Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[CENTER]ZAPRASZAM NA DOMOWE SPA :smile:


OTWARTE :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013[/URL]

[IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRoET_drqNEbxlocQOTb6EhhNR3F2kLyEvQaDQd7iGmpHOAH33L[/IMG]


Nie szczędźmy sobie przyjemności ;)

Dla Sznupów Radości ;)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Popatrzysz w te kaprawe oczka i wybaczasz :)[/QUOTE]

ja nawet patrzec nie musze :lol:


[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1376320_703667086327860_1847270599_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1380085_703665779661324_1905340791_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Tak ma być.Idefix ma rozrabiać a potem robić niewinną minkę.Wszak to jeszcze szczeniak.
Nochalki jak zwykle słodkie.:loveu:[/QUOTE]

Margi on nawet jak rozrabia to ma niewinna minkę :lol:


Dziś mi pobiegł 200 metrów do psa którego nie miał prawa widzieć!! a potem był wielce zdziwiony, że po pierwsze został złapany, po drugie nie wolno mu oszczekiwac innych psów po trzecie mamy do niego jakieś cokolwiek :razz:

ledwo co go ze smyczy puścił i pooooooooooooooooooooooognał i tylesmy go widzieli :shake:

ja nie wiem co z nim jest. chyba go po prostu pozwole zjeśc innemu psu i albo tamten psiak wykaże zrozumienie i będe miała spokój albo będę miała spokój :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Normalny, zdrowy młody łobuziak szukający guza :evil_lol:

Bolto czasem mi się wypuszcza do psa, ale są efekty pracy, bo się potrafi w połowie odwrócić i patrzeć na mnie "co mam robić mamo?" :lol:[/QUOTE]


Fix się obróxił i nawet zawrócił ale.... na drodze stał TZ w połowie drogi bo już szedł za nim szybszym krokiem, ja paralityk zostałam w miejscu prawie :shake:

i odwrócił się podbiegł... i zawrócił :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

U mnie kazdy z osobna jest odwolywalny ale razem juz nie za bardzo :mad: Oskar zawsze pierwszy psa zobaczy i wlacza Turbo doladowanie ale jak gwizdne, to zawraca w polowie drogi i wraca. I jak jest sam, to wroci do mnie ale jak widzi ze Hippo tez juz biegnie w strone psa, to umarl w butach - zawiazuje sie spoldzielnia i pozamiatane.

Link to comment
Share on other sites

Saththa albo byłaś wczoraj ze swoimi psami na wrocławskim rynku, albo ktoś je sklonował i ma takie same... widziałam identyczny duet, dwa sznaucery, jeden duży i czarny i jeden malutki biały, lekko wystraszony. :D A wygląd Twoich znam dość dobrze, w końcu je malowałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Przecież spokojny spacer to nuuuudny spacer ;) a tak atrakcje masz zapewnione bo nigdy nie wiesz co Cię czeka :evil_lol:
Słodzizna -malizna, ot co :loveu:[/QUOTE]

tiaaaaaaa :roll: to i tak nie był spokojny spacer bo ja ledwo łaże :lol:
[quote name='Pink']U mnie kazdy z osobna jest odwolywalny ale razem juz nie za bardzo :mad: Oskar zawsze pierwszy psa zobaczy i wlacza Turbo doladowanie ale jak gwizdne, to zawraca w polowie drogi i wraca. I jak jest sam, to wroci do mnie ale jak widzi ze Hippo tez juz biegnie w strone psa, to umarl w butach - zawiazuje sie spoldzielnia i pozamiatane.[/QUOTE]

Tazzio moje Kochane szczęscie radosnie biegł koło TZ zupełnie nie zainteresowny obiektem zainteresowania Fixa :loveu:
[quote name='mal3na']Saththa albo byłaś wczoraj ze swoimi psami na wrocławskim rynku, albo ktoś je sklonował i ma takie same... widziałam identyczny duet, dwa sznaucery, jeden duży i czarny i jeden malutki biały, lekko wystraszony. :D A wygląd Twoich znam dość dobrze, w końcu je malowałam :)[/QUOTE]

To dorbze, zes nie zaatakowała obcych psów bo to nie bylismy my :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']może to jakiś wystawowy duet był ? teraz była wystawa we Wrocławiu :razz: może nawet Dyasy hihi[/QUOTE]

Może :) Olbrzym był bardzo elegancki, że tak powiem, właśnie jakby po wystawie. Szedł łapy podnosząc wysoko i włosy mu falowały ;) a mały był naprawdę podobny do Fixa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']U mnie kazdy z osobna jest odwolywalny ale razem juz nie za bardzo :mad: Oskar zawsze pierwszy psa zobaczy i wlacza Turbo doladowanie ale jak gwizdne, to zawraca w polowie drogi i wraca. I jak jest sam, to wroci do mnie ale jak widzi ze Hippo tez juz biegnie w strone psa, to umarl w butach - zawiazuje sie spoldzielnia i pozamiatane.[/QUOTE]
Hahaha, to coś jakby moja trójca - każdy z osobna bardzo się słucha, ale jak jeden poleci, to pozostałej dwójki już nie umiem zawrócić:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...