Jump to content
Dogomania

Boksiowaty Monti - odszedł za TM :((( śpij słodko Piesku 16.08.2013.


marta0731

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta, wielkie dzieki i gratulacje za doprowadzenie Montiego do obecnego stanu, dzis to cudowny pies, ktory caly czas po cichutku sobie mowi przed snem: "moze mnie zatrzyma na zawsze ta dobra pancia?..." (taki maly szantazyk emocjonalny dla Ciebie ode mnie)

pozdrowienia dla panci i jej wyleczonego psa!

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy u weta, i wyszłam przeszczęśliwa:bigcool::bigcool::bigcool:
Montuś zdrowiutki, uszy wyleczone, ranek już prawie nie widać, dziury po zębolach się zasklepiają
Nareszcie może normalnie jeść, bo to suche to już mu bokiem wychodziło i jadł jak zgłodniał porządnie... ileż można to samo...:roll::modla:
Dostał dziś puszkę i wsuwał aż miło się patrzyło............[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]

Animonde gran carno mu kupuję, wcześniej też to jadł, tak mi powiedzieli w sklepie wetowym, że to nie to co pedigree... Prawda to jest że lepsze....?
Ale zacznę mu coś gotować wreszcie chyba, bo bedzie jadł drożej ode mnie;)
Będzie dostawał 2 razy dziennie - raz suche raz gotowane lub puszka
Teraz wreszcie mogę mu już uporządkować normy żywieniowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']to cudowny pies, ktory caly czas po cichutku sobie mowi przed snem: "moze mnie zatrzyma na zawsze ta dobra pancia?..." (taki maly szantazyk emocjonalny dla Ciebie ode mnie)
[/QUOTE]

Niezły szantażyk, niezły:cool2:
Choć Montek bardziej mnie szantażuje swoim przytulaniem i spojrzeniem...;)
Ja ciągle myślę, czy byłabym w stanie go oddać... choćby nawet do najlepszego domku... Hmmm......

W piątek załatwiłam sobie wreszcie wolne, i jadę nareszcie do schronu podpisać umowę, i Montuś będzie mój mój mój:loveu:
I Germaine będzie mogła w końcu uaktualnić stronę o nim na sos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']No to teraz tylko jeszcze chwila jak nam Martusia z Montiego fokę zrobi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

E tam fokę od razu......... Ale musi troszkę ciałka nabrać przed zimą :)
Gotowane to z czym najlepiej? Słyszałam już różne wersje... Ryż, kasza, makaron... Nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']
W piątek załatwiłam sobie wreszcie wolne, i jadę nareszcie do schronu podpisać umowę, i Montuś będzie mój mój mój:loveu:
I Germaine będzie mogła w końcu uaktualnić stronę o nim na sos[/QUOTE]


:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy dobrze mnie nauczyli w tej szkole czytać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1']Czyli....?[/QUOTE]

Wcześniej o tym nie myślałam, najważniejsze było by go uratować i wyleczyć...
A ostatnio jak już Montuś zdrowiał i ożywiał się, zaczęły mi przychodzić takie myśli do głowy, że skoro jestem dt, to w końcu trzeba będzie zacząć go ogłaszać, szukać domu... I tu mnie zaczęło kłuć.....
Tylko myślę, ciągle myślę, czy sobie poradzę sama (z tą cholerną pracą, która mi tyle czasu zajmuje)...

Nie myślcie ciocie, że ja potrzebuję jakichś zapewnień, że dam sobie radę, on będzie czekał itp itd, wiem to...
Po prostu chcę dla niego jak najlepiej..........

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam tytuł:loveu:

Pisałam kiedyś, że mi potrzebny odpowiedni bodziec do decyzji;) i chyba nastąpił...
Bo może jeszcze się zastanawiałam..., za i przeciw, ale gdzieś tam w środku była ta myśl, że mój mój mój:loveu: No i jak ciocie z taką nadzieją odczytały wcześniejsze moje posty, choć jeszcze nie byłam pewna... Wiedziałam, że tak ma być
No i przede wszystkim...
I tak bym go nie była w stanie oddać, ja się zakochałam w nim i tyle...:sweetCyb:
Mam nadzieję, że decyzja słuszna i zapewnię mu odpowiednie warunki, że damy sobie radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']No to robimy imprezkę:cunao::popcorn::chlup::knajpa:.

Marta:iloveyou::modla::Rose:[/QUOTE]

Hura!!!!!!!!!!!!!!!! :klacz::klacz::klacz::popcorn::drinka::popcorn::smilecol::siara::ylsuper::Cool!::bigcool::drinka: pijemy dziewczyny pijemy za zdrowi Martuchy i Montusia!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']hipi hipi hipi wiedziałam że tak będzie od samego początku,GRATULUJĘ :) Ja jestem przeszczęśliwa :)[/QUOTE]

Ja też już teraz wiem, że gdzieś już od początku to we mnie siedziało ;)
Jaką ja ulgę teraz czuję, jak to napisałam.......:crazyeye::sweetCyb:

To pijemy ponoć...:laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...