Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj do 2 rano wysyłałam zaproszenia na bazarek na długi Cinka.Bardzo dużo z osób zaproszonych zalicytowało, zaglądnęło bądź podrzuciło bazarek-za co jestem ogromnie wdzięczna.

Ale dostałam też prywatną wiadomość, że dana osoba ( uczestniczyła właśnie w bazarku i dlatego wysłałam zaproszenie ) nie życzy sobie zaproszeń na bazarek-fakt miała to w sygnaturze, ale o 2 rano niestety nie zauważyłam. [B]Mogła zaproszenie po prostu zignorować[/B], ale nie-[B]na dogomanii dostaje się na pw informację[/B], że zaproszenie na bazarek to spam. Może i spam, ale dzięki bazarkom wiele spraw finansowych psiaków jest regulowanych.

Też swoje sprawy doprowadzam do końca. I dlatego czuję się w obowiązku pomóc w spłacie zadłużenia Cinka robiąc bazarki.
Tylko w ten sposób mogę pomóc, ale WIELE osób na psim forum nie czuje idei, założeń dogomanii.
Kiedyś napisałam, że jestem na dogomanii ze względu na Cinka. Cinuś znalazł dom. Mogę odejść.

Link to comment
Share on other sites

Omi, ale dogo to nie tylko PWP. Niektórzy tutaj są ze względu na informacje kynologiczne z różnych dziedzin - wystawy, szkolenie itp. Nie każdy sobie życzy PW bazarkowych, a jak komuś zatyka co i rusz skrzynkę właśnie z tego powodu to uwierz, można się wkurzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Omi, ale dogo to nie tylko PWP. Niektórzy tutaj są ze względu na informacje kynologiczne z różnych dziedzin - wystawy, szkolenie itp. Nie każdy sobie życzy PW bazarkowych, a jak komuś zatyka co i rusz skrzynkę właśnie z tego powodu to uwierz, można się wkurzyć ;)[/QUOTE]

Dlatego też nie wchodzę na wątki kynologiczne, wystawowe czy szkoleniowe:cool3: Zaproszenia wysyłam tylko do osób uczestniczących w bazarkach:hmmmm: więc skąd agresywna reakcja:confused:

Edited by omi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Wczoraj do 2 rano wysyłałam zaproszenia na bazarek na długi Cinka.Bardzo dużo z osób zaproszonych zalicytowało, zaglądnęło bądź podrzuciło bazarek-za co jestem ogromnie wdzięczna.

Ale dostałam też prywatną wiadomość, że dana osoba ( uczestniczyła właśnie w bazarku i dlatego wysłałam zaproszenie ) nie życzy sobie zaproszeń na bazarek-fakt miała to w sygnaturze, ale o 2 rano niestety nie zauważyłam. [B]Mogła zaproszenie po prostu zignorować[/B], ale nie-[B]na dogomanii dostaje się na pw informację[/B], że zaproszenie na bazarek to spam. Może i spam, ale dzięki bazarkom wiele spraw finansowych psiaków jest regulowanych.

Też swoje sprawy doprowadzam do końca. I dlatego czuję się w obowiązku pomóc w spłacie zadłużenia Cinka robiąc bazarki.
Tylko w ten sposób mogę pomóc, ale WIELE osób na psim forum nie czuje idei, założeń dogomanii.
Kiedyś napisałam, że jestem na dogomanii ze względu na Cinka. Cinuś znalazł dom. Mogę odejść.[/QUOTE]

Wiesz ja bym mogła spisać 24 tomową opowieść o "zyczliwych" z dogo (i tych kręgów) rozumiem doskonale

Link to comment
Share on other sites

w niektórych gówniarskich grupkach na dogo jest "trendy" szydzenie z ludzi pomagających bezdomniakom i z bezdomnych psów... samo życie... jak wszędzie, chociaż przykro się takie rzeczy czyta, a jak ktoś z takich ludzi kupuje na bazarkach to nie żeby pomóc psom - nieeee :shake: - tylko żeby kupić SOBIE coś tanio :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oj sama prawda malawaszka. Nie przejmuj się omi, każdemu z nas takie coś się przydarzyło.
Ciśnienie podnosi to strasznie. Oj strasznie. I zapał do pracy opada. Ale cóż... Tutaj też są różni ludzie.
Po takich akcjach, jak już mi przejdzie, to zabieram się do kolejnego bazarku, bo w końcu nie robię ich dla siebie, dla ludzi, tylko dla tych biednych sierściuchów. :)
Ale niesmak pozostaje. :)

Link to comment
Share on other sites

Omi mnie kiedyś jadnadogogalerianka zadymke na wątku moich psiaków próbowała robić, dałam zdjęcia swoich psów a ta wpadła ni z gruszki ni z pietruszki i zaczęła szydzić i krytykować jakoby w miseczkach zauważyła pedigree czy tam chapi. Nawet nie pomyślała ze mogły być różne sytuacje:
[LIST]
[*]może zwyczajnie nie mam kasy, ale moje psy są szczesliwe i to jest ważne (fakt zebywa przednówek gdy karmię gorsza karmą, tuż przed wypłatą bo sie xle obliczyłam. Trwa to nie dłuzęj niż 2-3 dni. Normalnie moje sa na BRIT lub Joserze.
[*]mogłam byc u kogoś
[*]a tak ogólnie chyba najwazniejsze że pies jest szczęsliwy.
[/LIST]
a najlepsze było to ze panienka karmi swoje yoorasy sterydami, nie są chore.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, ja sama mam wielkie "ale" do ludzi zajmujących się na dogo bezdomniakami. Głównie dlatego, że często biorą sobie na głowę psy problemowe, a nie mają pojęcia o behawiorze i tylko umacniają negatywne zachowania - i niestety, obserwuje się to wszędzie. Zresztą, piszecie, że to źle, że ktoś przywalił się do Pedigree, a tymczasem ostatnio jedna z osób naprawdę bardzo mocno zaangażowanych w pomoc bezdomniakom stwierdziła, ze ludzie powinni kupować swoim psom gorsze karmy, a różnice finansową z zakupu takiej a lepszej karmy przekazywac na bezdomniaki - to jest dopiero chamstwo ;) Ja jestem zdania, że póki ktoś działa na korzyść psa czy psów, to nie można mu nic zarzucić, ale jak próbuje forsować swoje idiotyczne idee czy pomysły - to czas coś z tym zrobić ;) Pierwsza rzecz, która mi się nasuwa, to traktowanie psów jak dzieci, ciumcianie do nich i minimalizowanie problemów, a potem nagle budzenie się z ręką w nocniku, bo pies szczeka/gryzie albo bo DS go oddał, jako że pies np. nie zostaje sam, a kennel to samo zło ;) Także żadna ze stron nie jest tutaj krystalicznie czysta - ja pomaganie psom widzę zupełnie inaczej, niż jest to robione na większości wątków na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/112505-omi"][B]omi[/B][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG]Kiedyś napisałam, że jestem na dogomanii ze względu na Cinka. Cinuś znalazł dom. Mogę odejść. [/QUOTE]... Nie ,nie rób tego! :modla:... wiesz ile jeszcze ... jest Cinków?...
ja się ciągle uczę!... już byłam parę razy?... w gorących wątkach:krach:... jak to w życiu?... racje są?... albo nie?...
ale zadaję sobie wtedy pytanie?... czy potrafię? zamknąć laptopa? wstać i odejść!.... czy teraz ,kiedy wiem ? ile jest nieszczęścia i potrzeb?!... mogłabym tak zrobić?...
ludzie?.... zawsze gadają!!!! ... chyba tak już jest ?!....dobrzy - dobrze!.. a źli - źle!:n00b:

Link to comment
Share on other sites

Ja na "gorące wątki" znalazłam sposób idealny - piszę posta, po czym odchodzę od komputera na jakiś czas i w końcu go usuwam, zamiast wysłać. Niestety, osoby o odmiennych racjach, których nie potrafią argumentować inaczej, niż inwektywami i oskarżeniami, są wszędzie. A że mądry głupiemu ustępuje, to ten świat tak wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Ja na "gorące wątki" znalazłam sposób idealny - piszę posta, po czym odchodzę od komputera na jakiś czas i w końcu go usuwam, zamiast wysłać. Niestety, osoby o odmiennych racjach, których nie potrafią argumentować inaczej, niż inwektywami i oskarżeniami, są wszędzie. A że mądry głupiemu ustępuje, to ten świat tak wygląda ;)[/QUOTE]
Dobre ! bardzo dobra rada!:klacz:...tylko jeszcze musiałabym wytrwać w tej pokorze ,której się uczę na dogo:roll:...
Jesteś jedną z osób ... dzięki której ja jestem na dogo i pomagam ,teraz innym bidom... raczej staram się pomagać :Rose:....
kiedyś na początku ,jak adoptowałam Jasię ,popełniłam wiele błędów :oops:... i Ty właśnie udzielałaś mi rad ,jak sobie poradzić z Jasieńką ,skutecznych zresztą:Rose:...pomogłaś mi w tak życzliwy ,sympatyczny i zrozumiały sposób ...że teraz jestem tu:lol:
[IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/37/4/d/4395.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=arial black]DZIĘKUJĘ!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Ja na "gorące wątki" znalazłam sposób idealny - piszę posta, po czym odchodzę od komputera na jakiś czas i w końcu go usuwam, zamiast wysłać. Niestety, osoby o odmiennych racjach, których nie potrafią argumentować inaczej, niż inwektywami i oskarżeniami, są wszędzie. A że mądry głupiemu ustępuje, to ten świat tak wygląda ;)[/QUOTE]

ahahaha milion razy tak robiłam, wyrzucałam z siebie w niewysłanego posta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='LadyS'][B]anica[/B], pamiętam, swoją drogą musimy się kiedyś umówić na psiowy spacer ;)[/QUOTE]
z przyjemnością :loveu:...z Jasią jest o niebo lepiej(to moje zdanie!) inni twierdzą ,że jest nieprzyzwoicie rozpieszczana...że uczłowieczam...że ble...ble...może najlepiej jak ... poznasz nas sama:lol: ... moja dzielnica to Śródmieście ul Żeromskiego a Twoja?..
[QUOTE]
[B]malawaszka[/B], chyba każdy tak robi, bo można by w końcu zwariować - a to całe bagno się na fejsa już przeniosło, a taki był tam spokój...[/QUOTE][/QUOTE]...ja jeszcze nie jestem nawet zalogowana :oops:... nie wyrabiam czasowo ....może zimą ...spróbuję:roll:

[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL]

[INDENT] Taka jest natura naszego gatunku, garstka normalnych i ocean bagna :-(
[/INDENT]

[/QUOTE]...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

To faktycznie rzut beretem:lol:... to chyba naprawdę sprzyjające okoliczności ,nawet jak brakuje czasu to i tak możemy się umówić ,bo jest tak blisko...bliziutko :lol: trzeba przyznać ,że fajnie mieszkacie jeśli chodzi o lokalizację :lol:...czy możesz mi powiedzieć gdzie chodzicie na spacerki?...my na Ostrów Tumski jak chcemy żeby trochę pochodziła(Jasia nie bardzo lubi chodzić! chyba że jedziemy do lasu lub nad Odrę ,nie bardzo to rozumiem?)
jaki ten świat malutki!...
[FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/thumbs/usmiech_kosztuje_mniej_od_elektrycznosci_i_daje_wiecej_swiatla_0.png[/IMG][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']To faktycznie rzut beretem:lol:... to chyba naprawdę sprzyjające okoliczności ,nawet jak brakuje czasu to i tak możemy się umówić ,bo jest tak blisko...bliziutko :lol: trzeba przyznać ,że fajnie mieszkacie jeśli chodzi o lokalizację :lol:...czy możesz mi powiedzieć gdzie chodzicie na spacerki?...my na Ostrów Tumski jak chcemy żeby trochę pochodziła(Jasia nie bardzo lubi chodzić! chyba że jedziemy do lasu lub nad Odrę ,nie bardzo to rozumiem?)
jaki ten świat malutki!...
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Ja to czasu obecnie mam pod dostatkiem, bo jestem bez pracy, tzn. pracuje na zlecenie w domu, więc sama sobie wyznaczam terminy ;) Chodzimy różnie, czasami na Podwale, czasami w górę w Twoją stronę, czasami do parku niedaleko Hali Targowej, po drugiej stronie rzeki niż Ostrów, ale często jeździmy do Szczytnickiego i tam na długie spacery się wybieramy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Jak sprawuje się Cinuś:loveu: w SWOIM domku? Grzeczny? Ma apetyt? Zostaje w klatce kennelowej czy nie musi?:cool3:
Co Pani i Pan mówią o Cinusiu? Jak znajdują nowego domownika?[/QUOTE]
Wszystkie pewnie , bardzo ciekawe jesteśmy jak się Cinuś odnalazł w Swoim domku:loveu:
może jakieś foty....
Lady S może wymienimy się telefonami i się zdzwonimy :)
u mnie cieniutko z czasem.... ta doba jakby za krótka :eviltong: wygląda ,że w tym i przyszłym tygodniu ,nie mogę:hmmmm:
czy mogę Ci podać nr telefonu na PW?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...