Jump to content
Dogomania

LEON z autostrady uratowany po raz drugi!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się że Wam się podoba! Mnie imponuje, że to jest w jednym ujęciu! Nie ma żadnej sklejki - czyli po prostu za jednym razem się udało!
Rozmawiałam z Gosią z Wesołej Łapki - dostanę nr Magdy (behawiorystki) i skontaktuję wszystkich do kupy. (Gosia jest - jak skromnie mówi - "tylko" szkoleniowcem). Jakoś to będzie. Leonku - musisz wytrzymać do poniedziałku! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie raz jeszcze. Niestety, okazało się, że Leonek będzie musiał poczekać jeszcze tydzień w schronisku. :( Olga, wskutek różnych perturbacji, przyjedzie do Katowic na stałe dopiero w poniedziałek, 11. Mateusz wyjeżdża na cały tydzień na drugi koniec Polski. Zostaję ja z moją obroną pracy i rozpoczęciem zajęć, które trwają od rana do wieczora. Leon musiałby długo zostawać sam w domu, a do tego raczej trzeba go przyzwyczajać powoli.
Od poniedziałku 11 będziemy już wszyscy razem, podzielimy się obowiązkami. Przede wszystkim przyjedzie jego nowa pani. Na szczęście Pan w schronisku nas uspokoił - Leon ma się dobrze, jest pod jego opieką. Jutro jadę go odwiedzić. Jest mi bardzo przykro, że łamiemy zobowiązanie i że biedna psinka musi jeszcze tydzień zostać w schronisku. Ale, zdroworozsądkowo, tak jest dla niego lepiej. Jak tylko Leon z nami zamieszka, będziemy chcieli skontaktować się z kimś mądrym, kto mógłby nam pomóc z jego traumą.

Pozdrawiam,
Paulina

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Klaudia ma już namiary na behawiorystki i i linki do ciekawych artykułów na temat adopcji schroniskowców - jutro też tu wkleję (mam w domu).
Też mi się wydaje, że Leon od razu powinien trafić na swoją panią, bo mu się to wszystko pomiesza. Dobrze, że go odwiedzacie!!! A czy możemy się o jakąś fotkę uśmiechnąć? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Już mówię co słychać. Leon od dzisiaj w domu (wczoraj byli w schronisku, ale coś tam nie wyszło z wydaniem go, chyba byli ciut za późno, czy coś) - podniecony do granic możliwości biega i cieszy się nową przestrzenią. Dostał jakąś zabawkę, którą nosi w pysku. Dziś będą dzwonić do behawiorystek. Są szczęśliwi i właściciele i Leon. Trzymam kciuki za obie strony!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...