Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']szczęściara znaczy się u weta często nie bywałaś :) i niech tak zostanie :kciuki:[/QUOTE]

zmieniłam weta :shake: u tego byłam drugi raz.

A u poprzedniego bywałam często :) Tazz jak nie oczy to jajka, uszy żyganko, drapanko....sraczka itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']przecież mu wyciełaś :-o[/QUOTE]

no tak. ale jak pisałam tazzman źle zniósł kastrację 3 tygodnie mieliśmy wyjęte z życiorysu :shake: zapalenia, krwiaki cuda niewidy do tego ruch ograniczony do minimum siku i kupka i do domu....

Ojjjjj chciałam go zabić abo akurat miałam ostateczn ytermin na prace mgr do oddania Aaaaaaaaa ten mnie zmuszał cały czas do wstawania ( wykopać się spod laptopa, książek, notatek itd) bo m iskarpetki wyciągał z szuflady ;) MASAKRA. ja nie wiem jak ja te prace napisałam heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Bylismy, Tazzio był grzeczny:) Pobrana krew do badań. Pani Doktor poprosiła koleżankę o pomoc ale zanim ta przyszła to my juz byłysmy w tracie;) Tazz bez problemu dał sobie zawiozac coś na łapie, złapac za łapę i wbic igłę;) Raz tylko schował do mnie głowę jak dziecko jak nie chce patrzyc na igłę rane;) Smieszny:)

Wyniki piatek/poniedziałek ehhh[/QUOTE]

No, to czekani teraz. Dla mnie to zawsze najgorsze.
Tazzio rozczulający malec w tym Twoim opisie. :)

[quote name='wilczy zew']a mówią,że z rodowodem to zdrowe[/QUOTE]
Ha, ha. Uśmiałam się z tego dowcipu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']No, to czekani teraz. Dla mnie to zawsze najgorsze.
Tazzio rozczulający malec w tym Twoim opisie. :)
[/QUOTE]

jak chce to potafi być tak rozczulający ze się rozpływam;)


Ale Fakt jest faktem ze Pani doktor spodziewała sie kłopotów bo już w trakcie pobierania przyszła recepcjonistka do pomocy:) A doktor sie smiała ze się nie spodziewała ze tak łatwo pojdzie;) i ze pomocy nie potrzebuje;)

Wszak jak się Doktor czołgała pod tazzem sprawdzając mu skóre dosłownie wszędzie to tez problemu nie bylo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']łee czemu tak długo musimy czekać na wyniki????[/QUOTE]

Bo wysyłają wyniki do godziny 14. a wczoraj bylismy po 17.

Musza dojechac do Berlina, laboratorium musi sie ogarnac i albo piatek/ sobota sie wyrobią a jak nie to w poniedziałek... no takie zycie... wszak jak poczytałam to duzo rzeczy mi sie ułożyło, nawet biora "zasugerowanie się" i fakt ze takie rzeczy się zdarzaja zdrowotne co to wyglądają jak objaw a ojawem tego nie śa.

Link to comment
Share on other sites

Wy jakies specjalistyczne te badania robiliscie ?
Byłam o 8 z Alice wzieli krew na morfologie i biochemie z profilem wątrobowym, trzustkowym,nerkowym i cos tam jeszcze i tez czekamy... mają byc wyniki po 15

i jeszcze mam im kupe z trzech dni przyniesc buhahaha gdzie ja to mam trzymac przez te trzy dni ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']W królewskich bardziej chorowali, głównie ze wzgl. na bliskie pokrewieństwo.


Przez Ciebie prawie nakarmiłam kota! A za wyniki kciukam :)[/QUOTE]

Dobrze ze nie nakarmiłaś;) ale nie rozumiem dlaczego przeze mnie;)

[quote name='malawaszka']inbredowali się :D[/QUOTE]

A noooom. Wszak w niektórych hodowlach to sie nadal imbredują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Aż tyle :shake:[/QUOTE]

no tak. Gałkę ma cofniętą po dziadku;) A uszy bo zawsze kopiowali :lol:

Nie chciałabym zrzucac tego na imbred bo nie wiem. Nie zapędzałam się w drzewo zeby zobaczyc co i jak. Musze to zaakceptowac i Kochac dalej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']A pozostałe rodzeństwo i potomkowie?:)
...[/QUOTE]
Z tego co wiem, to z tej pięknej lini sznaucerów po WHY NOT-cie został już tylko Gordon;-)W lipcu skończy 10 lat i jak na razie to z chorób miał tylko wirusówki łapane na spacerkach, albo zapalenie żołądka po zjedzeniu jakiegoś świństwa.
Był niedawno przebadany dokładnie - zostało już tylko badanie serca - i jest super hiper:multi:Zęby ma wszystkie, brak oznak starzenia, organy jak u młodego psa (prostata jak ta lala), nerki, wątroba, trzustka super, oczy jak u młodzika, wigor jak u dwulatka:lol:CHYBA GO SKLONUJĘ!!!:-)
A dzieci Gordonka, te z którymi mam styczność - pielęgnuje ich sierść - są super zdrowe, jak tatuś - najstarsza córka ma już prawie 8 lat:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']no tak. Gałkę ma cofniętą po dziadku[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] A uszy bo zawsze kopiowali [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Nie chciałabym zrzucac tego na imbred bo nie wiem. Nie zapędzałam się w drzewo zeby zobaczyc co i jak. Musze to zaakceptowac i Kochac dalej[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]
Niestety nie wszyscy to zaakceptują, psów tylko szkoda. Niebawem kundle i psueduchy będą szły za taką kasę, jak rasowe teraz. Po co ja Lizusa macicy pozbawiłam? :grab: A ona taka chętna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...