Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O sznurek się nie martwcie, jeśli może być używany (tzn. zdjęty z paczek i bel siana itp.) to ja oferuję ilość, która powinna wystarczyć. Tylko trzeba by podjechać do mnie, mieszkam 12 km od Węgrowa w stronę Siedlec, i odebrać. A, i mogę też pomoć, ale w niedzielę, bo w sobotę mam wesele. Także czekam na jakąś odpowiedź..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']w ikei są parasoli po 14.99 - o srednicy 1.8m - są chyba lepsze niż te z allegro za 11.00 i można je od razu kupić - wyślę dzisiaj rodzinę i niech je obejrzą czy są w miarę oki....................[/quote] wklejam ze strony IKEA, żeby wszyscy widzieli, o jakie chodzi:
tylko czy granatowe nie będą za bardzo grzały?...
ale mi też się wydaje, że IKEA to już jakaś jakość, a na pewno są ładniejsze gładkie od tych wzorków z Allegro
[IMG]http://www.ikea.com/PIAimages/52657_PE154046_S4.jpg[/IMG]
[B]Rozmiary po złożeniu[/B]
[LIST]
[*]Średnica: 180 cm
[*]Średnica podstawy: 22 mm
[*]Wysokość: 186 cm[/LIST][B]opis oraz rozmiary produktu[/B]
[LIST]
[*]Tkanina: 100% poliester
[*]Żerdź: stal, Barwiona szpachla epoksydowa w proszku[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

ładniejsze, ale może i trwalsze? i nie złamią/zegną się od pierwszego podmuchu wiatru?
to z Allegro to może być ostatni badziew... i jeszcze nas w tym Węgrowie wyklną, że tylko muszą chodzić i naprawiać te parasole ;)

naprawdę w tym gronie samochód ma tylko 1 osoba, która może pojechać w sobotę? nikt nie może jutro najpierw do IKEI (Marki) i od razu na Węgrów?

[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5131/wegrowmapa9un.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Legion23']ładniejsze, ale może i trwalsze? i nie złamią/zegną się od pierwszego podmuchu wiatru? [/quote]
Ładniejsze na pewno, ale czy trwalsze- nie wiem. Z własnego doświadczenia wiem, że IKEA nie zawsze znaczy niestety jakość :roll: .

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny:
a) deski trzymajcie - jeśli nic wczesniej nie wymyślimy to ja mogę zorganizować samochód do ich przewozu ale dopiero w przyszłym tyg.
b) ja bym mogła jechać do Węgrowa nawet jutro po pracy - kończe o 15:30 ale musiał by ktos ze mna jechać kto zna drogę bo pomimo tego, że mam tam działkę to orientację mam fa-tal-ną. i dobrze jak by miał tez prawko - jesli nie to trudno. kontak tel do mnie ma enia i tatiana jeśli nie wykasowała numeru bo jutro nie mam dostepu do internetu
c) jesli nie możemy jechac terez to kupmy na allegro 10-15 i poprosmy faceta żeby wysłał je od razu (ja płacę za 5 parasoli tak jak wczesniej deklarowała za mnie enia) wyślijmy na pierwszy rzut a do soboty coś jeszcze zorganizujemy

Link to comment
Share on other sites

raczej tak - bo był pomysł, żeby boksy zadaszyć właśnie prześcieradłami czy inną tkaniną

chyba że wystarczy materiałów od [B]asiaf1[/B] (miała poszukać w domu)

a jeśli Ci są zbędne, to zawsze możesz przekazać na Alarmowy Fundusz :) gdzieś się wtedy przydadzą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Nie czytałam całego wątku, ale czy prześcieradła są nadal potrzebne? Mam dwa duże wory z różnoraką pościelą (wykrohmaloną :evil_lol: ) przyda się?[/quote]

z bemowa ja moge odebrac i z okolic Pruszkowa ale kto zawiezie do Wegrowa bo w sobote mam wesele a w tygodniu to pracuje i nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[B]Watek Wegrowa zainspirowal mnie do przylaczenia sie do akcji. Moglabym zebrac przerozne duze i male artykuly dla tego schroniska z drugiej reki. np. plyty chodnikowe, materace itp. Pozostaje problem transportu z NL do PL. Jesli uznacie, ze warto, prosze dac znac. Byc moze sa wsrod Was osoby majace znajomych szoferow z duzymi ciezarowkami, jezdzacymi do NL. Potrzebny jest truck do 7 ton. Towar jest darmowy lecz znajduje sie w roznych stronach NL, zatem trzeba by bylo dotrzec na miejsca odbioru juz z polskim kierowca i samemu zaladowac. Generalnie, potrzebna bedzie osoba ktora zechce skoordynowac przywoz do Pl i dopilnowac realizacji w Wegrowie[/B]

Link to comment
Share on other sites

Niech zgłosi się ktoś, kto będzie mógł jechać z Olgą123 jutro:( Przecież te psy potzrebuja cienia już od dawna, a do soboty jeszcze tyle czasu...Na pewno są wśród nich chore, staruszki, z fatalnym samopoczuciem,które mogą nie wytzrymać takich upałów do soboty...POMÓŻMY!!!

Link to comment
Share on other sites

niech ktoś pojedzie...

ja nie mogę pojechać, mam 2 pieski na tymczasie, w tym starszą suczkę, która w Warszawie zna tylko mnie i boi się wszystkiego nowego :(
nawet gdybym miał chętnego na zastępstwo do opieki, to jej nie podrzucę, bo się będzie bała

Link to comment
Share on other sites

Ja płace tez tak jak deklarowałam za 5 szt. Takze jesli zdecydujecie sie zamawiac i mialyby być na cito to warto .Jesli Olga132 zdecydujesz sie jechac i nie bedziesz miała z kim poprosze syna zeby z Toba pojechał jesli bedziesz chciała . Nie zna tamtych okolic wprawdzie ale jest dobrym kierowcą . Ja mam sznurek tak jak pisalam i jakies przescieradła znajde . Widze ze wiecej osob zbierze zaslony i przescieradla ... a wiec czekamy na hasło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']"Koordynator" Enia :lol: pojawi się na dogo pewnie z samego rana i wtedy zapadną decyzje.
[SIZE=1]P.S. Ale poważnie i patetycznie to zabrzmiało[/SIZE] :evil_lol:[/quote]

Dziekuje uprzejmie. Nie sadzilam, ze moja propozycja spotka sie z takim odezwem. Widocznie za dobrze dziala wasza dogomaniacka grupka i pomoc z daleka jest zbedna.

Zatem przepraszam, ze osmielilam sie na tym dostojnym forum proponowac cokolwiek. Domyslam sie, ze na worek 100 kg karmy tez nie ma zapotrzebowania. Podle sie czuje, ale zniose z honorem.
Pozdrawiam elite z dogomanii i przepraszam za zasmiecanie.
Uprzejmie prosze o wypisanie mnie z tego grona. Klaniam sie pieknie i jeszcze raz przepraszam za klopot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Dziekuje uprzejmie. Nie sadzilam, ze moja propozycja spotka sie z takim odezwem. Widocznie za dobrze dziala wasza dogomaniacka grupka i pomoc z daleka jest zbedna.

Zatem przepraszam, ze osmielilam sie na tym dostojnym forum proponowac cokolwiek. Domyslam sie, ze na worek 100 kg karmy tez nie ma zapotrzebowania. Podle sie czuje, ale zniose z honorem.
Pozdrawiam elite z dogomanii i przepraszam za zasmiecanie.
Uprzejmie prosze o wypisanie mnie z tego grona. Klaniam sie pieknie i jeszcze raz przepraszam za klopot.[/quote]

Dusje, ale o co Ci chodzi :crazyeye: . Chyba musiałaś cos źle zrozumieć. Napisałam ogólnie, że Enia podejmie decyzje bo to ona najlepiej zna to schronisko, warunki tam panujące, potrzeby itd. I tylko to miałam na myśli. Tylko Enia i Olga były tam niedawno i widziały cała sytuację. Wszyscy inni służą tylko pomocą itp. Twoja pomoc jest jak najbardziej mile widziana i bardzo potrzebna. Na pewno Enia jak tylko pojawi się na dogo odezwie się do Ciebie i proszę Cię nie uciekaj z dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Dusje, ale o co Ci chodzi :crazyeye: . Chyba musiałaś cos źle zrozumieć. Napisałam ogólnie, że Enia podejmie decyzje bo to ona najlepiej zna to schronisko, warunki tam panujące, potrzeby itd. I tylko to miałam na myśli. Tylko Enia i Olga były tam niedawno i widziały cała sytuację. Wszyscy inni służą tylko pomocą itp. Twoja pomoc jest jak najbardziej mile widziana i bardzo potrzebna. Na pewno Enia jak tylko pojawi się na dogo odezwie się do Ciebie i proszę Cię nie uciekaj z dogo.[/quote]

[B]Evita, zwracam honor i przepraszam[/B].
Zle odebralam i kajam sie, nie nawidze krzywdzic tych, ktorzy na to nie zasluzyli. Reszte wyjasnien masz na pw.
Jezeli moge pomoc, prosze o kontakt i pomysly na transport. Nie reprezentuje zadnego stowarzyszenia, jestem osoba prywatna, ale pragne wspomoc to schronisko w miare mozliwosci. Przy dobrej organizacji, mamy mnostwo rzeczy, ktore byc moze beda mogly zasilic inne schroniska. Warunek, przepraszam jest jeden... tam gdzie walczy sie o psiaki i koty, a nie zabija ich bez pardonu.

[B]Sorry Evita, jeszcze raz. Nowa tu jestem to i myle sie ciut, ale blad popelniony i nauczka na przyszlosc, dla mnie oczywiscie[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...