Jump to content
Dogomania

Kapsel & Jenny


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dar_ling, choć serce mam wielkie, to ze mnie straszny tchórz.... żeby zdecydować się na Jenny musiałam trochę przejść szkoły życia... ech co tam będę sobie opinię psuła :lookarou: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Kapslowi lekko siwizna przypruszyła już fafelki ... następna sesja zdjęciowa będzie juz z Jenny, choć trudno ją sfotografować, bo zazwyczaj śpi:evil_lol::mdrmed: ale postaramy się;):)

Wykrywko, Sauatko dziękujemy za życzenia i również życzymy Wam cudownych 365 dni w Nowym Roku :kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][B]RADOŚCI I SZCZĘŚCIA KAŻDEGO DNIA! [/B]:buzi:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][URL="http://www.teraz.com.pl/animowane_gify,kwiaty,19,1,kwiaty094,1060.html"][IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/kwiaty/kwiaty094.gif[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ninuś Bardzo Ci dziękuję!!! :):):)

A wiecie jak mnie wczoraj przywitały psiaki jak wróciłam z pracy? Wyleciały jak zwykle na ogród powitać mnie.... w kokardach :crazyeye::mdrmed::mdrmed: Piękny prezent miałam, ech aż mi ryczeć się chciało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ninuś Bardzo Ci dziękuję!!! :):):)

A wiecie jak mnie wczoraj przywitały psiaki jak wróciłam z pracy? Wyleciały jak zwykle na ogród powitać mnie.... w kokardach :crazyeye::mdrmed::mdrmed: Piękny prezent miałam, ech aż mi ryczeć się chciało[/QUOTE]

też by mi się chciało....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ninuś Bardzo Ci dziękuję!!! :):):)

A wiecie jak mnie wczoraj przywitały psiaki jak wróciłam z pracy? Wyleciały jak zwykle na ogród powitać mnie.... w kokardach :crazyeye::mdrmed::mdrmed: Piękny prezent miałam, ech aż mi ryczeć się chciało[/QUOTE]
Szkoda, ze nie pstryknęłaś zdjecia...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...