Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

[quote name='hankag']Acha jeszcze musza byc podstawy te plastikowe do napelnienia wodą zeby trzymały parasol ( bo chyba beda potrzebne ? ) , [/quote]

Haniu, myślę, że w ostateczności można je po prostu wbijac w ziemię. One sa zakończone takim ostrym "szpikulcem"

Zaraz skontaktuję się z tymi sprzedawcami z allegro (jest kilku którzy sprzedają parasole w cenie od 11 zł do 14 zł) i zapytam o warunki zakupu większej ilości i koszty przesyłki/transportu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super to juz coś byśmy wiedzialy .... a z tym wbijaniem w ziemie to nie takie proste .....wystarczy wiatr i ..... obalony parasol zestresuje towarzystwo . Tak mialam teraz na Mazurach gdzie wiatr przewrocił parasol wsadzony w okragły stolik ... posypały sie szklanki.... na szczescie puste ... piwo zostalo uratowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zaraz bede wiedziała ile jest w sumie boksów i wolno stojacych bud.
te parasole przy boksach mozna mocować do słupków na których jest siatka obsadzona..........
a do budy przybic deche lub pal i mocowac parasol , żeby łancuch sie nie zaplątał o podstawę....
a nad boksami rzeczywiscie można zasłony lub prześcieradla drutem jakims mocować, spinacze sa za delikatne jak wiatr zawieje to pleci w pole.......

Link to comment
Share on other sites

Ale czy taka zwykła najprostsza podstawa do parasola będzie stabilna i zda egzamin ? Te lepsze są też dużo droższe. Kurczę- trzeba się zastanowić nad "alternatywnymi metodami mocowania parasoli" :evil_lol: bo zakup postaw do nich to będą kolejne koszty :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']te parasole przy boksach mozna mocować do słupków na których jest siatka obsadzona..........
a do budy przybic deche lub pal i mocowac parasol , żeby łancuch sie nie zaplątał o podstawę....
[/quote]

Super pomysł :lol:

Link to comment
Share on other sites

to z oszczędnosci wymysliłam zamiast podstawek mozna wiecej parasoli,
przescieradla zaslony bede miala par sztuk, bele obiecała mi asiaf zdaje sie.
bedziemy mocować sznurkiem bo drutu u mnie niet, gdzie sie go wogóle kupuje?taki drut?

Link to comment
Share on other sites

moze nawet taki sznurek bezpieczniejszy ... bo z drutem nigdy nic nie wiadomo ... sznurka troche tez Ci dostarcze , przescieradla zaraz jak przyjde z pracy zrobie remanent w szafie ... no i czekamy na wiadomość o przesyłke parasoli ... jesli opłacalna .... zamawiamy

Link to comment
Share on other sites

duzą szpule bialego , mocnego sznurka ...juz mam w naszykowana w reklamówce ..... mam nadzieje ze starczy , takze zbieramy przescieradla , zaslony ..... a ta Asiafl Twoja bela to pokazna moze starczy + pare przescieradel ... jesli nie to zaraz ...uzbieramy

Link to comment
Share on other sites

Kurcze to parasoli potrzeba 27 szt.... no bo co mają losowac ...:evil_lol: , chyba ze parasolki przeciw deszczowe dla mniejszych psiaczkow dadzą wystarczająco cienia .. a dla wiekszych duze ... kupimy duzych ile sie da i kaska pozwoli . A boksy ... ile tego towaru przescieradlowo- zaslonowego potrzeba ... chyba sporo ... zbieramy co sie da ...

Link to comment
Share on other sites

jeśli cokolwiek z Allegro, to raczej z Warszawy lub okolic, z odbiorem osobistym (zwracajcie uwagę, czy jest zaznaczony w opcjach)

bo z takiej Dąbrowy Górniczej, to nie tylko 1. koszt przesyłki 2. czas - ile będzie szła przesyłka; ale i 3. kiedy ten sprzedawca w ogóle to wyśle

zdarza się, że po zakupie się można dowiedzieć od sprzedawcy "wysyłka w ciągu 2 tygodni, właśnie się skończyły, czekam na dostawę"

więc lepiej jak w aukcji jest telefon i od razu można zadzwonić i spytać przed zakupem - czy można te rzeczy odebrać dziś-jutro osobiście
albo napisać przez Zadaj pytanie sprzedającemu (tylko nie wiadomo kiedy odpisze)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie jest ten problem, że większość sprzedawców na allegro oferujących tańsze parasole jest z Katowic itp. Wysłałam maile do wszystkich- czekam na odpowiedzi. Może się tez tak zdarzyć, że może sprzedawcy jeżdżą po towar do Warszawy itp. więc mogliby zabrać parasole przy okazji. Aha- trzeba zwracać też uwagę na przekrój parasoli. Niektóre mają śrenicę 156 cm, inne 210 cm. , a różnica cenowa jest niewielka. Dodzwoniłam się tylko "do najtańszych- po 11.50". Jest szansa na rabat i negocjacje ceny, ale żeby się konkretnie czegoś dowiedzieć mam dzwonić po 15.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Konisiu umowimy sie , a ja mysle ze pozniej moze jakos skontaktuje sie z Enia ( dobrze Eniu ?) i ona odebrałaby wszystko ode mnie .
Legion23 no wlasnie dlatego dzisiaj sprawdze na bazarku , a jutro w razie co Konisia na stadionie - bo mysle ze juz korzystniej dla nas ominąc koszty przesyłki .. no i czas . Tylko wpiszcie tutaj kto byłby chetny i ile dorzucic sie do parasoli - zebysmy wiedzialy ile sztuk mozna kupić - bo to szybki zakup jesli juz zdecydujemy gdzie taniej - rączka , kasa, parasol , Węgrow......i usmiechniete , rozmarzone pyszczki ....w cieniu...

Link to comment
Share on other sites

a może poszukać w podwarszawskich hurtowniach?
jak trzeba ich ze 30, to już jest hurtowa ilość
nie zawsze trzeba być firmą, żeby kupić w hurtowni
a jeśli trzeba mieć osobowość prawną, to może pomogłaby ARKA, Viva! czy Niedźwiedź? czy jeszcze któraś inna organizacja... która ma NIP i REGON i pieczątkę i co tam będą chcieli w tej hurtowni ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak enia odbierze wszystko kto tylko cos moze podarować, Olga132 która byla w schronie w sobotę też może odbierać Ursynów i okolice......
ja zgłaszam chęc i mozliwosc zakupu 5 sztuk parasoli
Olga też 5 sztuk .
czekamy na ludzi z otwartymi sercami tak????? ( dla psiaków rzecz jasna)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...