Jump to content
Dogomania

DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paoiii']jestem na zaproszenie, niestety w kwestii finansowej nie jestem w stanie pomóc, czy coś innego potrzeba?[/QUOTE]
dziękuję za odwiedziny :-) Najbardziej Donka potrzebuje deklaracji i wsparcia finansowego ale jak pisałam, każda pomoc sie przyda ... może możesz zrobic dla niej jakiś bazarek? Albo ogłoszenia? Może powysyłaj zaproszenia na wątek ... im więcej osób będzie wiedziało o Donce tym większa szansa, że do czasu znalezienia domu będzie mogła mieszkać w hoteliku ... a nie w schronie :-(

[quote name='What May NN']jestem na zaproszenie.. Donka jest piękna!
poczytam później![/QUOTE]
[quote name='ania z poznania']zapisuje.......[/QUOTE]
[quote name='Alojzyna']zapisuję, poczytam później :)[/QUOTE]
dziękuję serdecznie za odwiedziny :-) .... lektura wątku nie będzie zbyt miła ... Donka naprawdę ma pecha, jej wątek jest zbiorem wszystkiego co nie fajne na dogo: kłótnie, oszustwo canaveral-staff, pochopna adopcja przez poprzedni hotelik ... do tego zero odzewu na ogłoszenia :-( Niewiem dlaczego bezproblemowy i zdrowy, fajny pies tyle czasu jest bez domu :-(

[quote name='Soko']500zł to chyba trochę dużo za hotelik? Nie znam się ale nie znalazłoby się coś tańszego? Zawsze to trochę pieniążków na następny miesiąc więcej..[/QUOTE]
Ja też się nie znam ale nie znalazłam tańszego lokum dla Donki, po tym jak syn "właścicielki" zadzwonił do mnie, pytając gdzie ma mi psa przywieść, bo nie może patrzeć na jej krzywdę ... nie miałam wyboru - znaleźć hotelik nie jest łatwo :-(

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie. z finansami krucho niestety. 500 zł za hotelik to bardzo dużo - może rozejrzeć się za innym? gdzie sunia znajduje się obecnie? ma jakieś ogłoszenia? jest bardzo ładna, a nuż się ktoś fajny zakocha. poszukam może jakiegoś bazarku ogłoszeniowego. jest jakiś tekst do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

Witam zaglądam na zaproszenie i postaram sie czasem zaglądać, ale więcej nic nie moge obiecać zaangażowałam się w pomoc innym psiakom i nie dam rady więcej, ale jakby ktoś szukał psa albo coś to będę go kontaktowała. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Donkę

Link to comment
Share on other sites

to może ja odpowiem:
500 zł to dużo ale jak już pisała [B]Kajusza - [/B]nie było wyboru, miejsc w hotelikach zawsze jest jak na lekarstwo... a transport do innego to dodatkowe koszty... ale żeby zaraz ktoś się nie przyczepił: w obecnym hoteliku Dona ma bardzo dobre warunki i opiekę :p
ogłoszenia sunia ma regularnie robione ale niestety brak odpowiedzi jakichkolwiek
tekst i jakieś zdjęcia na 1 str, a także zdjęcia na poprze
obecnie przebywa w hoteliku Zabrzu

jej wydarzenie na fc: [URL]http://www.facebook.com/events/381097578579460/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie,bardzo mi przykro ale finansowo nie mogę wspomóc jedynie mogę zaglądać na wątek Dony.Sunia jest śliczna,szkoda,że tak długo szuka domku.
Może zmienić hotelik.Można zapytać o miejsce u Furciaczek,o ile wiem koszt 400zł razem z wyżywieniem ale to wszystko trzeba sprawdzić.Hotelik porządny,nawet boksy ogrzewane.
Tel.do furciaczek - 606 361 293

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kasia (czikusiowa) za wyjaśnienia :-) Jest tak jak napisałaś - i dodam, że ja nie znam tańszego hoteliku :-(

[quote name='yolanovi']jestem na zaproszenie. z finansami krucho niestety. 500 zł za hotelik to bardzo dużo - może rozejrzeć się za innym? gdzie sunia znajduje się obecnie? ma jakieś ogłoszenia? jest bardzo ładna, a nuż się ktoś fajny zakocha. poszukam może jakiegoś bazarku ogłoszeniowego. jest jakiś tekst do ogłoszeń?[/QUOTE]
postaram się dzisiaj napisać nowy tekst ogłoszenia dla Donki, są jej nowe fotki to będę wdzięczna na poogłaszanie Donki :-) MOże akurat sie ktoś odezwie ...

[quote name='_Dunaj_']Witam zaglądam na zaproszenie i postaram sie czasem zaglądać, ale więcej nic nie moge obiecać zaangażowałam się w pomoc innym psiakom i nie dam rady więcej, ale jakby ktoś szukał psa albo coś to będę go kontaktowała. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Donkę[/QUOTE]
Dziękuję za odwiedziny :-)

[quote name='Anula']Jestem na zaproszenie,bardzo mi przykro ale finansowo nie mogę wspomóc jedynie mogę zaglądać na wątek Dony.Sunia jest śliczna,szkoda,że tak długo szuka domku.
Może zmienić hotelik.Można zapytać o miejsce u Furciaczek,o ile wiem koszt 400zł razem z wyżywieniem ale to wszystko trzeba sprawdzić.Hotelik porządny,nawet boksy ogrzewane.
Tel.do furciaczek - 606 361 293[/QUOTE]
również dziękuję za odwiedziny :-) i serdecznie zapraszam do odwiedzin u Donki :-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Przykro ale nie mogę pomóc finansowo mam już trzy deklaracje stałe. Śliczna sunia, szkoda jej. Nie rozumiem, dlaczego niektóre psy łagodne i ładne nie mogą znaleźć domków. Mamy u nas w hoteliku też takie pechowe dwie sunie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Kajusza.
Mogę kupić suni pakiet 50 ogłoszeń. AgnieszkaO robi sprawnie ogłoszenia.
Zawsze u Niej wykupuję.
Potrzebowałabym tekst do oglsozen i określenie terenu do oglaszania.

finansowo dziewczyny... pfff.. narazie nie.. Ale będę mieć na uwadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Jestem na zaproszenie u ślicznej. W hoteliku psanatorium koszt z wyżywieniem to 420 zł i dobre warunki. Mamy tam naszego psiaka.[/QUOTE]
My też właśnie tam mamy nasze pechowe sunie. Potwierdzam warunki mają tam bardzo dobre. Codziennie chodzą na długi spacer. Mają dobry kontakt z obsługą. Boksy są w pomieszczeniu ogrzewanym. Każdy boks ma swój wybieg.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie.
mam nadzieję, że nie będziecie źli, ale na początek zrobiłam jej ogłoszenie. Zdjęcia wzięłam z wątku i FB. Będę ją też udostępniać na FB, ale z doświadczenia wiem, że najwięcej adopcji jest z ogłoszeń.
Jak odejdzie mi jakaś deklaracja przekażę ją na Donkę Jest piękną sunią. Ja mam podobnego szkrabka w domu.
Tu jest link do ogłoszenia. Jeśli się zgodzicie zrobię jej wyróżnienie.
[url]http://tablica.pl/oferta/sto-procent-cukru-zero-kalorii-i-czerwony-nosek-ID116QN.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...