Jump to content
Dogomania

Tym biedakomz Krzyczek


malagos

Recommended Posts

[quote name='rebellia']dla bezimiennych :-( ['][/quote]Zawsze miałem opory,aby wejść na tę stronę.Czytam opsinach i cierpię,cierpię dla tego,że chciałbym pomóc wszystkim psinom,ale wiem,że jest to niewykonalne.Zawsze,kiedy kupuję jedzenie dla mojej sun,wrzucam do puszki na schronisko działkę.Ale zauważyłem,że mało kto,przynajmniej przy mnie,robi to.Serdecznie współczuję wszystkim,którzy stracili swoich ukochanych.Smutno mi bardzo,ale będę częściej na tej stronie.:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Oby krzywda bezbronnych nie została zapomniana,zagadana.rozwleczona w niekończących sie dyskusjach.!!!!!!!!!!
Śpijcie spokojnie,a ludziom podłym,małym pozbawionym sumienia wybaczcie jesli jest to możliwe!
waldi481

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Oby krzywda bezbronnych nie została zapomniana,zagadana.rozwleczona w niekończących sie dyskusjach.!!!!!!!!!!
Śpijcie spokojnie,a ludziom podłym,małym pozbawionym sumienia wybaczcie jesli jest to możliwe!
waldi481[/quote]Wybacz,ale jest to tekst bardzo poetycki-jestem na tyle niedouczony,że nie bardzo rozumiem.Czy masz do mnie żal,.ze wskoczyłem w bardzo przygnębiający temat?Ja po prostu przeżywam,przeżywam osobistą tragedię-czyżbym uraził Cię czymś?Jeżeli tak,to bardzo przepraszam.A ludziom,którzy krzywdzą zwierzaki-czy to szczurki,chomiki albo inne gatunki,nie potrafię wybaczyć!!!!I nawet to,co przeczytałem(przypuszczam,że to cytat!)nie przekonuje mnie,żeby wybaczać !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nie rozumiem Afox
Jeśli masz coś do mnie to od tego jest PW
waldi481[/quote]Przepraszam,ale nie miałem nic złego na języku.Jestem w dołku,dużym dołku,bo 19 maja zmarła moja Siostra.Mieszkałem 18 lat w Szwecji,przyjechałem do Niej,by razem spędzić naszą starość.Padło!!!Nie chcę nikogo skrzywdzić ani obrazić.Moja sunia była miłością mojej Siostry,teraz ja mam ją i tak samo kocham.I nie rozumiem,czemu obraziłaś się na mnie????
Czy napisałem coś,co dotknęło Cię?Wytłumacz mi,co to było takiego??????Jeżeli uraziłem Cię,to bardzo sorry!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...