Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

Czyli dogaduje się ze stadkiem?
ufff... jakie dobre wiadomości :)

Arktyka, mogą być na Ciebie ogłoszenia? W sumie teraz to Ty najlepiej znasz psiaka i będziesz umiała o nim opowiedzieć :)
Tylko jak trafi się ktoś naprawdę sensowny, to bierz też adres mailowy, to oprócz rozmowy będziemy wysyłać ankietę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Pomóżcie przetrwać 70 kociakom zimę i nie tylko! Potrzebują na karmę, której nikt im nie da oprócz nas :( Ważne są stałe wpłaty, żeby kociaki miały co jeść przez cały rok, ale każda wpłata jednorazowa jest też na wagę złota. POMOCY!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178753-Ponad-70-bezdomnych-g%C5%82odnych-kot%C3%B3w-POTRZEBNA-KARMA-DT-dla-4-maluch%C3%B3w%21%21"]klik[/URL][/I]

Link to comment
Share on other sites

pinkmoon jest odp.na maila z ogłoszen...
wklejam tresc:
[I]Witam. Oglądamy z mężem Murzynka i uśmiechamy się do niego. Miesiąc temu straciliśmy naszego Maxia, który miał 16 lat i był pekińczykiem. Przed Maxiem mieliśmy 2 jamniki. Również dożyły podobnego wieku, jak Maxio. Jest nam bardzo smutno-może przerwiemy swoją samotność razem z Murzynkiem.[/I]
[I]Mieszkamy w Gdyni Fikakowie (naprzeciw Karwin), w 2 pokojach, w nowym budynku wielorodzinnym. Psy mamy od zawsze i kochamy wszystkie, poza agresywnymi. Dzieci i wnuki odwiedzają nas rzadko, bo mieszkają poza Trójmiastem. Proszę o wiadomość kiedy i jak można poznać Murzynka-przyjedziemy samochodem na spotkanie z nim.[/I]
[I]Pozdrawiamy Ewa i Janusz **** tel. 58 711 35 1& lub [/I][I]601 805 16# [/I]

skontaktuj sie z Panstwem i daj mi znac czy mam wystawiac reszte ogłoszen zostało 40szt zawsze mozesz innego psiaka dac/podmienic narazie sie wstrzymuje z wystawianiem i czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Na razie brzmi dobrze, super że tak szybko pojawił się odzew! W takim razie dziś się skontaktuję, w razie czego z wizytą pzredadopcyjną z naszej strony też nie będzie problemu bo to wszystko nasza okolica :) Napiszę wam wieczorem czy czegoś się dowiem, bo na razie dopiero wróciłam do domu i muszę się ogarnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Na razie brzmi dobrze, super że tak szybko pojawił się odzew! W takim razie dziś się skontaktuję, w razie czego z wizytą pzredadopcyjną z naszej strony też nie będzie problemu bo to wszystko nasza okolica :) Napiszę wam wieczorem czy czegoś się dowiem, bo na razie dopiero wróciłam do domu i muszę się ogarnąć ;)[/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwoscia :)

Link to comment
Share on other sites

Mialam dzisiaj telefon od pana w sprawie Murzynka....pan powiedzial ze chce Murzynka na juz....uswiadomilam go ze za nim pies dostanie musi zostac przeprowadzona wizyta przedadopcyjna....pan powiedzial ze "moze byc" byle szybko....bo oni stracili psa i jak co to beda gdzie indziej szukac....podaje telefon 721588274, ponadto facet jeszcze nic ale juz sie martwi o transport....powiedzialam ze odezwie sie do niego osoba zajmujaca sie adopcja....aha podobno na allegro jest podana bledna miejscowosc bo facet mnie sie pytal czy to Bialogard....co mi sie nie podobalo to to ze facet stwierdzil ze maja doswiadczenie i pies bedzie mial u niego dobrze bo oni juz mieli troche psow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Mialam dzisiaj telefon od pana w sprawie Murzynka....pan powiedzial ze chce Murzynka na juz....uswiadomilam go ze za nim pies dostanie musi zostac przeprowadzona wizyta przedadopcyjna....pan powiedzial ze "moze byc" byle szybko....bo oni stracili psa i jak co to beda gdzie indziej szukac....podaje telefon 721588274, ponadto facet jeszcze nic ale juz sie martwi o transport....powiedzialam ze odezwie sie do niego osoba zajmujaca sie adopcja....aha podobno na allegro jest podana bledna miejscowosc bo facet mnie sie pytal czy to Bialogard....co mi sie nie podobalo to to ze facet stwierdzil ze maja doswiadczenie i pies bedzie mial u niego dobrze bo oni juz mieli troche psow....[/QUOTE]

Nic dobrego nie wynika z takiego pospiechu . Nie mam zaufania do takich ludzi . Jak to kiedys mowili "w goracej wodzie kapany " . Domek sprawdzic mozna,ciekawe co z tego wynikinie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Nic dobrego nie wynika z takiego pospiechu . Nie mam zaufania do takich ludzi . Jak to kiedys mowili "w goracej wodzie kapany " . Domek sprawdzic mozna,ciekawe co z tego wynikinie ?[/QUOTE]

Ja też jakoś nie mam zaufania do takich ludzi. Jak im zależy na psie to poczekają.

Link to comment
Share on other sites

wiecie, tego barzo pospiesznego pana warto by sprawdzic bo moze okaze sie, ze calkiem wporzadku ludzie sa.
Ja kiedys jak julka wyadoptowywalam (tez jamnika) to Panstwo byli jeszcze bardziej zniecierpliwieni i jeszcze szybciej wszystko chcieli co mi sie z poczatku wogole nie podobalo a ponziejn okazalo sie, ze to złoci ludzie tylko troszke narwani. julek mieszka tam cały zcas i jest dobrze (stuk, stuk -odpukac).
Zawsze mozna sprobowac innemu psu pomoc o ile ludzi sie nadadza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...