Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Sytuacja:
mimo kilkakrotnego wysyłania rzeczy do nabywcy-powraca przesyłka.Każdy jej powrót do mnie kosztuje mnie niewiele,ale jednak.Czy można określić jasno sprawę:
[B]ile razy należy wysyłać[/B]?
waldi481

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bardzo dziękuję za odpowiedzi..
Wysyłałem kilkakrotnie,bo w pierwszej chwili sądziłem,że coś ,,pokręciłem,,z adresem,ale ta przesyłka wraca jak bumerang..Ja ją wysyłam,a ona z powrotem...
Teraz czekam na odpowiedż na PW.Nie rozumiem ludzi-po co kupuje jak nie chce?:angryy: Stary jestem i coraz mniej rozumiem..
waldi481

Link to comment
Share on other sites

Waldi - teraz z pocztą ogólnie dzieje się coś dziwnego - do mnie też szła paczka i nie docierając do mojego urzędu pocztowego, została zwrócona do nadawcy - adres i wszystko się gadzało, ogólnie dochodzą dopiero przesyłki z połowy grudnia do mnie :shake:

To ja też mam pytanko: czy na bazarku można sprzedawać alkohol (oczywiście osobom pełnoletnim po okazaniu fotki/skanu dowodu osobistego)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']Waldi - teraz z pocztą ogólnie dzieje się coś dziwnego, ogólnie dochodzą dopiero przesyłki z połowy grudnia do mnie :shake:
[/quote]
Do mnie też! :shake:
[quote name='Bodziulka']
To ja też mam pytanko: czy na bazarku można sprzedawać alkohol (oczywiście osobom pełnoletnim po okazaniu fotki/skanu dowodu osobistego)?[/quote]
Jest ta ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, poza tym sprzedaż alkoholu jest koncesjonowana. Czytałam gdzieś, że na allegro kiedyś można było sprzedawać alkohol, z zastrzeżeniem, że do celów kolekcjonerskich :cool1: , ale teraz nie, bo nie są w stanie sprawdzać tych koncesji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']
Jest ta ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, poza tym sprzedaż alkoholu jest koncesjonowana. Czytałam gdzieś, że na allegro kiedyś można było sprzedawać alkohol, z zastrzeżeniem, że do celów kolekcjonerskich :cool1: , ale teraz nie, bo nie są w stanie sprawdzać tych koncesji.[/quote]

no cóż, a mam taki "rarytas" na zbyciu ;) którym w sumie nie można się upić tylko krążenie poprawić ;)

co do poczty - masakra, a jeszcze sobie ceny podwyższyli...

Link to comment
Share on other sites

Zwracam Państwa uwagę, na małą zmianę w Regulaminie:

[B]W związku z tym, że wielu użytkowników nie pilnuje swoich aukcji, zaśmiecając Bazarek, [COLOR="Red"]aukcje "nie ruszane" od miesiąca, będą usuwane[/COLOR], bez względu na to, co mają wpisane w tytule.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']trzeba założyć [U]nowy wątek[/U] na stronie głównej bazarku (klikasz new thread) i tam piszesz co masz do sprzedania i na co idzie zysk, poprzednią ofertę złożyłas w złym wątku.[/quote]
witam ale tak wczoraj zrobiłam i rano czytałam nawet ktoś chętnie kupił 3 płyty a w tej chwili mnie nie ma. Kto może mi pomóc...Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dostałam wiadomość że wygrałam licytację na małą, czerwoną obrożę dla kotka, ponieważ zapytałam o długość tej obroży to chciałabym przeczytać odpowiedż ale nie mogę jej teraz odszukać.Odpowiedż przysłała mi Beata.Proszę mi podpowiedzieć jak ten wątek odszukać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiesia.p']dostałam wiadomość że wygrałam licytację na małą, czerwoną obrożę dla kotka, ponieważ zapytałam o długość tej obroży to chciałabym przeczytać odpowiedż ale nie mogę jej teraz odszukać.Odpowiedż przysłała mi Beata.Proszę mi podpowiedzieć jak ten wątek odszukać?[/QUOTE]
Jest tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38468[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...