Jump to content
Dogomania

ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM


Dada M

Recommended Posts

ona ma taki smuutny, zrezygnowany pysiol :-(
a ten kudłaczek :loveu: i obok czarny to kto ?
to są staruszki?

[COLOR=silver][I]Dada działaj ,[/I][/COLOR]
[COLOR=silver][I]może uda sie ją porządnie zdiagnozować i przeprowadzić operację [/I][/COLOR]
[I][COLOR=silver]ja wyselekcjonuję fanty ( kosmetyki ) na bazarek [/COLOR][/I]
[I][COLOR=silver]przyda się zaplecze na wydatki ( karma/leki)[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia były robione w momencie, gdy Rozia była w miarę zadowolona, bo chwilę wcześniej dostała parówkę ;)

Avii - dziękuję za fanty na bazarek :) Mam spore problemy z dostępem do netu (aktualnie nie mam stałego łącza, korzystam z bezprzewodowych, ale z nimi różnie - raz lepiej, raz gorzej). W piątek rano powinnam mieć trochę czasu, by przygotować bazarek.

Hmm, póki co, nigdzie nie ma dla Rozetki miejsca.
Rozia powinna być w domu, w ciepłym miejscu, w mieście, gdzie jest łatwy dostęp do weterynarzy - trzeba będzie ją porządnie przebadać, może się okazać, że jakieś badania powinny być przeprowadzane cyklicznie. Z tego powodu chyba odpada hotelik w Brzyściu - opieka super, ale w pobliżu nie ma dobrze wyposażonych klinik, nie wiem też, czy Asia dałaby radę z kolejnym psem, który wymaga większej ilości czasu, uwagi, wizyt u weta etc.

Dwa super DT muszą przemyśleć sprawę ... a ja i tak mam wyrzuty sumienia, że w ogóle je o to proszę, bo zapsienie u nich totalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Finansowo, to damy radę. Byle było za co płacić.
Ciepły Dt potrzebny na cito!
Dada, może zamieść to w tytule? CIEPŁY DT na cito, co?[/QUOTE]

No właśnie , teraz na cito tylko DT potrzebny , ona nie ma czasu....

Dada >>> ten kudłaczek szary , wiesz cos o nim ?

Link to comment
Share on other sites

a może warto Ewankę zapytać? tam domowe warunki pieski mają i relację z życia na wątkach i stały bezproblemowy kontakt jest, własna przestrzeń do pobiegania i od wawy w miarę blisko... Jakby znalazły się pieniążki dla Niej to już szkoda każdego dnia w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Z tego, co pamiętam, Ewanka przyjmuje do hoteliku suczki, ale małe ... i chyba do tej pory nie było tam starszych psów.
Zadzwonię wieczorem i dopytam.[/QUOTE]

starszych nie było, ale ta jest taka spokojna i biedna, Ona już nie będzie zaczepiała psów, czy jakoś fiakała, Ona już tylko spokoju potrzebuje i człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Krążyła wieść, że Rozia ma już przerzuty do płuc, ale okazało się, że nie robili badań pod tym kątem.
Ale faktem jest, że często śpi na zewnętrzym wybiegu, kilka razy ściągałam ją z betonu, bo jak nie ma koszyka, Rozia jest gotowa położyć się na betonie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taka wiadomosc od Cioteczki Anja 2201

Pogadam z TZ , jeśli się zgodzi to weźmiemy sunie , może na początek opiszę swoje warunki :

- sunia mieszkała by w pomieszczeniu ogrzewanym w domu , nie ma tam pięknuch tapet i paneli , ale jest cieplutko i spokojnie , mieszkała by z moją Kiarą ( babcią 15-16 letnią ) , oczywiście w ciągu dnia chodziła by po całym domu tak jak Kiara . Na dwór wychodziła by wtedy kiedy by chciała . Ja jestem w domu właściwie 24 na dobę , wychodzę tylko na zakupy itp. , nie pracuję . Moje psy napewno ją zaakceptują , oczywiście pierwsze parę dni pod kontrolą . Wet jest na każdy telefon , drobne zabiegi są darmowe (mam super układy z moim wet i w większości leczy moje psy i tymczasy za darmo) , karma (jeśli ma być moja ) to brit , ewentualnie gotowane .

Teraz koszty : 300 zł / miesiąc z waszą karmą , 350 zł z moją karmą . Jedyny warunek , sunia musi być zaszczepiona na wirusówki i odrobaczona .

Transport do wet wchodzi w koszty .
I nie daleko bo Tomaszow Mazowiecki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...