Jump to content
Dogomania

Luna żyła w TRAGICZNYCH WARUNKACH JUŻ W DS


Temida

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE=ewatonieja;

i jak tu chwilę chociaż odetchnąć, nie da się tragedia za tragedią a mądrych i odpowiedzialnych domków ni ma :([/QUOTE]

no właśnie....
na razie wpłacę choć 20 złotych jednorazowo, bo ciężko u mnie...
deklaracji dużo i żadnemu domek się nie kroi, a moje domowe staruszki wymagaja leczenia, ech, żeby tylko staruszki.... Tiara ma tylko 5 lat i chore nerki, Łatek ma 2,5 roku i.... no właśnie...od 2 lat go leczę a wet szuka przyczyn choroby...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Paulinko widzisz.
Lunka początkowo bezdomna przybłąkała się do człowieka, który przycumował ją do tego czegoś co nazywał budą. Papryka postanowiła ją zabrać i w ten sposób Luna została umieszczona na dt u Ani.
To tak w skrócie.
Dziękuję za deklarację.

Link to comment
Share on other sites

Widzę Temidko, że lubujesz się w suniowych imionach na L ;)
Popatrzyłam sobie na fotki .. aranżacja domostwa Lunki jest poniekąd rozbrajająca .. miała nawet własną outer-sofę! jakiś słupek i kilka zagadkowych akcesoriów gospodarstwa przydomowego .. całkiem bogato była urządzona ;)

zasilę Lunkę jakąś skromną jednorazówką.

Link to comment
Share on other sites

skoro Marysie takie kochane to ja też się dokładam, ale w grudniu dopiero, zaczęłam pracę, wypłata jeszcze za chwil parę, ale na Panieneczkę Luneczkę oczywiście kasiora zaklepana:) ja nr konta mam, bo już wpłacałam, mam nadz, że takie samo:) ale może jak cos to na wszelaki zaś poproszę o przesłanie, 25 zł obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...