Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

mi fotki weszły w galerii bardzo prosto - klikając na zdjęcie (czy to z picassy, czy innego źródła) prawym przyciskiem myszy dałam "kopiuj adres obrazka (albo kopiuj adres url) i wkleiłam na wątek...bez żadnych innych znaczków, ani nic :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

I po raz kolejny trzeba się uczyć samego poruszania się na dogo,jak by mało było do roboty.tematy pozmieniane(część tekstu nieczytelna,część zdjęć polikwidowana,strony się pozmieniały)Jak teraz mają być czytelne rozliczenia,w pierwszych postach miałam podaną stronę i nr postu,gdzie są wklejone zdjęcia do faktur,teraz i strony zmienione i nr postów nie ma :( a później do mnie będą pretensje,że rozliczenia się nie zgadzają :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Istar19 napisał:

mi fotki weszły w galerii bardzo prosto - klikając na zdjęcie (czy to z picassy, czy innego źródła) prawym przyciskiem myszy dałam "kopiuj adres obrazka (albo kopiuj adres url) i wkleiłam na wątek...bez żadnych innych znaczków, ani nic :)

z fotkami juz sobie poradziałm, u mnie nie działało wklej adres obrazka :/. musiałam pomniejszyc fotki na kompie a potem je przeciągnąć na edytor. w sumie bardzo proste, ale sporo czasu mi zajeło dojscie do tego, jak wczesniej zupełnie inny system był.

mi nie podoba sie to ze sa takie duze przerwy miedzy jednym wierszem a drugim, zajmuje to za duzo miejsca i wiecej trzeba przewijać a mniej widać za jednym razem na ekranie. przy takiej duzej ilosci bazarkow i fantow za duzo czasu to zajmuje :(

pozatym nie ma sygnaturek:(( mozna je jakoś przywrócic??

to jak prawdziwy polak ponarzekałam, a teraz pochwale ;)

nowe dogo jest bardzo! estetyczne i ogolnie lepiej funkcjonalne, ale korzysci z tego faktu nie przewyzszają niedogodnien jakie trzeba przejsc by przestawić sie na nowy system i upozadkowac wszystko. a poprzedni wedlug mnie był ok, nic mu nie brakowało i wszystko dobrze chodziło, takze mysle ze te zmiany są za czesto wprowadzane. my - ciotki z dogo- nie jestesmy jakies wybredne jesli chodzi o nowosci internetowe. tak mi sie wydaje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wysyłanie zaproszeń na PW na bazarki

Tradycyjnie można zaprosić  - wpisać tylko 5 niców i to jeszcze tylko te, które mają aktywne i puste skrzynki - ale po wysłaniu wchodzisz w wysłaną wiadomość i tam na dole jest tako znaczek popiersie z +  ----> Zaproś do konwersacji. Tam dodajemy kolejne osoby. Dodają się nam tam nawet te, które mają zapchaną skrzynkę.

Nie wiem czy jest ograniczenie na dodane osoby ale wysłałam wiadomość do 35 osób  i to działa ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Kejciu napisał:

Proszę o informację komu mam wysłać link do usunięcia bazarku rozliczonego i zakończonego ?aby został on usunięty 

Na to nie mamy wpływu.

O ile ktoś kompetentny wleci to to zrobi.

Trzeba czekać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kejciu napisał:

Proszę o informację komu mam wysłać link do usunięcia bazarku rozliczonego i zakończonego ?aby został on usunięty 

Kejciu, żeby usunąć bazarek, to trzeba wszystko sprawdzić - czy fanty faktycznie potwierdzone (przelecieć posty) i wątek docelowy, czy kasa doszła, czy jest rozliczana itd.

Ze 3-4 lata temu próbowałyśmy (Viris i ja) wziąć się za najstarsze, ale zaczęłam od którejś z ostatnich stron i od razu trafiłam na kilka bazarków, których sprawdzenie zajęło parę godzin i nie wszystko było w porządku.  

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, rozi napisał:

Kejciu, żeby usunąć bazarek, to trzeba wszystko sprawdzić - czy fanty faktycznie potwierdzone (przelecieć posty) i wątek docelowy, czy kasa doszła, czy jest rozliczana itd.

Ze 3-4 lata temu próbowałyśmy (Viris i ja) wziąć się za najstarsze, ale zaczęłam od którejś z ostatnich stron i od razu trafiłam na kilka bazarków, których sprawdzenie zajęło parę godzin i nie wszystko było w porządku.  

 

 

no ale to należy już do moda tylko chciałam się dowiedzieć komu podesłać link :)

jak kiedyś bo kiedyś podsyłało się tylko linki oni wsio sprawdzali i było po temacie :)

no nic będę czekała :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sunnynight napisał:

Od "dogo-rewolucji" nie działają mi powiadomienia - w każdym razie nie wszystkie. Nie mam żadnych bieżących info o śledzonych wątkach - już kombinuję z ustawieniami jak tylko się da, i ciągle... nic ;) Co zrobić z tym fantem, podpowiedzcie, proszę! :)

1. wejdź w aktywność, moje kanały aktywności, zawartośc w której brałem udział - tam sa wszystkie watki,na których kiedykolwiek cos napisałaś

2. przez swój profil (prawy górny róg) wchodzisz w obserwowaną zawartość 

3. 1 tam samo mozesz zmieniać wszelkie ustawienia

Link to comment
Share on other sites

Właśnie niby tam ustawiałam, powłączałam - jak sądzę - wszystko co trzeba: automatycznie obserwuj, natychmiastowe powiadamianie, pokazuj okienko, powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję [jako powiadomienie, nie mail]... Mail to mi owszem, przysyła, ale mail mam - przepraszam - w nosie, bo ja chcę mieć powiadomienie tu, na forum, a nie gdzieś tam na poczcie, gdzie zaglądam raz na trzy dni ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, sunnynight napisał:

Właśnie niby tam ustawiałam, powłączałam - jak sądzę - wszystko co trzeba: automatycznie obserwuj, natychmiastowe powiadamianie, pokazuj okienko, powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję [jako powiadomienie, nie mail]... Mail to mi owszem, przysyła, ale mail mam - przepraszam - w nosie, bo ja chcę mieć powiadomienie tu, na forum, a nie gdzieś tam na poczcie, gdzie zaglądam raz na trzy dni ;)

no bo nie ma opcji powiadomień (oprócz mailowych) w:

Powiadom mnie o otrzymanej wiadomości
Wyłączone Włączone
Powiadom mnie o dodaniu do rozmowy
Powiadom mnie o nowym komentarzu w zawartości którą obserwuję
Powiadom mnie o komentarzach dodanych w moim profilu

administrator wyłączył niestety możliwość zmian

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ale mnie brakuje "powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję", co niby jest dostępne i co niby włączyłam ;). W teorii wszystko gra, obserwowane pozycje na liście są, dzwoneczek przy nich jest - że niby powiadomienia włączone, tylko samych powiadomień niestety brak, i z tym nie wiem, co robić. Trudno, będę sprawdzać "ręcznie" ;)

EDIT: o rany, chyba się udało... Musiałam "przeresetować" stare ustawienia... Bez sensu, żeby to w trzech miejscach trzeba było zmieniać, no, ale grunt, że już jest... Dziękuję!

Edited by sunnynight
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że pytanie nie na temat bazarku, ale nie wiem gdzie zapytać... Nie ogarniam dogo po tych zmianach :(

Czy mogę w jakiś sposób znaleźć zapisane wątki? W obserwowanej zawartości mam tylko bazarki, nie mam natomiast wątków z psami, na które przekazuję co miesiąc deklaracje. I nie pojęcia jak je odnaleźć. Dawniej (jeszcze przed wcześniejszą zmianą) było o wiele lepiej, bo jak tylko coś napisałam w jakimś wątku to był on automatycznie zapamiętywany i nie trzeba było specjalnie dodawać do obserwowanych.

 

Edit. Udało mi się odnaleźć jeden wątek po wpisaniu imienia psiaka w wyszukiwarkę.

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, rozi napisał:

Aktywność -> moje kanały aktywności -> zawartość w której brałem udział

Dziękuję Ci pięknie :) Udało mi się odnaleźć wszystkie wątki, ale mam wrażenie, że z jednego wcięło sporo postów, bo ostatni jest sprzed roku a to niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...