Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

...a ja zamowilam cos z bazarku-czekalam 3 tyg az w koncu zrezygnowalam...chodzi konkretnie o sprzet konski-na prawde chcialam pomoc-kupujac rzeczy uzywane a nie nowe-ale po kilku telefonach, pytaniach-po prostu odpuscilam sobie...zamowilam nowe w sklepie za te same pieniadze ale bez pomocy psom i koniom...smutne...:placz:
Jesli juz ktos podejmuje sie sprzezady czegos-niech bedzie odpowiedzialny!

Link to comment
Share on other sites

A mi przyszedł do głowy taki pomysł.... Co myśliczie o tym, żeby utworzyć takie podtematy np. książki, kosmetyki, akcesoria dla psów, ubrania itp. itd. Byłoby wtedy na bazarku bardziej przejrzyście i łatwiej możeny by się było połapać co i jak... Taka moja sugestia. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;2482228]A mi przyszedł do głowy taki pomysł.... Co myśliczie o tym, żeby utworzyć takie podtematy np. książki, kosmetyki, akcesoria dla psów, ubrania itp. itd. Byłoby wtedy na bazarku bardziej przejrzyście i łatwiej możeny by się było połapać co i jak... Taka moja sugestia. Co wy na to?[/QUOTE]
Ja uważam, że bardzo dobry pomysł:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']moze paczka nie doszla ze wzgledu na strajk poczty albo po prostu sie zagubiła? wysyłajacy powinien miec dowód nadania[/quote] poczta szwankuje jak nic. ja dzisiaj tez bylam w sprawie jednej przesylki na poczcie. wyslana w pn. z samego rana, priorytetem i do dzisiaj nie doszla. a pani w okienku mi powiedziala, ze po 14 dniach (bez dni wolnych) moge przyjsc i zlozyc pisemna reklamacje. i zwala wszystko na burdel postrajkowy :-( a z kolei wyslalam ostatnio list po poludniu a na drugi dzien rano byl u adresata. ale i tak stwierdzam, ze poczta jest do bani. ja wlasciwie ciagle mam takie przeboje z poczta. albo do mnie cos nie dochodzi, albo nie dochodzi w terminie cos co ja wysylam. strajkowac to powinnismy my wszyscy, a nie listonosze:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...