Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='iriska111']Jakis czas temu ktos z forumowiczow stworzyl stronke gdzie mozna bylo obejrzec wszystkie zdjecia z bazarkow. Niestety nie zapisalam tego linka, moglabym prosic o niego?[/QUOTE]

[url]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/url]
tylko że ostatnia aktualizacja jest z 8.08 więc juz pewnie bazarki pokończone...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Nie wiem dlaczego spora część użytkowników twierdzi, że dogomania powstała do pomagania zwierzętom. Dział Bazarek, czy też dział Akcje - to tak na prawdę jeden z WIELU działów tego forum. Forum powstało z pasji do psów, założone dla wszystkich (hodowców, wystawców, osób zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom). Dziesiąty raz tego samego tłumaczyć nie zamierzam (dot. pozwolenia na sprzedaż jednego fantu po zakończeniu bazarku), nie zamierzam też nic zmieniać - bo będę znowu czuła to głupie "zobowiązanie" do pilnowania swojej pracy, którego udało mi się prawie w całości wyzbyć w ostatnim czasie...
Dalej pozostaje mi czekać na zniknięcie zielonego koloru z nicka. Mam nadzieję, że zanim umrę się doczekam....[/QUOTE]

Ale jednak bazarek nie robię sobie na WDS mojego psa tylko na bezdomniaki, prawda?
Może to jest ten powód, że osoby , które bazarkują na życie psiakom , chcą takich a nie innych udogodnień.
Wg mnie też jest to uciążliwe - bazarek trwa 2 miesiące, nikt nie kupuje i nagle po zakończeniu rób kolejny, bo masz tysiąc chętnych na jedną rzecz, a czasu na nic...Ale zapis to zapis, mus to mus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Pomocy!
Zniknęły wszystkie zdjęcia wstawione na bazarek przez tinypic. Bazarek w toku a zdjęć nie ma.
Na innych bazarkach (już zakończonych) , gdzie wstawiałam zdjęcia przez tinypic też zdjęcia zniknęły.
Czy ktoś może mi coś doradzić?[/QUOTE]

nie znam tego serwera ale może mają jakąś awarię?
albo nie opłaciłaś w porę? - jeśli jest płatny...
sama nie usuwałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']
Może to jest ten powód, że osoby , które bazarkują na życie psiakom , chcą takich a nie innych udogodnień. [/QUOTE]
Może trzeba pomyśleć o jakiejś alternatywie niezależnej od dogo?

[quote name='taks'][URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL]
tylko że ostatnia aktualizacja jest z 8.08 więc juz pewnie bazarki pokończone...[/QUOTE]

[quote name='iriska111']dziekuje :) Szkoda, ze jednak jest to nieaktualne.[/QUOTE]
Zaktualizowałem... tam zaglądało mniej niz 5 osób, aktualizacje uruchamia się ręcznie, więc dałem sobie z tym spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Może trzeba pomyśleć o jakiejś alternatywie niezależnej od dogo?

[/QUOTE]

LeCoyotte
ależ sa inne alternatywy
fora 'rasowe'
miau
fb
fora ogole tylko mniejsze

tylko jak dla mnie na dogo jest ogorm ludzi i chociaż się 'widujemy' i mijamy na watkach nie mam wrażenie, że jest to zamknięta klika ludzi i że się kisimy we własnym sosie
a często na innych forach tak jest
takie jest moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc, po zmianie ustawień strony nic nie mogę znaleźć (mało gramotna jestem). Gdzie teraz mam szukać wątki w których pisałam? O mamuńciu wszystko mi się rozjeżdża - masakra. :Help_2:

górna listwa i tam po prawej baner z Twoim nickiem

rozwijasz i klikasz w "moja zawartość"

Link to comment
Share on other sites

jak zmienić tytuł bazarku? kiedys była taka opcja przy edycji wiadomosci. Teraz tego nie widzę :/

Musze dodać datę.

 

I wiadomosci nie mogę wysłać do kupującej :(

edytuj pierwszy post

pokaże się baner "pełna edycja" i tu juz możesz zmienic tytuł

 

a w wiadomosciach sprawdx czy masz włączony komunikator

czy masz miejsce w skrzynce ( max 50 wiadomości)

jesli to nic nie da to proponuję wpisac  wiadomość do profilu tej osoby z prośbą o kontakt

Link to comment
Share on other sites

Ja korzystam przy wstawianiu zdjęć z tego:http://tinypic.com/?t=postupload

Wg mnie jest rewelacyjnie, nic nie znika, zdjęcia mogę wstawiać z komputera, z innych stron(kopiując url), można wstawiać filmy. Dowolnie można wybrać rozmiar zdjęcia. Czasem trzeba tam coś wpisać, ale nawet niedokładne przepisanie kawałka sloganu już wystarcza.

Link to comment
Share on other sites

Dotąd był bezpłatny.
A zdjęcia poznikały tak wybiórczo - na niektórych wątkach zostały. Zniknęły też niektóre banerki wstawiane przez tinypic.
Ale najbardziej martwi mnie ten bazarek w toku, bo tego nie dam rady odtworzyć.

Można wejść na starą dogomanię!!! i SKOPIOWAĆ SOBIE, CO SIĘ CHCE, SPRAWDZIĆ, CZY NIC NIE POZNIKAŁO.

Tutaj popatrzcie:http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...