Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Poznałam przez internet Chinkę, która uczy mnie chińskiego i ta dziewczyna pochodzi z bardzo biednej rodziny. Posiada żółwia wodnego, którego trzyma w misce, bo nie stać ją na akwaterrarium. Czy mogę zrobić bazarek, z którego dochód pójdzie na takie akwaterrarium i świetlówkę UV? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, aka_nina napisał:

Poznałam przez internet Chinkę, która uczy mnie chińskiego i ta dziewczyna pochodzi z bardzo biednej rodziny. Posiada żółwia wodnego, którego trzyma w misce, bo nie stać ją na akwaterrarium. Czy mogę zrobić bazarek, z którego dochód pójdzie na takie akwaterrarium i świetlówkę UV? 

nie możesz, zwierzak musi być bezdomny (i nie chodzi o miskę ale właściciela) i mieć watek na dogo

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, NikaEla napisał:

nie możesz, zwierzak musi być bezdomny (i nie chodzi o miskę ale właściciela) i mieć watek na dogo

Wątek można żółwiowi założyć, to nie problem. A jeśli są tu wątki na których pomagamy ludziom, to myślę, że jak pomoglibyśmy i człowiekowi, a szczególnie żółwiowi, to przestępstwa nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, EVA2406 napisał:

Wątek można żółwiowi założyć, to nie problem. A jeśli są tu wątki na których pomagamy ludziom, to myślę, że jak pomoglibyśmy i człowiekowi, a szczególnie żółwiowi, to przestępstwa nie zrobimy.

ale w regulaminie bazarków jest że zwierz musi być szukający domu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiem, że w złym wątku, ale na dziale administracja pewnie nie doczekałabym się aktywacji postu z braku moderatorów. 

Jak zrobić, żeby moja obserwowana zawartość pokazywała od góry wątki wg daty ostatniej odpowiedzi? Mam tylko "filtruj wg wszystko lub digests". Wg "Wszystko"  pokazuje w jakiejś dziwnej kolejności, niezrozumiałej mi. Mam tyle wątków w "mojej zawartości", że powrót na dogo bieżące jest trudny, bo nie umiem przesiać tego tak,żeby na górze widzieć aktualne wątki.

Ktoś coś?

Link to comment
Share on other sites

Jak masz obserwowaną zawartość to na tej belce pod napisem "obserwowana zawartość" na samym końcu po prawej stronie powinnaś mieć "zmień sortowanie wyników"  zmień na "najnowsza zawartość jako pierwsza" i będzie tak jak chcesz. Przynajmniej ja tak mam zrobione.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

Taka sprawa

po jakim czasie bytności na Dogo można zrobić bazarek?

Kiedys był jakiś"przepis"a teraz :

 

Ja to obecnie się nie znam, bo wypadłam z obiegu, ale kiedyś nie było ograniczeń. O ile było rozliczenie na wątku, albo wpłaty na zarejestrowana organizację, to nie było ograniczeń.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, bric-a-brac napisał:

Ja to obecnie się nie znam, bo wypadłam z obiegu, ale kiedyś nie było ograniczeń. O ile było rozliczenie na wątku, albo wpłaty na zarejestrowana organizację, to nie było ograniczeń.

To znaczy,ze można zalozyc watek psu,wstawic jedno zdjecie,napisac jeden post i zbierac?

Dziwne.Dla mnie niewiarygodne.

Andzela,to ja wstawie zdjecie Fety i powiem,ze bezdomny pies i zrobie bazarek:)A na watku to można się rozliczyć bez problemu.

Nie mogę tego znaleźć w regulaminie.

Link to comment
Share on other sites

No tak to wygląda w teorii. Ale w praktyce jak zdarza się zupełnie nowa osoba, z nowym wątkiem i nowym psem, to raczej małe jest zainteresowanie bazarkiem :) Kupujący na dogo są myślący :) Zresztą cała grupa bazarkujących, wystawiających i kupujących, to jednak powtarzające się nicki :) Wracam z bazarkami teraz raz na rok czy raz na pół roku, a ciągle te same osoby w tym dziale aktywnie uczestniczą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, bric-a-brac napisał:

No tak to wygląda w teorii. Ale w praktyce jak zdarza się zupełnie nowa osoba, z nowym wątkiem i nowym psem, to raczej małe jest zainteresowanie bazarkiem :) Kupujący na dogo są myślący :) Zresztą cała grupa bazarkujących, wystawiających i kupujących, to jednak powtarzające się nicki :) Wracam z bazarkami teraz raz na rok czy raz na pół roku, a ciągle te same osoby w tym dziale aktywnie uczestniczą.

Nie wszyscy sa myslacy:(np.ja:(((

Wycofalam licytacje,jak dokładnie przeczytałam 1 post.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, UlaFeta napisał:

Kto wezmie starego psa.?

Feta to już swoje lata ma;( Tak na moje oko to z dziesięć.Choc wet to daje więcej:(

No dobra, nie knujmy teorii spiskowej,bo sobie pomysla,ze jakiś szwindel robimy:)))

 

!0 lat - to młodziutka albo w średnim wieku.

Nie knujemy :)

Pomyślałam sobie, że może powinnam skasować swój post, bo może podsunęłam komuś pomysł na szwidel.

Skasować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...