Jump to content
Dogomania

Kapsel & Jenny


Kapsel

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']Alu, dostawał coś przeciwzapalnego czy jakąś glukozaminę? Po przeciwzapalnych czy przeciwbólowych mógł mu żołądek wysiadać, ale po glukozaminie chyba nie powinno.[/QUOTE]
Oczywiście wet mi mówił nazwę tego leku, ale juz po wyjściu nie pamiętałam jak się ten lek nazywa :cool3: vet mówił mi, że to na pewno nie szkodzi na żoładek, ale widocznie było inaczej, bo miało skutek taki jaki był. Ewidentnie go mdliło :roll:

Nazwę glukozaminę, pewnie bym pamiętała. Jakaś inna nazwa była. zapewne był to lek przeciwzapalny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Moja miłość, mój skarb, mój Nynolek mój Fafelek, Moja Rybka, mój Króliczek, moja Żabka, mój Wróbelek , mój Kapselek .... [U][B][SIZE=4]
dziś [/SIZE][/B][B][SIZE=4]kończy 12 lat[/SIZE][/B][/U][B][SIZE=4] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::bday:[/SIZE][/B][U][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][SIZE=4]
[SIZE=2][IMG]http://lh4.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TJp3N5dq2II/AAAAAAAAADM/ZXkNFf3TNb0/s640/P1010160.JPG[/IMG]
[/SIZE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TMrkjCjXesI/AAAAAAAAAL8/_gW7WObiDpQ/s640/P1020326.JPG[/IMG]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TMrkj_e5XLI/AAAAAAAAAMA/aT6IYH31iq4/s640/P1020329.JPG[/IMG]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TMrkklQ-_JI/AAAAAAAAAME/26S5j6R_rQU/s640/P1020344.JPG[/IMG]
[/SIZE][B][SIZE=4]
Kocham cię Faflaczku :calus::calus::calus:


[/SIZE][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']...jeszcze troche czasu masz, a w stycznie mnie będzie raźniej bo w tym przedziale chyba jestem sama....:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]
Będziemy nestorkami tu na dogo, a co! nie każdy może być, więc wyróżniać się będziemy i młodnieć przy tych wszystkich małolatach :-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Tak dyskretnie zapytam, czy z okazji urodzin Kapselka na czterech nóżkach, Kapselek na dwóch ustał pewnie na tych swoich dwóch:evil_lol::evil_lol:???[/QUOTE]
Kapsel na dwóch nogach ustał, tylko Kapsel na czterech nie bardzo mógł stać, bo źle się czuł wymiotował i coś mu było. Obgryzał kija na spacerze i podejrzewamy, że coś tam z niego musiało mu wpaść do środka. Boksie straszliwie mają delikatne żołądki. Wczoraj było już dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']gorące buziaki dla Kapselka z okacji urodzin przesyłają boksiowe dziewczyny Yana i Melcia :-) mam nadzieję, że Jenny nie będzie zazdrosna ;-)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo Yaneczce i Melci za buziaczki i zyczenia :kiss_2::kiss_2:. Jenny zazdrosna nie jest, bo to anioł, tylko w skórze boksiołka jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sauatka']jeny 12 lat? wcale, a wcale nie wygląda na tyle!
spóźnione sto lat! :)[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo Sauatko :buzi:, ale to Kapsel jest i on ma 12 lat. :smile:
Jest w moim avatarku, również. Jenny (chyba ma 11 lat) jest adoptowana i po przejściach i dlatego wygląda na starszą.

Link to comment
Share on other sites

Gdybyście widziały, jak ona mnie wita, śmiechu co niemiara. Tak śmiesznie podskakuje jak koziołek na swoich krzywawych łapkach i do tego uśmiech od ucha do ucha :-D już jest coraz bardziej otwarta, robi znaczne postępy, ale najbardziej kocha Kapsla, stale się za nim ogląda i zachowuje się jak mamusia. Jak widzi, że go coś boli zaraz podchodzi i go całuje :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Gdybyście widziały, jak ona mnie wita, śmiechu co niemiara. Tak śmiesznie podskakuje jak koziołek na swoich krzywawych łapkach i do tego uśmiech od ucha do ucha :-D już jest coraz bardziej otwarta, robi znaczne postępy, ale najbardziej kocha Kapsla, stale się za nim ogląda i zachowuje się jak mamusia. Jak widzi, że go coś boli zaraz podchodzi i go całuje :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

No właśnie, pora na filmik jaki, co?:cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...