Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='edyta2012']Witam. Ale jak taki bazarek działa technicznie? Czy wystarczy założyć nowy, "bazarkowy" temat i powklejać zdjęcia? Gdzie się odbywa ta licytacja? Dzięki z góry za odpowiedzi.[/QUOTE]
Obejrzyj sobie kilka bazarków i oczywiście przeczytaj regulamin. Licytacje są na wątkach bazarkowych.
Zapraszam chociażby na mój. Link w sygnaturze.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wyjaśnienia. Jednak regulamin bazarku się nie otwiera, więc raczej poczekam z jego założeniem. Nie do końca rozumiem o co chodzi w licytacjach, bo przecież nie działa to jak Allegro. A z innej bajki,,,, Ładne płaszcze dla piesków Pani sprzedaje, czy można zamówić jeden? Ładny jest nr. 1, ale chyba za mały dla mojego, więc trzeba będzie go najpierw wymierzyć. Jest maści czarnej - lub raczej pieprz z solą. Czy można zamówić taki w kratkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']A można tak zrobić z zakończonymi bazarkami?

Bezskutecznie poszukuję starego bazarku ze srebrną wiązaną kurtką-płaszczykiem dla dziewczynki. Był tam też zapinany sweterek khaki.[/QUOTE]
Poszukaj w wyszukiwarce google grafika, wpisz szukaną frazę (np srebrny płaszczyk itp) i po spacji dopisz site:dogomania.pl/forum
Tak będzie szybciej znaleźć;)

[quote name='dziuniek']Te strony są genialne, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, dziękuję![/QUOTE]
Dopiero co ją napisałem, jak widać w celu wygody, łatwego przeglądania :) Szybciej przejrzeć miniaturki niż otwierać po kolei każdy bazarek pt."Różności" "Misz masz" itp i jeszcze czekać aż to wszystko się załaduje ;)
Miniaturki są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Wszelkie uwagi mile widziane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda,
są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek.
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL]


i wersja z najnowszymi bazarkami
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE]

Jak dla mnie super sprawa! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']
Dopiero co ją napisałem, jak widać w celu wygody, łatwego przeglądania :) Szybciej przejrzeć miniaturki niż otwierać po kolei każdy bazarek pt."Różności" "Misz masz" itp i jeszcze czekać aż to wszystko się załaduje ;)
Miniaturki są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Wszelkie uwagi mile widziane...[/QUOTE]

[B]WOW ! :) Chylę czoła. :) [/B]
A to jest program - do każdego poszczególnego bazarku ? Czy ogólnie do wątku bazarkowego ?
Pytam, bo przegladałam i fantów ze swoich bazarków (co to właśnie trwają) nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][B]WOW ! :) Chylę czoła. :) [/B]
A to jest program - do każdego poszczególnego bazarku ? Czy ogólnie do wątku bazarkowego ?
Pytam, bo przegladałam i fantów ze swoich bazarków (co to właśnie trwają) nie znalazłam.[/QUOTE]

Ja też jestem ciekawa jak to jest z tymi bazarkami-czy są wszystkie?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie się moim spostrzeżeniem podzielić, ale taką mam myśl.
przeglądając bazarek, szukając nowych patrzę jedynie na te utworzone wczoraj i dzisiaj. żeby nic mi nie umknęło. nie patrzę po tytułach. i osobym które tworzą bazarek przez kilka dni tracą. czy wy macie jakieś sposoby na odszukiwanie nowych bazarków, bo mi szkoda czasu przeglądać skrupulatnie strona po stronie i tak około 5.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']nie wiem gdzie się moim spostrzeżeniem podzielić, ale taką mam myśl.
przeglądając bazarek, szukając nowych patrzę jedynie na te utworzone wczoraj i dzisiaj. żeby nic mi nie umknęło. nie patrzę po tytułach. i[B] osoby które tworzą bazarek przez kilka dni tracą[/B]. czy wy macie jakieś sposoby na odszukiwanie nowych bazarków, bo mi szkoda czasu przeglądać skrupulatnie strona po stronie i tak około 5.[/QUOTE]Robię podobnie, i mam podobne spostrzeżenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][B]WOW ! :) Chylę czoła. :) [/B]
A to jest program - do każdego poszczególnego bazarku ? Czy ogólnie do wątku bazarkowego ?
Pytam, bo przegladałam i fantów ze swoich bazarków (co to właśnie trwają) nie znalazłam.[/QUOTE]
Podaj link do bazarku, sprawdzę:)
Lista jest tworzona automatycznie, więc może być coś do dopracowania. Wiem, że jest czasem problem pobieraniem z imageshack i tinypic, picasa (google)

[quote name='irysek'] i osobym które tworzą bazarek przez kilka dni tracą. czy wy macie jakieś sposoby na odszukiwanie nowych bazarków, bo mi szkoda czasu przeglądać skrupulatnie strona po stronie i tak około 5.[/QUOTE]
Jeśli ktoś tworzy bazarek kilka dni, niech zapisuje na dysku każdy post przed wysłaniem (kod bbcode - przycisk A/A po lewej na górze), gdy ma już wszystko gotowe, wkleja po kolei wszystkie posty i w kilka minut ma cały bazarek.

Edited by LeCoyotte
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Podaj link do bazarku, sprawdzę:)
Lista jest tworzona automatycznie, więc może być coś do dopracowania. Wiem, że jest czasem problem pobieraniem z imageshack i tinypic, picasa (google)[/QUOTE]

Oba bazarki 1 i 2 mam w podpisie. :) Dodaję zdjęcia poprzez imageshack.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Podaj link do bazarku, sprawdzę:)
Lista jest tworzona automatycznie, więc może być coś do dopracowania. Wiem, że jest czasem problem pobieraniem z imageshack i tinypic, picasa (google)[/QUOTE]
A jak ja dodaję przez skydrive, to też będzie widoczny na Twojej stronie...?

[quote name='LeCoyotte']Jeśli ktoś tworzy bazarek kilka dni, niech zapisuje na dysku każdy post przed wysłaniem (kod bbcode - przycisk A/A po lewej na górze), gdy ma już wszystko gotowe, wkleja po kolei wszystkie posty i w kilka minut ma cały bazarek.[/QUOTE]
Nic nie rozumiem, z tego co tu piszesz... :oops:, ale ja np. spis treści i opisy robię najpierw sukcesywnie w notatniku.
Potem zakładam temat bazarkowy, wklejam tekst, edytuję go (pogrubienia, kolory itp.) i doklejam fotki, i zaraz otwieram bazarek. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Oba bazarki 1 i 2 mam w podpisie. :) Dodaję zdjęcia poprzez imageshack.[/QUOTE]

I oba są na stronie piątej i szóstej;) Żadnego ze 120 nie brakuje.

[quote name='inka33']A jak ja dodaję przez skydrive, to też będzie widoczny na Twojej stronie...?
[/QUOTE]
Podaj link do zdjęcia, powinno być ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda,
są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek.
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL]


i wersja z najnowszymi bazarkami
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE]

Ranyyyy, ale świetna ściąga do bazarków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda,
są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek.
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL]


i wersja z najnowszymi bazarkami
[URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE]

Rewelacja dzięki temu trafiłam na ukochanego Grzesiuka (książki miałam ale "wyszły"). Super sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
czy jest możliwość jakiegoś innego kontaktu niż PW z osobą wystawiającą bazarek? Licytowałam na bazarku, który miał się zakończyć -cytuję: "tydzień od pierwszej oferty". Ale tam w ogóle nikogo poza mną nie było - tylko moja licytacja (opcja KT) i nic :shake:. Pisałam 2 razy PW ale bez odzewu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Witam,
czy jest możliwość jakiegoś innego kontaktu niż PW z osobą wystawiającą bazarek? Licytowałam na bazarku, który miał się zakończyć -cytuję: "tydzień od pierwszej oferty". Ale tam w ogóle nikogo poza mną nie było - tylko moja licytacja (opcja KT) i nic :shake:. Pisałam 2 razy PW ale bez odzewu :shake:[/QUOTE]
Zobacz tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240806-Szorstka-Topcia-z-niebieskim-okiem-szuka-pilnie-domu-NA-ZAWSZE!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240806[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie bylo i mam jedno szybkie pytanie. Chce robic bazarki na dane schronisko-za pieniadze uzbierane kupic karme itp-na wszytko moge wziasc fakture imienna-i wystarczy ze zawioze to do schronisko i np na tej fakturze kierownik schroniska mi podpisze ze odebral wszystkie rzeczy z faktury ? Czy takie rozliczenie wystarczy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...