Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='eria']Nie pomyliłaś trzustki z tarczycą ? Tarczyca powoduje problemy skórne, a żeby takie trzustka powodowała nigdy nie słyszałam[/QUOTE]

Nie pomylilam. i do tego na karteczce mam napisane badania krwi w kierunku trzustki. to jakaś tam zaleznośc. Pani m itłumaczyła ale zabij mnie. troche nie pamietam bo mi sie nogi ugieły. Ale chodzi też o problemy zoladkowe i złą przyswajalność białka... Jakoś tak hmmm i to "naczynia polączone"

Link to comment
Share on other sites

no lyzwiaz fajowy ale poiwnien jeszcze sporo ciwczyc hihihi kiepsko sie na tych lyzwach trzyma ale ma sznse przy takich mozliwosciach treningu

tego grzywacza to dokarmiaj a potem rosolek i nawet spory kawal mieska na drugie bedzie na nie sie poluje normalnie hihihi

Tazzika pomemlaj ode mnie a Irek mowi ze i tak cie oszczedza bo dlaby rade wieksza demolke zrobic wiec docen to

Link to comment
Share on other sites

Dziś mieliśmy jechać na badania na 14... ale o 13.30 jak juz wyszłam z domu.... przypomniało mi się, ze Tazz miał być 10 godzin naczczo a rano dałam mu jeść... :mdleje: A specjalnie wziełam wolne w pracy :mdleje: jezuuuuuu ależ jestem walnieta :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Dziś mieliśmy jechać na badania na 14... ale o 13.30 jak juz wyszłam z domu.... przypomniało mi się, ze Tazz miał być 10 godzin naczczo a rano dałam mu jeść... :mdleje: A specjalnie wziełam wolne w pracy :mdleje: jezuuuuuu ależ jestem walnieta :mdleje:[/QUOTE]

noo też to znam znam - nie raz tak zrobiłam, naumawiałam się na badania, a rano na pół śpiąco bach żarcie do miski... :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Kiedy te badania? Przez te zawirowania nic nie wiem ;)[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Chyba jutro, tyle się doczytałam;-)[/QUOTE]

Tak jest :0

Już jestesmy po;)

[quote name='ulana']Nadrobiłam zaległości z mojego chorowania wynikłe.
Trzymam kciuki za Tazia.
Napisz jak te badania. Nawet jak znowu się nie będę mogła zalogować to będę czytać chociaż.[/QUOTE]

Bylismy, Tazzio był grzeczny:) Pobrana krew do badań. Pani Doktor poprosiła koleżankę o pomoc ale zanim ta przyszła to my juz byłysmy w tracie;) Tazz bez problemu dał sobie zawiozac coś na łapie, złapac za łapę i wbic igłę;) Raz tylko schował do mnie głowę jak dziecko jak nie chce patrzyc na igłę rane;) Smieszny:)


[quote name='Natula']trzymamy kciuki za Tazza i czekamy na wyniki! ja chyba tez musze sie z Alicją przejść na badanie, ale weta mam daleko a ona nie dojdzie taki kawał przy tm mrozie :shake: a po południu u nas nie zrobią krwi ehhh a auto dopiero po 16[/QUOTE]

Wyniki piatek/poniedziałek ehhh

[quote name='WATACHA']Jak tam, udało się nie dać śniadanka :)?[/QUOTE]


Udało udało;)

Ale cozywiscie itak musiałam zaszalec isie dzialam u tego weta siedziałam.... i po 20 minutach od wescia zobaczyłam tabliczke przy rejestracji, ze jak się rpzychodzi to sie trzeba "zameldowac" w rejestracji... tiaaaaaaa :roll:

Więc w poczekalni spędziłam 35 minut a w gabinecie 5 heheh

Tak czy tak Pani Doktor kazała zmienić karmę... i dalej brac te leki odczulające i pić olejek lniany ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']
Ale cozywiscie itak musiałam zaszalec isie dzialam u tego weta siedziałam.... i po 20 minutach od wescia zobaczyłam tabliczke przy rejestracji, ze jak się rpzychodzi to sie trzeba "zameldowac" w rejestracji... tiaaaaaaa :roll:
[/QUOTE]

szczęściara znaczy się u weta często nie bywałaś :) i niech tak zostanie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...