Jump to content
Dogomania

Kapsel & Jenny


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kapsel']Kochane Moje, bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak strasznie boli :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( już nigdy nie będzie tak jak było, nigdy :shake::shake::shake:[/QUOTE]

Alinko :(:(:( Ona pewnie biega teraz szczęśliwa z moją Nikitą staruszką,już 1,5 roku jej z nami nie ma,a nadal boli,mniej ale boli :(:(:(
Młoda zajęła część serca,ale cząstka już zawsze zostanie dla mojej staruszki :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Alinko, żadne słowa nie ukoją Twojego bólu...
Już nigdy nic nie będzie takie samo, bo każdy nasz pies jest jedyny i niepowtarzalny, a bez niego wszystko jest inne.
Ale one nie odchodzą przecież tak naprawdę. Wciąż przy nas są. A na Ciebie gdzieś niedaleko czeka kolejne psie serce...

[I]Muszę już iść...
Ciężko mi cię zostawiać.
Kto ci teraz przypilnuje domu?
Kto ci głowę położy na kolanach,
patrząc w oczy z miłością i tęsknotą?
Kto weźmie cię na spacer,
żebyś oglądał świat nie tylko
zza samochodowych szyb?
Muszę już iść...
Płacz, jeśli ci to pomoże.
Ja też, idąc przez tęczowy most,
co chwila będą
oglądać się za siebie.
Muszę już iść,
chociaż bardzo cię kocham.
Wiesz... zawsze byłem o ciebie zazdrosny.
Ale teraz - proszę -
zrób przy sobie miejsce
dla następnego psa.
Będzie mi łatwiej.

(Barbara Borzymowska "A pies siedzi i patrzy..." - [url]http://www.borzymowska.eu/a-pies-siedzi-i-patrzy.html[/url])[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Kochane Moje, bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak strasznie boli :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( już nigdy nie będzie tak jak było, nigdy :shake::shake::shake:[/QUOTE]
Wiem Aluś :( i nic poza czasem tego nie złagodzi. Pomyśl o tych po których nikt nie płacze. Te nasze miały nas do końca swoich dni, opiekę i czułość i godną śmierć.
Ona Aluś do Ciebie kiedyś wróci, w innym futrze ale wróci

Link to comment
Share on other sites

Alinko, dedykuję Ci fragment wiersza (nie pamietam autora), często wracam do tych strofek....

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=black][B]"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka
to na progu tego drugiego wszechświata będą nań
czekać wszystkie zwierzaki, dla których był dobry.
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze
a w ich spojrzeniach będzie zawarta prośba:
Panie Boże, my wiemy, że to grzesznik, ale nie bądź zbyt surowy ON BYŁ DLA NAS DOBRY".... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Alinko...jestem...jakkolwiek i cokolwiek potrzebujesz...jestem... ból po odejściu PRZYJACIELA i CZŁONKA RODZINY (mimo, że wielu tego nie rozumie, czym dla nas jest zwierzak) jest ogromny, rozrywa do końca..ale czas leczy rany.... a z ramienia lekko spaczonych, wierzących teologów... powiem tak... jak kiedyś przejdziesz tą niebiańską bramę..przywita Cię... teraz szleje i patrzy na Ciebie... i wrzuci Ci jakiegoś innego psiaka... bo wie, że tam będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...