Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

Wymyślimy Krzyśkowi jakąś inną misję :cool3:
Może zna się na ogłaszaniu psów w internecie lub innych miejscach ?
Musimy się za to ostrow zabrać bo likwidacja Węgrowa niestety niefortunnie zbiegła się z początkiem wakacji a wszyscy wiemy z czym to się wiąże.
Im więcej osób pomagających , tym lepiej!
Ja kończę już kartotekę numer 5 i powoli zbieram zamówienie od "ogłaszaczy" ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania W']Kartoteka to spis psów do ogłaszania. Są tam zdjecia i opis do wykorzystania. Wszystko w wordzie. Tylko brać i ogłaszać!;-)Ja od czasu do czasu aktualizuję i aktualizację kartotek I - IV już mam. Teraz powstaje V.[/quote]
A mailem możesz mi przesłać, jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Emir nie ma dostępu do internetu, w Jej imieniu zamieszczam informację:

[SIZE=4][COLOR=red]Ewakuacja psów ze schroniska w Węgrowie zakończona. Wszystkie psy są bezpieczne. 14.06.2007 roku o godzinie 19.30 schronisko w Węgrowie przestało istnieć. Kolejne miejsce cierpień psów zniknęło z powierzchni ziemi.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Dziękuję Wszystkim Znanym i Nieznanym Osobom, które przyczyniły się w jakikolwiek sposób do powodzenia całej akcji. Łączę dla Nich wyrazy szacunku.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]EMIR[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście błyskawiczna akcja. A czy możemy się dowiedzieć, gdzie te psiaki znajdują się teraz, czy jest to jakaś "tajemnica" ;) . I przy okazji czy wiadomo może jaki los będzie spotykał teraz węgrowskie bezdomne psy, bo to że nie ma już schronu nie znaczy ze na tym terenie nie ma już problemu bezdomności psów.
P.S. Poproszę na maila kartotekę Part V. ;) Postaram się ogłosić psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']BRAWO EMIR - JAK ZWYKLE:loveu:[/quote]
Emir , nie wiem jak Ty to zrobilas w tak szybkim czasie, gratuluje.
Wniosek z tego taki , ze jestes swietna organizatorka.
dziekuje jako wegrowianka, wszytstkim , ktorzy pomagali , za wielkie zaangazowanie, brak mi slow. Naprawde dziewczyny ( i chlopaki:) )wielkie brawa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Rzeczywiście błyskawiczna akcja. A czy możemy się dowiedzieć, gdzie te psiaki znajdują się teraz, czy jest to jakaś "tajemnica" ;) . I przy okazji czy wiadomo może jaki los będzie spotykał teraz węgrowskie bezdomne psy, bo to że nie ma już schronu nie znaczy ze na tym terenie nie ma już problemu bezdomności psów.
P.S. Poproszę na maila kartotekę Part V. ;) Postaram się ogłosić psiaki.[/quote]
jak wiemy problem bezdomnisci bedzie istnial nadal , i zapewne kolejne psy , nie beda milay takiego szczescia, bo juz wczesniej wywozil je hycel do wolomina:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Gratulacje!
Super akcja!

A czy Węgrów będzie w końcu też miał schronisko, ale takie z prawdziwego zdarzenia? Czy temat upadł?[/quote]

no mysle, że mozna starac się o to aby burmistrz w końcu zrozumiał, ze wzorcowe schronisko może byc powodem do dumy dla gminy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']no mysle, że mozna starac się o to aby burmistrz w końcu zrozumiał, ze wzorcowe schronisko może byc powodem do dumy dla gminy[/quote]

Miejmy nadzieję,że zrozumie choć wątpię :shake:

Emir, proszę napisz nam o chorych pieskach z Węgrowa, ile z nich wymagało leczenia i które trafiły na SGGW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']no mysle, że mozna starac się o to aby burmistrz w końcu zrozumiał, ze wzorcowe schronisko może byc powodem do dumy dla gminy[/quote]
Nie chce was straszyc , bo w sumie mysle ze to tylko plotki ,a le kto wie , pani J miala przeciez plany co do stworeznia kolejnego schronu , podobno cos takiego zaczelo funkcjonowac .
Nie wiem o ile to prawda , moze to jej lub kogois innego prywatna inicjatywa, ale jakby cos bylo wiadomo i gdyby nasze wegrowskie towarzyszki spoza wegrowa to interesowalo to bedziemy patrzec jak sprawy sie maja. ja tez nie chce zeby psy wyrzucone przez ludzi , a wiadomo ze takich akurat przybedzie teraz , trafialy do jakichs umieralni , mam nadziej ze moge liczyc na was , gdybysmy potrzebowlai waszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta_D_R']Nie chce was straszyc , bo w sumie mysle ze to tylko plotki ,a le kto wie , pani J miala przeciez plany co do stworeznia kolejnego schronu , podobno cos takiego zaczelo funkcjonowac .
Nie wiem o ile to prawda , moze to jej lub kogois innego prywatna inicjatywa, ale jakby cos bylo wiadomo i gdyby nasze wegrowskie towarzyszki spoza wegrowa to interesowalo to bedziemy patrzec jak sprawy sie maja. ja tez nie chce zeby psy wyrzucone przez ludzi , a wiadomo ze takich akurat przybedzie teraz , trafialy do jakichs umieralni , mam nadziej ze moge liczyc na was , gdybysmy potrzebowlai waszej pomocy.[/quote]

Edyta - obserwuj co i jak i w razie czego daj znać !!! Trzeba kontrolować sytuację.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wybieram się do Fundacji obfocić psy. Nie miałam czasu pisać (wpadałam tylko na chwilkę;-)), bo ostatnie dwa dni spędziłam na wycieczkach. Informację o likwidacji schroniska pojawiła się już natomiast na stronie emir. Myślę że wszyscy możemy być teraz spokojni o los tych zwierząt.

Informacja zamieszczona przez emir na stronie fundacji:
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue] [B]SCHRONISKO W WĘGROWIE ZLIKWIDOWANE!!! [/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]14.06.07 schronisko w Węgrowie , miejsce cierpień i śmierci wielu psów, przestalo istnieć!!!

Wszystkie psy są już bezpieczne.
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black] Na naszą prośbę o pomoc zareagował błyskawicznie Pan Jerzy Harłacz i zabrał 14.06.do swojego schroniska w Bialogardzie 34 psy. Mamy pewność, że będą tam miały godziwe warunki zycia i właściwą opiekę oraz szanse na adopcje.
Fundacja nasza zabrała z Węgrowa łącznie 75 psów, w tym w ostatnie dwa dni - 25.
Dokładnie sprawdziliśmy wszystkie budy i zakamarki w schronisku, aby mieć pewnośc, że żaden pies nie pozostał na miejscu.

[SIZE=5]Po schronisku została sterta śmieci, fetor, myszy i szczury.[/SIZE]

Chciałabym podziękować władzom Węgrowa z burmistrzem na czele za konsekwencję i determinację
w działaniach oraz Straży Miejskiej miasta Węgrowa za ochronę przy ewakuacji psów.

[COLOR=green]Jeszcze raz dziekuję Wszystkim, którzy pomagali nam w tej długotrwałej (i wydawało się beznadziejnej) batalii:
[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][LIST][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]
[*] którzy poproszeni o pomoc zawsze jej udzielali
[*] poświęcali swój czas, kiedy zachodziła potrzeba
[*] wyciągali psy podstępem, by uratować im życie
[*] nie ustawali w nagłośnianiu sprawy, by o tym haniebnym miejscu dowiedziało się jak najwięcej ludzi. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]
Dziekuję naszym przyjaciółkom ze szwedzkich organizacji CHarity for ANimals Society(CHANS) i Baltic Animal Care za wspieranie nas finansowo oraz za ufundowanie bud i wszelką pomoc słaną do schroniska w Węgrowie.
[/COLOR][/SIZE][/FONT][LIST][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]
[*] dzieciom i mlodzieży ze szkół, które organizowały zbiórki darów na pomoc dla psów z Węgrowa
[*] wszystkim, którzy finansowo kiedykolwiek wsparli węgrowskie psy [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LIST] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]wreszcie na koniec:
najserdeczniej dziekuję Najwspanialszym Dziewczynom Świata - wolontariuszkom Emira "za całokształt".

Krystyna Sroczyńska


[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z przedstawicielami Urzędu Miasta w Węgrowie; uzmyslowiłam im, że likwidacja tego schronu nie oznacza, że fundacja EMIR straci zainteresowanie tym co dzieje się z bezdomnymi psami z Węgrowa; ze strony urzędu jest w dalszym ciągu chęc wspólpracy i wola wybudowania schroniska z prawdziwego zdarzenia . Wymaga to uzgodnień międzygminnych ; porozumień dot. lokalizacji i partycypacjiw kosztach. Są to problemy trudne i nie do załatwienia od ręki. Miasto chce wspólpracy. Ma odbyć sie spotkanie w celu omówienia długofalowego projektu proponowanego przez fundację EMIR a dotyczącego rozwiązania prblemu bezdomności psów na tym terenie.
Nasza ulubiona Pani J.A. ma zablokowane przez władze miasta mozliwości uruchomienia jakiejkolwiek działalności związanej z bezdomnymi zwierzętami. Zapowiadana dzierżawa działki na ten cel została anulowana. Postępowanie dowodowe w sprawie łamania ustawy o ochronie zwierząt i sprzeniewierzenie funduszy publicznych jest w toku.
Czekamy na wyznaczenie przez urząd terminu spotkania; info będą na bieżąco.
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Węgrowiaków u emir.
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4526/wegemirja8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/476/wegemir1uo9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/1875/wegemir3zz1.jpg[/IMG]

Sliczna "lisiczka" niestety bardzo przerażona. To jest chyba jeden z tych szczeniaków które widziałam w styczniu.
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4148/wegemir4ig9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8174/wegemir6ww0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2083/wegemir5qp3.jpg[/IMG]

Ta sunia jest śmiertlenie przerażna, cały czas się trzęsie, odwraca głowę na widok człowieka. Przed nią długa droga...
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9695/wegemir7db5.jpg[/IMG]

I facecik ;-) Fuks lub Ruda Łata ale nie wiem jak teraz sie nazywa...
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3548/wegemir8nz2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2460/wegemir9hz1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3323/wegemir12rt1.jpg[/IMG]

Miki (teraz-?), świetny, wesoły, przyjacielski! Brat Myszki -Reszki .
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/372/wegemur10kx4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4822/wegemir11an0.jpg[/IMG]

Kolejna sunieczka
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/162/wegemir13cw3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4871/wegemir14xz2.jpg[/IMG]

Rysiek chyba odnalazł swoją starą miłość ;-)
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9949/wegemir15ao7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6930/wegemir17fs3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3470/wegemir16fb4.jpg[/IMG]


[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/774/wegemir18cz6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Myślę że Figa przechrzczona ;-) Ja widziałam większość imiom tych psów ale nie pamiętam...

[COLOR=Green][B]W Fundacji bardzo potrzebne są :
- drzwi (szerokość podam jak tylko będe znała)
- wiadra ( metalowe, mogą być emaliowane ale nie plastik)
- miski metalowe -duże
- obroże- średnie i duże.[/B][/COLOR]

Wiadra są potrzebne do wody a lato już w pełni. Obroże idą jak woda! Psy zdejmują sobie je nawzajem i gryzą bo to przecież świetna zabawa;-) Sama widziałam jak Westa "rozebrała" Kropeczkę i zadowolona uciekła z fantem.
Poza tym każda pomoc się przyda. Tam nigdy nie było tylu psów.

Jak tylko sunie w Węgrowa zostaną wysterylizowane będzie można je ogłaszać. Na razie są bardzo przestraszone, choć nie wszystkie. Kilka z nich jest kontaktowa i cieszy się na widok człowieka.
Najlepszy jest Miki. Zachowuje się jak inne szczeniaki i skacze na człowieka dopraszając się głasków. Bardzo fajny pies!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Myślę że Figa przechrzczona ;-) Ja widziałam większość imiom tych psów ale nie pamiętam...

[COLOR=green][B]W Fundacji bardzo potrzebne są :[/B][/COLOR]
[B][COLOR=green]- drzwi (szerokość podam jak tylko będe znała)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- wiadra ( metalowe, mogą być emaliowane ale nie plastik)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- miski metalowe -duże[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- obroże- średnie i duże.[/COLOR][/B]

Wiadra są potrzebne do wody a lato już w pełni. Obroże idą jak woda! Psy zdejmują sobie je nawzajem i gryzą bo to przecież świetna zabawa;-) Sama widziałam jak Westa "rozebrała" Kropeczkę i zadowolona uciekła z fantem.
Poza tym każda pomoc się przyda. Tam nigdy nie było tylu psów.

Jak tylko sunie w Węgrowa zostaną wysterylizowane będzie można je ogłaszać. Na razie są bardzo przestraszone, choć nie wszystkie. Kilka z nich jest kontaktowa i cieszy się na widok człowieka.
Najlepszy jest Miki. Zachowuje się jak inne szczeniaki i skacze na człowieka dopraszając się głasków. Bardzo fajny pies![/quote]

Ojejku , ojejku , one wszytskie od razu wygladaja radosniej jakos!!!
Ciesze sie , ze fundacja bedzie pamietac o wegrowie, i ze udaremniono powstanie nowego "schronu"- przeciez to znowu byloby to samo.

Link to comment
Share on other sites

a jak będa wyglądały po kąpielach!
Trzeba im jeszcze dac trochę czasu i będzie dobrze. Trochę się martwię tylko o tę czarną sunię bo ona jest totalnie zestresowana. Są jeszcze dwie których na zdjęciach nie ma bo ciągle w budach siedzą i jeszcze jedna którą pominęłam...

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałam się na kolejne podsumowanie, tym razem już nie robiłam podziału na węgrowiaków i psy emirowe. Chyba tak będzie już łatwiej.

Podsumowanie psiaków -odnośnie ich ogłaszania w necie.
[B]Czekam na wszelkie sugestie![/B]
[COLOR=blue]([B][U]spis obejmuje też allegro[/U][/B]) [/COLOR]
[B]!- [/B][B][FONT=&quot]oznacza, że te psiaki najpilniej poszukują domów, czyli są już gotowe do adopcji, zdrowe, suki wysterylizowane itp.[/FONT][/B]

[B][FONT=&quot]Psiaki [/FONT][/B]
[COLOR=black]![/COLOR][COLOR=#339966]Zibi II[/COLOR] (brak ogłoszeń,[COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR])
[COLOR=black]![/COLOR][COLOR=#339966]Jeżynka[/COLOR] (ogłoszona)
[COLOR=#339966]!Sułtan[/COLOR] (brak ogłoszeń)
[COLOR=#339966]Reda[/COLOR] (brak ogłoszeń)
[COLOR=#339966]Reszka (brak ogłoszeń)[/COLOR]
[COLOR=black]![/COLOR][COLOR=#339966]Westa[/COLOR] (brak ogłoszeń [COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR])
[COLOR=black]![/COLOR][COLOR=#339966]Dobra[/COLOR] (brak ogłoszeń [COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR])
[COLOR=#339966]Aga[/COLOR] (brak ogłoszeń)
![COLOR=#339966]Czarla[/COLOR] (ogloszona , j[COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR])
[COLOR=#339966]Rysiek [/COLOR](brak ogłoszeń ?)
[COLOR=#339966]Beza [/COLOR](brak ogłoszeń ?)
[B]![COLOR=green]Bonanza[/COLOR][/B][COLOR=black] ( [/COLOR][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR][COLOR=black])[/COLOR]
[B][COLOR=green]Bambi[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Laszka[/COLOR][/B][COLOR=black]([/COLOR][COLOR=red]ogłoszona[/COLOR][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR][COLOR=black])[/COLOR]
[B][COLOR=green]Troska[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B]![COLOR=green]Basza[/COLOR][/B][COLOR=red] ogłoszony[/COLOR]
[B][COLOR=green]Bolek[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Barney[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana] jest na allegro[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Gaja[/COLOR][/B][COLOR=red] ogłoszona[/COLOR]
[B][COLOR=green]Rika[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Placek[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana] jest na allegro[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Jacek[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana] jest na allegro[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Hajduczek[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Zibi[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Kamaro[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=green]Tomi[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana]) jest na allegro[/FONT][/COLOR]
[B]![COLOR=green]Kropeczka[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana] jest na allegro[/FONT][/COLOR]
[B]![COLOR=green]Bemo[/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana](brak ogłoszeń)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]Bobo[/COLOR][COLOR=red] ogłoszona[/COLOR][/B][COLOR=red]
[/COLOR][B][COLOR=darkgreen]Atena[/COLOR][COLOR=red] ogłoszona[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=&quot]Szczeniaki:[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Fanta [/COLOR][COLOR=red]ogłoszona[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Pepsi [/COLOR][COLOR=red]ogłoszona[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Wiking [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Wolt [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Bard [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Berek [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Busia [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Bianka [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Brava [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]Birma [/COLOR][COLOR=black](ogłoszenia- aktualne ?)[/COLOR][/B][COLOR=blue]jest na allegro[/COLOR]
[B][COLOR=green]?[/COLOR][/B]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=#3366ff]NAMIARY – Fundacje Emir , Oddział k/ Żabiej Woli [/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#3366ff]( Nadarzyn)[/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#3366ff]601 300 726[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff6600]
[/COLOR][/B]
[B][I][U][COLOR=#339966]W NOWYCH DOMACH ([/COLOR][COLOR=red]węgrowiacy[/COLOR][COLOR=#339966])[/COLOR][/U][/I][/B]
[B][I][COLOR=red] Sara, Tigra, Lala, Miś. Groszka, Gufi[/COLOR][COLOR=#339966]. Dżeki, [/COLOR][COLOR=red]Isia, Jaga[/COLOR][COLOR=#339966], [/COLOR][COLOR=red]Masza, Duszka[/COLOR][COLOR=#339966], Rusłan, [/COLOR][COLOR=red]Pchełka, Pestka, Wiórka[/COLOR][COLOR=#339966],Niunia Gratka, Milka, [/COLOR][COLOR=red]Krecik, Britt, Nilla, Mona, Pia, Rafik/Żorżyk[/COLOR][COLOR=#339966]. Lulka, Zara, Czarok, [/COLOR][COLOR=red]Benio, Nela[/COLOR][COLOR=#339966], Cicha, [/COLOR][COLOR=red]Żanetka, Żelki[/COLOR][COLOR=#339966], Medar,Salsa, Nika[/COLOR][/I][/B][COLOR=#339966]
[/COLOR]
[I]A tak przy okazji przekopywania wątków węgrowiaków na dogo okazało się, że nowe domki mają już [COLOR=#339966]Kędziorek vel Bursztynek, Mona, Filipek, Fredzio, Wilma vel Sznurówka, Oluś, Borysek, Vega, Corgi, Migotki, Max, Amigo, Sonia, Szarlotka, Melcia[/COLOR] i mnóstwo szczeniaków i inne, które pewnie pominęłam. To taka optymistyczna wieść na koniec .[/I][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...