Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Się uspokoję jak już będę wiedzieć na czym stoimy. Cholera, najlepsze jest to, że ja w ogóle nie zwróciłam uwagi na tę łapę. Fakt faktem nie przyglądałam jej się, ale w sumie jakiegoś szczególnego powodu do oględzin nie widziałam. Nie kulał przecież, nic go nie bolało, a tu proszę. Guz jakiś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']OK. Za karę, jak pojedziemy, wyprowadzisz go na spacer. Ciekawe, czy też będziesz trzymać się choinek i krzaków? :eviltong:[/QUOTE]

Atomówa- spoko -przygotuję Cię :-)))
Musisz się uzbroić w mój przekonujący, niski głos:-)))

Link to comment
Share on other sites

Spajk jedzie na rtg w środę. To dobra wiadomość. Zła wiadomość. Zaczął robić kupę w domu, i stawia się do psów :( Trzeba w późniejszych ogłoszeniach wziąć pod uwagę, że potencjalny dom powinien być bez psa. I jeszcze mi Tattoi pisze właśnie, że Spajki to złodziej, więc domyślam się, że podkrada jakieś smakołyki i żarcie.

Link to comment
Share on other sites

Dajmy mu czas. Przecież on dopiero przyjechał i zamieszkał w domu. Narazie chciał udziabać dwa maluchy- Benka Kini i tego rudasa, co go przywiozłam ze stacji. Może go małe kurduple denerwują.
A złodziej jest- fakt- przy ludziach nie kradnie, ale jak się odwrócisz...:-)
A że wielki jak żyrafa to i zasięg ma niezły:-)

Link to comment
Share on other sites

Nie no, hrabia się znalazł! Maluchy go denerwują! :mad: Jakoś jak go przywiozłyśmy to maluchy go kompletnie nie interesowały, ba, powiem więcej, to on był poszkodowany, bo dostał w pysk od Malinki :evil_lol: No ale spoko, przyjadę to spróbuję mu do rozsądku przemówić i Paluchem go postraszę. Chociaż nie, Psi Anioł bliżej. A jak z apetytem? Przybrał coś na wadze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...