Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

  • 2 months later...

Proszę o pozwolenie na zrobienie bazarku , z którego ew.dochód pokryłby wydatek sterylizacji suki, którą przygarnęłam do siebie. Jakiś czas temu przybłakała się do mnie wraz z przyjacielem. Pozostały u mnie. Ostatnio suka została wysterylizowana , co kosztowało 497 zł ( paragon do wglądu). A to wątek psiakow http://www.dogomania.com/forum/topic/115886-pan-i-pani-smith-czyli-rudi-i-czarna-przypilnują-ci-posesji-radom/
Chciałabym dodać, że ( jeśli bazarek przypadnie do gustu) jakąkolwiek nadwyżkę przeznaczę na innego potrzebującego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pozwolenie na zrobienie bazarku , z którego ew.dochód pokryłby wydatek sterylizacji suki, którą przygarnęłam do siebie. Jakiś czas temu przybłakała się do mnie wraz z przyjacielem. Pozostały u mnie. Ostatnio suka została wysterylizowana , co kosztowało 497 zł ( paragon do wglądu). A to wątek psiakow http://www.dogomania.com/forum/topic/115886-pan-i-pani-smith-czyli-rudi-i-czarna-przypilnują-ci-posesji-radom/
Chciałabym dodać, że ( jeśli bazarek przypadnie do gustu) jakąkolwiek nadwyżkę przeznaczę na innego potrzebującego psiaka.

Moderatorzy tu w zasadzie już nie zaglądają , ani nie reagują na PW.

Ale skoro, jak czytam, suki nie ogłaszasz ale uważasz za swoją , to nie mozesz zroibić na nią bazarku

Link to comment
Share on other sites

Ojej, to fatalnie! Tzn. gdybym potraktowala je jak "tymczasy" to mogłabym robić bazarek? Znaczy jestem "karana" za dobre serce, bo ogłaszalam je przez pewien czas, ale trudno znaleźć dom dla dwóch duzych psów....przygarnęłam , karmię, szczepię...nie chcę niczego oprócz możliwości wystawienia kiiku rzeczy, żeby pokryć najwiekszy jednorazowy wydatek czyli steryliację suczki. Może jednak odezwie się do mnie moderator.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, to fatalnie! Tzn. gdybym potraktowala je jak "tymczasy" to mogłabym robić bazarek? Znaczy jestem "karana" za dobre serce, bo ogłaszalam je przez pewien czas, ale trudno znaleźć dom dla dwóch duzych psów....przygarnęłam , karmię, szczepię...nie chcę niczego oprócz możliwości wystawienia kiiku rzeczy, żeby pokryć najwiekszy jednorazowy wydatek czyli steryliację suczki. Może jednak odezwie się do mnie moderator.

 

Może skontaktuj się z jakąś organizacją,która działa na dogo i jest w pobliżu twojego miejsca zamieszkania,niech oni pomogą znaleźć dobrego i taniego weta,który ci taniej sterylizację wykona-oni zapłacą za sterylizację,a bazarek możesz zrobić wtedy na tą fundację i pieniążki wpłacić na ich konto

Link to comment
Share on other sites

nie chcę niczego oprócz możliwości wystawienia kiiku rzeczy, żeby pokryć najwiekszy jednorazowy wydatek czyli steryliację suczki. Może jednak odezwie się do mnie moderator.

 

Ale ta sterylizacja była w lipcu, 3 miesiące temu, więc ja nie widzę możliwości wystawienia w tej chwili bazarku na ten cel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A nie pomyślałaś, że bazarek z wielką ilością fantów trudno jest ogarnąć? ;) To i tak kupa roboty, miejmy trochę litości dla wystawiających :)

Większość osób robiących regularnie bazarki łączy zakupy na kilku w jedną przesyłkę - w każdym razie mnie jeszcze nikt nie odmówił :)

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś mi może powiedzieć jak zmienić nazwę bazarku? Mam na myśli zmianę głównego wątku, bo nie umiem sobie poradzić... :(

Pod pierwszym postem bazarku klikasz "edytuj" następnie "użyj pełnego edytora" i już można zmienić tytuł ,po zmianie wystarczy kliknąć "wyślij zmodyfikowany post" i gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

A nie pomyślałaś, że bazarek z wielką ilością fantów trudno jest ogarnąć? ;) To i tak kupa roboty, miejmy trochę litości dla wystawiających :)
Większość osób robiących regularnie bazarki łączy zakupy na kilku w jedną przesyłkę - w każdym razie mnie jeszcze nikt nie odmówił :)

Mnie tez nie odmowil, chodzi o rzecz inna o te same osoby i opcja KT : kupuje, pw, place, wysylka i nagle pojawia sie nowy bazarek tej samej osoby, ale moja paczka (czasem droga) wyslana. A tak na marginesie zeby nie bylo... udostepniam bazarki swoim znajomym i sasiadkom i to wlasnie oni mi zwrocili na to uwage. Oczywiscie moga nie kupowac, ale moze szkoda.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...