Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Chciałam wam zakomunikować, że zabiję chyba tego gnojka, po prostu uduszę własnymi rękoma!! Rozwalił chyba już 5 kołnierz, łapa, która pięknie się goiła, a rana ziarninowała, znowu się będzie teraz babrać, bo cymbał nieustannie do opatrunku sie dobiera. Gośka, tnij mu tę łapę. Na mój koszt!!:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Uwazam, ze jedynym rozwiązaniem jest ubranie gówniarza w kaganiec. Kama Lapiszonek rozwalał ranę na łapie non stop... tylko kaganiec plus kołnierz poskutkowały.[/QUOTE]

Zapytam Małgosię, i w razie czego trzeba będzie kupić, albo pożyczyć. Martwię się tą łapą, bo to już długo trwa. No za nic sobie baran nie da wytłumaczyć, że to dla jego zdrowia :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']ten sam problem był z czarkiem - co dziennie w sumie nowy kołnierz , w końcu sprowadzili mi taki z gumową oblamówką , poskutkowało wytrzymał do końca ![/QUOTE]
Aaaa, chyba wiem co to! Na allegro takie z Tattoi oglądałyśmy. Aga, a pamiętasz co miał założone ten psiak (już zapomniałam imienia), co mu babka muchozolem głowę pryskała?? Ja do dzisiaj pamiętam jak mi tą wielką plastikową donicą nogi poobijał :)

Link to comment
Share on other sites

To ja u Spajka zaproszę po koleżeńsku na bazarek biżutkowy dla Ostrowiaka Bakusia, który jest pod opieką Obraczus. Bakuś jest biedny jak mysz kościelna!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203339-Super-Bi%C5%BCutki-dla-biednego-Bakusia!!-Do-10-marca-godz.-22.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Obrałyśmy nową strategię. Zdjęłyśmy wszystko w cholerę jasną- i kołnierz i opatrunek.
Przestał się interesować i się goi. Już jest suche. Obym tylko w złą godzinę tego nie powiedziała.
Pierwszy kołnierz był mój prywatny, więc się nie liczy- rozwalił 3 nowe. Więc w sumie 4, tak, że Kamila przesadza mówiąc, że 5
:-)))
A hispat jest, tylko , że nic mądrego z niego nie wynika. W każdym razie nie wynika też, że to nowotwór złośliwy, więc śpijmy spokojnie.
My mu też szukamy domu, szkoda go, żeby tak siedział, bo jest przefajny i się marnuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...