Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Taka maleńka sunia. Tak niewiele potrzebuje,a tak wiele może dać.
Kiedy w końcu ludzie przejżą na oczy. Jak rozejżę sie po moim osiedlu, to co przede wszystkim wiedzę : yorki i jeszcze raz yorki. Co drugi ma takiego psiaka. Czasami to aż śmieszne jest, bo idzie z takim psiakiem wielki facet. A by sobie wziął ze schronu jakiegoś fajnego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Taka maleńka sunia. Tak niewiele potrzebuje,a tak wiele może dać.
Kiedy w końcu ludzie przejżą na oczy. Jak rozejżę sie po moim osiedlu, to co przede wszystkim wiedzę : yorki i jeszcze raz yorki. Co drugi ma takiego psiaka. Czasami to aż śmieszne jest, bo idzie z takim psiakiem wielki facet. A by sobie wziął ze schronu jakiegoś fajnego psiaka.[/QUOTE]

Snobizm rządzi !!! U mnie na osiedlu to samo ...

Link to comment
Share on other sites

Masz całkowitą rację, że żaden york do pięt Sabci nie dorasta !
Ale czy on szczur ... ? taki upierdliwy, mały piesek mający za swój życiowy cel - o czym biedny nie wie - nobilitować swoich pańciostwa. Nie lubimy tych psów przez charakter ich właścicieli - taka prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Masz całkowitą rację, że żaden york do pięt Sabci nie dorasta !
Ale czy on szczur ... ? taki upierdliwy, mały piesek mający za swój życiowy cel - o czym biedny nie wie - nobilitować swoich pańciostwa. [B]Nie lubimy tych psów przez charakter ich właścicieli - taka prawda[/B].[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%!
Sabcia mnie bardzo urzekła...jest cudnym, wesołym psiakiem, liczę, że uda się jej szybko znaleźć domek

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Kochani za spamowanie, zostalo niewiele czasu. Do konca marca trwa glosowanie w Krakvecie. Schronisko w Radomsku jest w tragicznej sytuacji i kazda pomoc jest na wage zlota! Prosze, oddajcie glos i zajrzyjcie na watek schroniska:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Przepraszam Kochani za spamowanie, zostalo niewiele czasu. Do konca marca trwa glosowanie w Krakvecie. Schronisko w Radomsku jest w tragicznej sytuacji i kazda pomoc jest na wage zlota! Prosze, oddajcie glos i zajrzyjcie na watek schroniska:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc[/url].[/QUOTE]

Ja zaglosowalam wcesniej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Ja yorki osobiście lubię. :) Takie pocieszne malizny, ale ludzie mają je za "pluszaki" przez ich właścicieli...[/QUOTE]

Nie, to teriery. Nie pluszaki - pluszakowi charakter raczej trudniej zepsuć niż terierowi. Nie lubię yorków przez ich właścicieli - to, co robią z tymi psami, jak je wychowują i w efekcie - nie lubię rozwydrzonego, rozwrzeszczanego, nadaktywnego, upierdliwego i zaczepiającego inne psy - psa bez smyczy, przekonanego, że wszystko mu wolno, bo tak pan nauczył - a właściwie niczego nie nauczył ... chciał błysnąć on albo dziecko w środowisku modnym pieskiem nie mając bladozielonego pojęcia o zwierzętach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annavera']@E-S ... nie wiem niestety nic o domku dla Sabci. Po prostu kibicuję jej tu od jakiegoś czasu :([/QUOTE]

Och, myślałam, że masz jakieś tajne info !
Ale kibicuj jej, przynieś jej szczęście, skoro nam się do tej pory nie udało !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...