Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Kilka dni temu zadzwonił starszy pan, który poszukuje psa do pilnowania dużej posesji, gdzieś pod Konstancinem. Patrząc na rozmiary Spajka stwierdził, że z pewnością będzie się nadawał, ale szybko go wyprowadziłam z błędu, że Spajk jeszcze będzie pomagał złodziejom wszystko wynosić, i jeszcze radośnie odprowadzi do furtki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Nicolaczek, która nagabuje znajomych na FB o wsparcie finansowe dla Spajka, wpłynęło na moje konto 50 zł od znajomej :) Jest ono ujęte w deklaracjach wrzesień 2014, z dopiskiem "wpłata jednorazowa". Ola, bardzo Ci dziękuję, może do końca tygodnia uzbieramy brakującą sumę :)

Link to comment
Share on other sites

ale propozycje składasz ....  Nie wymiękaj co ? Bo Spajk zostanie już całkiem sam :(

Nie zostanie, a ja mam już dosyć po prostu. Najchętniej zostawiłabym go już dożywtonio tam gdzie jest mu dobrze, w hotelu, ale po prostu mnie na to nie stać.

Z Dogo większość ludzi przeniosła się juz na FB, tutaj rzadko kto bywa. Myslałam, że na FB, gdzie naprawdę masa piesków znajduje domy, jest większa szansa, że Spajka ktoś wypatrzy, ale oprócz udostępniania i cmoktania nad nim nikt sie nie zgłasza.

Gameta, uwierz mi, ja naprawdę nie piszę tego bo mam zły dzień z rana, tylko mam już dość, tak naprawdę dość.

Link to comment
Share on other sites

Ja się na FB nie przeniosłam i... nie zamierzam. Niestety, nie mam żadnych możliwości, by w jakikolwiek sposób wesprzeć Spajka (i Ciebie, Kama...) :(

A ja Nutusiu nie wiem juz co mam robi, może niech on trafi pod opiekę jakiejś Fundacji, wtedy będzie miał większą szansę na adopcję :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...