Jump to content
Dogomania

Alarm dla malucha-pamietacie Teosia z Radomia? Pojechał do domu-powodzenia malutki...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej, hej
haloooooooooooo
to ja Wasz maleńki Teoś LS
z tym LS to już przesada
no czasem w nocy mi się zdarza a w dzień tylko czasem nie wytrzymam siusiu
więc powinno być Teoś L
odkąd przyjechałem do hani żyje mi się spokojnie chociaz tłoku u nas straszliwy
i spac mi każą w łązience
ale za to w dzień biegam po całym domu z wszystkimi zwierzakami
i są tu takie dwie czarne miauczące i jeden rudy
ranyyyyy jak ja lubię te czarne, uwielbiam się z nimi bawić, ganaimy się i podgryzamy - super
z Piegowatym też lubie sobie pobiegać i pobawić się
Jaskier, ten duży i najważniejszy to na nas małych prawie nie zwraca uwagi, no tak prawie bo jak go zdenerwujemy to na nas krzyczy, ale wystarczy brzuszek pokazac i nas zostawia
a ta czarna irma to gorsza od Jaskra bo jak ją zdenerwujemy to nie tylko krzyczy ale i przyłożyć potrafi
Lotnik to tylko hanię widzi więc nas nie zauważa a Bajka to pilnuje, żebym na jej łóżeczku nie leżał inie zbliżał się do jej miseczki
no cóż w naszym psim świecie porządek musi być
no to Wam opowiem jak wygląda mój dzień
rano słysze jak hania wstaje, słysze bo od razu wszystkie psy zaczynają schodzić ze schodów
i hania mnie z łazienki wypuszcza i idziemy do ogrodu na spacer
w ogrodzie od razu biegnę na trawkę i robię siusiu i kupke - najlepiej tak na początku bo potem mogę sobie pobiegać
więc sobie biegam z Piegusem i trochę z Bajeczką
ale teraz Bajeczka jest chora, ma ranny brzuszek i chodzi po ogrodzie obok haninej nogi i z nami nie biega
potem wracamy z ogrodu i hania nas zostawia w domku i idzie na spacer z Irmą a jak wracają to dostajemy jeść
tylko musze straaaasznie długo czekac aż hania nam jeść zrobi i siedzę, i czekam, i chodze i czekam, i w końcu Jaskra zdenerwuję i wtedy on na mnie wrzeszczy ale i tak muszę, no po prostu musze biegac wokół hani żeby nie zapomniała, ze ja też mam pusty brzuszek
no i w końcu dostajemy jeść
najpierw jaskier, potem Irma, Bajka, Lotnik, Pieguś i w końcu ja, Teodorek
no czemu ja ostatni, no czemu?
apo śniadanku to my znowu idziemy troszkę do ogródka i tam sobie biegamy a potem przyjeżdza nasz opiekun i pilnuje nas jak hania jedzie do pracy
i wtedy to my śpimy i bawimy się, i śpimy i bawimy i czekamy na hanię
a jak hania wraca to od razu jest obiadek i ja też dostaję w swojej miseczce
a potem sobie chodzimy na spacerek i szalejemy a jak wracamy to mi się same oczka zamykają i muszę troszeczkę poleżeć i pomyśleć i ja sobie wtedy myślę, że fajnie jest być pieskiem, którego kochają i ma pełny brzuszek i wodę w miseczce i kolegów i koty

a wieczorem hania mnie układa na moim posłanku i ja sobie śpię do samego rana
no tylko czasem brzuszek mi każe wstać, ale już niedługo mój brzuszek nauczy się wytrzymywac całą noc bo już niektóre noce wytrzymywał

i czasem uda mi się wejść na kanape i tam razem z Piegowatym śpimy
i tylko artwię się co dalej ze mną będzie - ale chyba będzie dobrze, bo ja jestem grzecznym pieskiem i umiem siadac gdy mi każą i umiem iść do swojego łóżeczka i bardzo chcę uczyć się różnych rzeczy więc chyba jestem fajnym pieskiem, prawda?

kończę, bo chyba wychodzimy na wieczorne siusianie
papa
Wasz Teoś

Link to comment
Share on other sites

oj niestety bezdomy
Teodorek wydoroślał
jest pogodnym, przytulastym, bardzo, ale to bardzo sympatycznym pieskiem
uwielbia zabawy a ma tyle energii, że starcza mu sił na zabawę ze wszystkimi moimi psami po kolei (oczywiście wyłączając Lotnika i Jaskra - starszyzna z maluchami się nie zadaje)
jest malutki - waży 7,5 kg i wyrósł na zgrabnego psiaka
do tego lubi się uczyć i szybko się uczy
i tylko domu mu brakuje .... :-(

Link to comment
Share on other sites

Poznalam Teosia;wypadl z pokoju i od razu rzucil mi sie w ramiona,jest bardzo socjalny,mily niesamowicie,kocha ludzi .Jest otwarty,bez lękow.
W kazdej chwili skory do zabawy,reaguje na kazde zawolanie,jest poslusznym pieskiem.Wlasciciel bedzie mial z niego duzo pociechy.
Na jego plus przemawia delikatnosc;nawet w zabawie nigdy sie nie zapamietuje i nie gryzie (za mocno,oczywiscie ;) )

Aktywny,ale bez przesady.

Na zdjeciach tego nie widac,ale ma fantastyczny zgryz,jest REKINEM!

Sliczna glowka a la szetland,bez stopu, lekko skosne oczka.

Trzeba mu szybko znalezc dom,jest jeszcze mlodziutki,cale zycie przed nim.Bedzie fantastycznym psem rodzinnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...