Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='tobciu']nikt się nie odezwał...?? Matko.. przecież on taki fajny jest.. z samych zdjęć się idzie zakochać..[/QUOTE]

[B]Ja jeszcze 8 zeta w kieszeni znajdę i mogę jeszcze jeden pakiet mu kupić.
LadyS wysłałabyś wówczas info do ogłoszeń znowu do tej osoby co by robiła mu ogłoszenia ? [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam dziś z furciaczkową, opowiedziała mi pewną historię - ostatnio Cinek biega z jednym z jej większych podopiecznych, dobrze się chłopcy razem dogadują. Pewnego dnia Cinek przybiega do furciaczkowej, która akurat weszła do domu, piszczy i ciągnie ją na dwór. Gdy Fura poszła za nim, okazało się, że drugi z psiaków, kolega Cinka, ma atak padaczki - a Cinek podszedł do niego, usiadł obok i piszczał, patrząc na Furę, żeby mu jakoś pomogła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Rozmawiałam dziś z furciaczkową, opowiedziała mi pewną historię - ostatnio Cinek biega z jednym z jej większych podopiecznych, dobrze się chłopcy razem dogadują. Pewnego dnia Cinek przybiega do furciaczkowej, która akurat weszła do domu, piszczy i ciągnie ją na dwór. Gdy Fura poszła za nim, okazało się, że drugi z psiaków, kolega Cinka, ma atak padaczki - a Cinek podszedł do niego, usiadł obok i piszczał, patrząc na Furę, żeby mu jakoś pomogła...[/QUOTE]

Boziu... jak go nie kochać..
LadyS, wysłałaś info do ogłoszeń ? Bo ja ostatnio tak pakiety kupuję, nie chcę coś przeoczyć, by nie przepadło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Boziu... jak go nie kochać..
LadyS, wysłałaś info do ogłoszeń ? Bo ja ostatnio tak pakiety kupuję, nie chcę coś przeoczyć, by nie przepadło.[/QUOTE]

Yyyy, muszę sprawdzić, jeśli nie wysłałam, to poprawię sie dziś wieczorem - wieczorem, bo musimy poczekać, aż jeden pan zadzwoni i określi, czy go Cinek jednak interesuje, czy może jednak nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Yyyy, muszę sprawdzić, jeśli nie wysłałam, to poprawię sie dziś wieczorem - wieczorem, bo musimy poczekać, aż jeden pan zadzwoni i określi, czy go Cinek jednak interesuje, czy może jednak nie...[/QUOTE]

Ciotka i co ? Napisz proszę do Monika89 - że wyślesz później info. Maila Ci podałam.
Jak na Cinka nie byłoby trzeba - to wykorzystaj pakiet na jakiegoś innego Waszego podopiecznego.
Tylko wykorzystajcie :) Bo szkoda by było by przepadł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Yyyy, muszę sprawdzić, jeśli nie wysłałam, to poprawię sie dziś wieczorem - wieczorem, bo musimy poczekać, aż jeden pan zadzwoni i określi, czy go Cinek jednak interesuje, czy może jednak nie...[/QUOTE]

Psiaka albo się chce albo nie. Takie "namyślanie się" nigdy nie wróży nic dobrego.
************************************************************
Ten epizod z wołaniem fury na ratunek trzeba dopisać do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Pan się nie odezwał, wyślę dziś dane do ogłoszeń...[/QUOTE]

cioteczko wysłałaś info do ogłoszeń, czy wyleciało z głowy ? :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232660-Bazarek-ogłoszeniowy-40-ogłoszeń-za-8-zł-20-ogłoszeń-za-4zł-do-23-10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']cioteczko wysłałaś info do ogłoszeń, czy wyleciało z głowy ? :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232660-Bazarek-ogłoszeniowy-40-ogłoszeń-za-8-zł-20-ogłoszeń-za-4zł-do-23-10[/URL][/QUOTE]

Wysyłałam jakiś czas temu - a co, nie doszło? W spamie też nie ma? Jeśli nie, to zaraz podeślę jeszcze raz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Wysyłałam jakiś czas temu - a co, nie doszło? W spamie też nie ma? Jeśli nie, to zaraz podeślę jeszcze raz :)[/QUOTE]

może doszło, ale tak zaglądam na bazarek, to nie widzę, żeby były zrobione.
Dlatego się wolałam upewnić wpierw nim się zacznę na bazarku upominać. :)
To idę się upomnieć o Cinkowe ogłoszenia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Mam szczerą nadzieję, ze nie będzie trzeba, no ale to wszystko się zobaczy...[/QUOTE]

I ja mam taką nadzieję LadyS... tak bardzo chciałoby się, żeby Cinciu znalazł swoich Ludzi...
Cineczku, przesyłam Ci dużo, dużo buziaczków:buzi::buzi::buzi: i cieplusio Cię przytulam:calus::calus::calus:!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...