Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='Kora'][B]Coztego[/B], mozesz mi wytlumaczyc jak to sie stalo ze aukcja [B]asz[/B] w ktorej licytowalam i wygralam (zdjecie "W drzwiach Cerkwi") nim zostalam powiadomiona o wygranej zniknela:crazyeye: i nawet [B]asz [/B]byla zaskoczona, a ja nie moglam sprawdzic za ile i na co:shake: ![/QUOTE]
Tytuł aukcji był zmieniony na "Aukcja Zakończona", co, jak mi się wydawało jest równoznaczne z dokończeniem wszelkich procedur związanych z aukcją, w związku z czym została usunięta. Jeśli potrzebne są Wam jakieś informacje z usuniętego topiku, to daj mi znać na PW.

"Formalności" związane z zakończeniem aukcji odbywają się na PW, więc nie jestem w stanie sprawdzić, czy aukcja o zmienionym tytule jest "załatwiona", po prostu ją usuwam.

[B]ZMIENIAJCIE TYTUŁ DOPIERO WÓWCZAS, KIEDY AUKCJĘ MOŻNA USUNĄĆ[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Aukcja trwala do 10.10 wczoraj byl 11:roll: , kiedy wieczorem usiadlam przy kompie mialam tylko powiadomienie od asz na pw.[/QUOTE]
Nie sprawdzam dat, tytuł brzmiał: "ZAKOŃCZONA: Unikalne zdjęcie: W DRZWIACH CERKWI... - WĘGRÓW - BUDY"
więc została usunięta. Tytuł zmieniła asz, więc widocznie uznała, że chce zakończyć przed czasm :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

całkiem niedawno przeglądając bazarek trafiłam na posta pewnej osoby, która oferowała, że może przeznaczyć na zwierzaki znaczki pocztowe, które przydadzą się przy wysyłaniu paczek z przedmiotami wylicytowanymi na bazarku.

Teraz za nic nie mogę tego posta odnaleść. Czy ktoś może mi pomóc podając login tej dziewczyny lub chociaż link do tego posta??

Bardzo bym prosiła o to i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

ja mialam znaczki.:cool3: 30 szt wyslalam Cathedral, i jutro wysle nastepne 20 (po raz drugi bo jakims dziwnym trafem do mnie wrocily:angryy: ). poczta polska jest niezawodna :mad: . jesli ktos ma potrzeby znaczkowe na wysylki z aukcji, to piszcie do mnie, moze bede mogla jeszcze pomoc znaczkowo :lol:

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kliknełam dwa razy edit i nie umiem zmienic tytułu na zakonczona.
Moja aukcja to obrazek z goldenkiem na AFN
bardzo proszę o usunięcie:oops:
Ja już nie zdążę nic wymyśleć bo zaraz sie zbieram na światówkę chyba że po powrocie
Nie czytalam całego wątku i mamn pytanie czy powiadomić fundusz o tej aukcji????Obrazek przekażę dzisiaj i myślę , że po światówce pieniążki wplyną na konto AFN

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie:roll: Nowy jestem więc jeszcze wszystkiego nie przewertowałem (i raczej nigdy mi się to nie uda:diabloti: ) I jak zwrócić sobie koszty przesyłki jeśli podaje nr. konta tego na które chciałbym przeznaczyć pieniądze ?? Pytanie jak tak czytam głupio brzmi:oops:
Ale chodzi o to, że chętnie bym sprzedał parę rzeczy tylko, że nie bardzo mam wykładać na ciągłą przesyłke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Chodzi mi o to, czy na bazarku można wystawiać, niby do kupienia wiersze i opowiadania które przesyłałabym na e-mail? Tylko, że one są pisane przez słynnych pisarzy , a bohaterami głównymi są psy![/QUOTE]
W dziale "Prawo" był kiedyś wątek dotyczący praw autorskich, może poszukaj i tam zapytaj, bo prawa autorskie mogą być tu problemem :hmmmm:
[quote name='daga_27']Mam suke doga z adopcji i kotke, ktora przygarnelam jak byla mala i schorowana. czy moge na bazarku wystawic cos na ich sterylizacje czy niebardzo[/QUOTE]
Wystawiaj.
[QUOTE]I jak zwrócić sobie koszty przesyłki jeśli podaje nr. konta tego na które chciałbym przeznaczyć pieniądze ?? Pytanie jak tak czytam głupio brzmi[/QUOTE]
Brzmi całkiem rozsądnie ;) , ciekawa jestem jak rozwiązują ten problem inni? Może wpłata na Twoje konto tylko kosztów przesyłki? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

a dlaczego wcięło mój wątek o sukience czarnej? Był tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2417493#post2417493[/URL]

ja rozumiem, że aukcja się skończyła, ale w tym samym dniu wątek został usunięty (?) i ja nie wiem, kto wylicytował i za ile, bo w międzyczasie trochę pracuję i nie siedzę na dogo cały czas, przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deszczowa']a dlaczego wcięło mój wątek o sukience czarnej? [/QUOTE]
Bo zmieniłaś tytuł na "Zakończona".
Już pisałam wiele razy, zmieniajcie tytuł, dopiero kiedy aukcja jest rzeczywiście zakończona i gotowa do usunięcia.
[QUOTE] ja nie wiem, kto wylicytował i za ile[/QUOTE]
Masz PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...