Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote]Witam ponownie znów z tą samą prosba o utworzenie psiego bazarku ( osobnego podforum w grupie PWP) widocznego tylko dla zalogowanych. Jesli brakuje osób do pomocy moge pomóc przy jego prowadzeniu o ile to możliwe i jest to jedyny powód jego nietworzenia.
Jak na razie bazarek rozkręcił sie w tym watku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28037"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28037[/URL]
ale zaraz się zrobi tam straszne zamieszanie , na podforum każdy wystawiajacy moze załozyc własny watek licytacyjny i wszystko jesy widoczne.
Takie coś działa świetnie na miau.pl i dochód z kazdej licytacji jest przeznaczany na konkretnego zwierzaka w potrzebie.
Proszę o jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam Formica[/quote]
napisałam tak do admina.
zeby się w tym wszystkim nie pogubić musi być osobne podforum gdzie każdy wystawiający założy osobny watek , nie moze to być w jednym poscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']napisałam tak do admina.
zeby się w tym wszystkim nie pogubić musi być osobne podforum gdzie każdy wystawiający założy osobny watek , nie moze to być w jednym poscie.[/quote]



Formica - wiem że to brzydko, ale pozwoliłam sobie cos niecoś skorzystać z Twojego tekstu i też wysłałam do admina. Jak mi koleżanki z miau mówią jak idzie fajnie koci bazarek - to żal mnie ściska, że u nas tak raczej nieudolnie i z duzym bałaganem.

Może cos się uda, więc nie :mad: mnie.

Link to comment
Share on other sites

Oj coś ten Admin nas zaniedbuje, jestem w szoku-negatywnym.
Świetnie by było gdybyśmy mieli dział Bazarek i podfora np. Biżuteria, Ciuchy, Literatura, Inne. I wtedy nie byłoby bałaganu. Ja znalazłabym u siebie bardzo dużo rzeczy do sprzedania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Oj coś ten Admin nas zaniedbuje, jestem w szoku-negatywnym.
Świetnie by było gdybyśmy mieli dział Bazarek i podfora np. Biżuteria, Ciuchy, Literatura, Inne. I wtedy nie byłoby bałaganu. Ja znalazłabym u siebie bardzo dużo rzeczy do sprzedania.[/quote]

nie wiem czy aż taka jaest potrzeba rozbudowy , mysłałam raczej ze wystarczy podforum bazarek a na nim kazdy przedmiot do sprzedazy miałby swoj wątek.

Przy Twojej popozycji Rybciu byłoby starsznie duzo roboty chyba.

ja dalej podtrzymuje moja chęc pomocy jesli trzeba bedzie sprawować opieke na Bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Hej.

I znow musze publicznie, bo PW cos szwankuje... Lavinio, nie dostalam zadnych danych! Czy moglabys przeslac mi je na e-mail? Cos nie mam zaufania do PW, bo mimo ze mam skrzynke prawie pusta, nie dochodza do mnie wiadomosci...

Moj adres:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Dzieki!

Co do bazarku, wydaje mi sie, ze sposob w jaki funkcjonuje na Miau, moglby sie sprawdzic i tutaj. Czyli podforum na PWP, kazdy licytowany przedmiot - nowy watek. Jezeli tematy wylicytowanych rzeczy bedzie sie zamykac, nie powinien zrobic sie zbyt duzy balagan. Potrzeba jednak osoby, ktora bedzie miala czas i checi sledzic calosc na biezaco (co nie jest problemem widze, bo jest juz pelna zapalu chetna :))

Link to comment
Share on other sites

No to jest i BAZAREK :)
Proszę, dbajcie o porządek w nowy dziale, bo jak na razie nie ma jeszcze moderatora :)

[COLOR="Red"][B]Wszelkie pytania odnośnie tego Działu proszę zadawać tutaj! [/B][/COLOR]:p

Myślę, że wkrótce zrobimy coś w rodzaju regulaminu lub FAQ bazarku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...