Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

Zapłacone kolejne 110 zł. Cinek obecnie ma 0 zł na koncie, mam do rozliczenia jeden bazar, ale ciągle czekam na wpłatę. Nadal jednak jeden bazar go nie uratuje - jeśli ktoś może wystawić coś, ma jakiś pomysł, bardzo proszę o wsparcie. Mnie dogomania nieco bokiem wychodzi, bo coraz mniej tutaj chodzi o psy, więc i mnie jest mało, ale wątek Cinka na bieżąco monitoruje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phase']Wiem, że to mało ważna rzecz, ale chyba tytuł można zmienić i wspomnieć w nim o problemie.[/QUOTE]

Masz rację ;) Zaraz przesiądę się na drugi komputer, bo z tego nie jestem w stanie.

Edit: Nie jestem w stanie wcale zmienić tytułu, napiszę do modów :roll:
Na chwilę obecną do opłacenia jest hotel do 11.07 do 26.10, czyli 3 miesiące + trochę. To trochę powinnam pokryć z bazarku, który rozliczam, ale na resztę trzeba uzbierać...

Edited by LadyS
Link to comment
Share on other sites

Wieści od Cinka - państwo nadal zachwyceni, mimo że Cinek zostawił kupę w łazience :diabloti: Dodatkowo dwa razy sam otworzył sobie klatkę - za pierwszym razem właśnie chyba na tle stresowym załatwił się w łazience, a za drugim... poszedł spać na kanapie :diabloti: W nocy śpi z nimi w łóżku, wywalony brzuchem do góry ;)

Link to comment
Share on other sites

No, to wygląda na to, że wszystko w należytym porządku:):multi:
Wie Cinek do czego służy łazienka, dlatego tam zostawił koopaka (pewnie nie dał rady wspiąć się do kibelka);):eviltong:, i wie do czego służy kanapa - do spania:):):)
Fajnie, że nareszcie w domku i to takim najprawdziwszym jamniczym, gdzie się śpi z jamniorkami w łóżku:):):)
Serdeczne pozdrowionka dla Cinusia i Jego Wspaniałej Rodzinki:):):)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522355_300350136731548_2031993144_n.jpg[/IMG]

Cinek po obiedzie :) Z relacji pani wynika, że jest niesamowitym pieszczochem, z każdym dniem ufa właścicielom bardziej i generalnie ma się super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Livka:loveu:zgodziła się zrobić ze mną bazarek dla Cinusia.
[/QUOTE]
Bazarek już gotowy :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235638-Torebki-sk%C3%B3rzane-i-nie-tylko-na-d%C5%82ugi-Cinka-Do-23-11-do-godz-22-giej"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235638-Torebki-sk%C3%B3rzane-i-nie-tylko-na-d%C5%82ugi-Cinka-Do-23-11-do-godz-22-giej[/URL]

Zapraszam wszystkich - Cinuś nie może mieć długów ;)

Omi - dziękuję !!! :Rose::calus::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...