Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Tydzień temu do domu pojechał Zap - też się chłopaczyna naczekał, tymczasów nazmieniał, hoteli... A teraz tak fantastyczne wieści płyną z DS, że aż żyć się chce i wiary nie tracić, myśląc o Spajku...

 

Sama już nie wiem Nutusiu, naprawdę. Chciałabym wierzyc, że w końcu znajdzie dom, ale wiarę w to to ja już dawno straciłam :(

Link to comment
Share on other sites

Auraa, jesteś szalenie taktowna :) Bo Spajk jest po prostu najzwyczajniejszym pechowcem, a nie "nie ma szczęścia". Cały czas wyróżniam mu ogłoszenia na OLX, ale bez żadnego rezultatu.

 

A ja się nie zgadzam! Jakim pechowcem? On po prostu nie ma domu, ale ma co jeść, gdzie ukryć się przed zimnem, deszczem albo słońcem i codziennie ma kontakt z człowiekiem. Pechowcem byłby, gdyby żył w jakimś paskudnym schronie i cierpiał. Kama, koniec negatywnej energii wokół Spajka. Trzeba wierzyć, bo inaczej nic z tego nie będzie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już dawno miałam napisać, ale jakoś zapominałam i Kamila mnie kiedyś przydusiła.

 

Spajk już od prawie miesiąca mieszka w domu. Tak jakoś podstępnie się wprowadził. :peace:

Najpierw nocował w korytarzu z kotem, ale jak kot umarł, to mi było szkoda Spajka, że nie ma żadnego towarzystwa, więc wprowadziłam go do Klary.

I tak już został. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już dawno miałam napisać, ale jakoś zapominałam i Kamila mnie kiedyś przydusiła.

 

Spajk już od prawie miesiąca mieszka w domu. Tak jakoś podstępnie się wprowadził. :peace:

Najpierw nocował w korytarzu z kotem, ale jak kot umarł, to mi było szkoda Spajka, że nie ma żadnego towarzystwa, więc wprowadziłam go do Klary.

I tak już został. :)

 

 

HURRRAAA!!!! Super Spajkuś!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...