Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Czemu nikt nie zagląda do chłopaka? :( Kasa nadal potrzebna. W pierwszym poście nie zaznaczyłam, ale na konto Tattoi zostało przelane już 300 zł akonto operacji. Robione też było rtg, a będzie trzeba jeszcze zrobić morfologię. Nie zaznaczyłam dlatego, że zabiegu jeszcze nie było, ale jak spojrzycie na stan finansów to jesteśmy na minusie, bo za hotel jeszcze nie zapłaciłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Kamila ja kasy nie mam więc nie dorzucę, ledwo dostałam wypłatę a już pustki niestety, a w góry jeszcze jadę ( dobrze,że hajs odłożyłam wcześniej :eviltong:)[/QUOTE]

No co Ty, nie mam pretensji. Podrzucę chociaż tego bidaka.
Kiepsko się czuję i stąd te moje dąsy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Kamila ja kasy nie mam więc nie dorzucę, ledwo dostałam wypłatę a już pustki niestety, a w góry jeszcze jadę ( dobrze,że hajs odłożyłam wcześniej :eviltong:)[/QUOTE]

W jakie góry???
Góry są do doopy- lawiny i w ogóle.
Wyjazd odwołać, kasa na Spajka. Na przyjemności to sobie trzeba zasłużyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Czemu nikt nie zagląda do chłopaka? :( Kasa nadal potrzebna. W pierwszym poście nie zaznaczyłam, ale na konto Tattoi zostało przelane już 300 zł akonto operacji. Robione też było rtg, a będzie trzeba jeszcze zrobić morfologię. Nie zaznaczyłam dlatego, że zabiegu jeszcze nie było, ale jak spojrzycie na stan finansów to jesteśmy na minusie, bo za hotel jeszcze nie zapłaciłam.[/QUOTE]
Ja zagladam, ale nic nie pisze... Kurcze nie zauwazylam ze jest az tak zle z kasa:-( Postaram sie na dniach wpacic troche pieniedzy na Spajka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Spoko tam- mam parę pomysłów.
Kochana- jak mu machniemy foty po kąpieli to będzie kolejka.[/QUOTE]


Ech, jak ja podziwiam ten niegasnący optymizm :lol: Moja rodzicielka mi wczoraj zapowiedziała, że jak się nie wyniosę z tym gnatem z zamrażalnika, to gnat wyląduje za oknem. Zamrażalnik mały i nie ma gdzie wiktuałów trzymać. Nie wiem czy ja jutro do Ciebie i Spajka dojadę, no bo do tej Ostrowii się wybieram, ale jak się wybiorę to może nie wrócę z pustymi rękami? :roll: Może sobie tego gnata zakopię po prostu pod podłogą i po problemie.

Btw. Dzwoniłas wczoraj? Telefon kurka wodna wyłączyłam i zupełnie o nim zapomniałam. Trza było smsa napisac, ale wiem, że nie lubisz.

Link to comment
Share on other sites

Gnata si wrzuca do gara po d nieobecność i mówi, że się goituje rosół.
Możesz go spokojnie wystawić na balkon, parapet i tym podobne, Spajk będzie zachwycony.

Literówki stąd, że ma czynna tylko jedną rękę. Nowy klient hotelu mnie tak załatwił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...