Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Wczoraj zadzwoniła jakaś młoda dziewczyna, który wypatrzyła Spajka w magazynie "Mój Pies". O ile mnie pamięć nie myli, ogłoszenie ukazało się ponad rok temu, aż dziw bierze, że jeszcze się do niego dokopała. W każdym razie, zapytała tylko, czy Spajkuś nie został znaleziony gdzieś na terenie województwa pomorskiego :roll: Powiedziałam, że nie, że jest na dzień dzisiejszy w hoteliku, w woj. mazowieckim. Miała oddzwonić, ale nie oddzwoniła. No i to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mala_czarna']Jak wm nie przypomnieć to nie zaglądacie wcale :p :D[/QUOTE]

kama itak nie jest zle
ja ostatnio u siebie wywołam kilka osób personalnie
i tak ogólnie, ze ze 3 jeszcze by sie przydały
i li tylko jedna z cichych podczytywaczy się odezwała ;)

Link to comment
Share on other sites

Spajk pobzykał się z moją Klarą, która ma pierwszą cieczkę. :-o
Jak zobaczyłam jego przyrodzenie....
Masakra, całe spuchnięte i koloru purpurowego. I w dodatku podkrwawiało.
Następnego dnia już było nieco lepiej, tylko żołądź prącia była spuchnięta i fioletowa.
Ale nie przeszkadzało mu to wypłakiwać się, żeby go puścić do Klary. Ale figa, na wszelki wypadek.
Dzisiaj już chyba ok, w każdym razie wszystko schowane w napletku, potem mu dokładnie obejrzę.

Mam nadzieję, że on nie był wnętrem, który został niedokładnie wykastrowany. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Spajk pobzykał się z moją Klarą, która ma pierwszą cieczkę. :-o
Jak zobaczyłam jego przyrodzenie....
Masakra, całe spuchnięte i koloru purpurowego. I w dodatku podkrwawiało.
Następnego dnia już było nieco lepiej, tylko żołądź prącia była spuchnięta i fioletowa.
Ale nie przeszkadzało mu to wypłakiwać się, żeby go puścić do Klary. Ale figa, na wszelki wypadek.
Dzisiaj już chyba ok, w każdym razie wszystko schowane w napletku, potem mu dokładnie obejrzę.

Mam nadzieję, że on nie był wnętrem, który został niedokładnie wykastrowany. :mad:[/QUOTE]

olaboga
tez mam taka nadzieję
chociaż uważam że Spajkul jest uroczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
i li tylko jedna z cichych podczytywaczy się odezwała ;)[/QUOTE]

że to niby o mnie ? :mad:


Z tym prąciem Spajkulca trzeba by to wetowi pokazać - może być to kamica nerkowa, która blokuje cewkę moczową. Mój poprzedni pies to miał - musieliśmy mu amputować prącie :shake: I tworzyć nową, osobną cewkę moczową :-(

Link to comment
Share on other sites

Gameta, ten piękny kolor i obrzmienie prącia wystąpiło po, jak napisałam, bzykanku z moją dożycą Klarą, która ma właśnie pierwszą cieczkę. ;)
W tej chwili nie ma już obrzmienia, a kolorek pewnie jeszcze został, ale wszystko jest już schowane w napletku.
Sika normalnie, mocz ma normalny kolor.
Ale oczywiście, będę obserwować, bo nasz wet, też o tym mówił.

Kurcze, teraz się zaczęłam zastanawiać, że może jedno z drugim nie ma nic wspólnego. No zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miliony turystów, upał jak jasna cholera, ale Praga jest przepiękna :) Szkoda, że tak krótko, może kiedyś uda się na dłużej? ;) W każdym razie nogi mi w tyłek wlazły, w metrze te schody przeraźliwie długie, stopnie wysokie, a sporo się tam metrem poruszaliśmy :)

[IMG]http://images66.fotosik.pl/35/62bf2e59fdafdb9agen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images68.fotosik.pl/36/ce81ba69d2356c4egen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images67.fotosik.pl/35/b1587348221a84e5gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Gameta, ten piękny kolor i obrzmienie prącia wystąpiło po, jak napisałam, bzykanku z moją dożycą Klarą, która ma właśnie pierwszą cieczkę. ;)
W tej chwili nie ma już obrzmienia, a kolorek pewnie jeszcze został, ale wszystko jest już schowane w napletku.
Sika normalnie, mocz ma normalny kolor.
Ale oczywiście, będę obserwować, bo nasz wet, też o tym mówił.

Kurcze, teraz się zaczęłam zastanawiać, że może jedno z drugim nie ma nic wspólnego. No zobaczymy.[/QUOTE]

Minął stan zapalny?

Praga jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...