Jump to content
Dogomania

rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.


pinkmoon

Recommended Posts

[quote name='Onomato-Peja']Nie doszukujcie się powodów... Po prostu to była dla niej zabawa... Po co w innym razie nagrywałaby filmik?
Poza tym internauci jak zwykle nie zawiedli i ja zidentyfikowali.[/QUOTE]

Brawo internauci za namierzenie tej gowniary...nie mam slow ja bym jej wymierzyla sama kare....jakas nienormalna...jak chodzi do szkoly to moze bedzie latwiej ja oskarzyc....

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam cały, czekałam do samego końca, chciałam zobaczyć czy coś jeszcze zrobi, czy coś powie... Nogi mam jak z waty teraz, brzuch mnie rozbolał... Te biedaki się topiły... na pewno nie była to szybka śmierć... A na ryj tej s*ki nie mogę spojrzeć. Głupia poje**na szmata!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Na tym samym portalu jest filmik jak koles zrzuca psa z mostu... Szczeniaki chociaż umarły w miarę szybko... A tamten pies leży i wyje, widzi właściciela na moście i się cieszy... Ma chyba jeszcze nadzieję...

EDIT: Dostałam link, że kolesia aresztowali a psu jednak nic się nie stało. Uff.[/QUOTE]
O matuluuuuu... Czy ludzie na prawdę są tacy walnięci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Na tym samym portalu jest filmik jak koles zrzuca psa z mostu... Szczeniaki chociaż umarły w miarę szybko... A tamten pies leży i wyje, widzi właściciela na moście i się cieszy... Ma chyba jeszcze nadzieję...

EDIT: Dostałam link, że kolesia aresztowali a psu jednak nic się nie stało. Uff.[/QUOTE]


o to ci chodzi?


[url]http://www.liveleak.com/view?i=4da_1258562069[/url]

[url]http://www.liveleak.com/view?i=c84_1258578243[/url]


zabiłąbym takiego dziada zrobiłabym mu banji ale bez liny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Boję się,ze te filmy moze ktos ogladać z satysfakcją. Sa różni psychole na świecie,niektórych to kręci,zabijanie,mordowanie.[/QUOTE]
O tym samym pomyslałam. . . . .a ile zasrańców,psycholi nauczy się,ile teraz zrobi to samo. . . . .Biedne psie dzieciaczki.
Znam osobiście kobietę,która jako dziewczynka wydłubywała oczy gołębiom,które mieszkały za płotem.Mówiła,że nie beda widziały,to nie będą przylatywać na jej podwórko.Po latach jest baaaaardzo porządną matką,której wszyscy współczują,bo ma niewidome dziecko z autyzmem.Ja wierzę,że palec boży istnieje i tę młodą sukę z filmu też ukarze.Szarpie mnie z nerwów,nie mogę miejsca znaleźć,żałuję,że obejrzałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']
Znam osobiście kobietę,która jako dziewczynka wydłubywała oczy gołębiom,które mieszkały za płotem.Mówiła,że nie beda widziały,to nie będą przylatywać na jej podwórko.Po latach jest baaaaardzo porządną matką,której wszyscy współczują,bo ma niewidome dziecko z autyzmem.Ja wierzę,że palec boży istnieje i tę młodą sukę z filmu też ukarze.S.[/QUOTE]

trzeba przyznać, że mam ciarki :shake: Jak byłam mała to mi babcia historie opowiadała jak to na wsi jacyś znajomi znajomych mieli kotkę i jak się okociła to potopili te kociaki. A po jakimś czasie ta kotka wydrapała dziecku właścicieli oczy jak zostawili dziecko na dworzu bez opieki.

Moim zdaniem w przyrodzie nic nie ginie. Zło wyrządzone drugiej istocie wróci prędzej czy później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']UWAGA, tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach.

[url]http://www.liveleak.com/item?a=view&token=bb4_1283184704[/url]

Mnie po prostu ścięło. Trochę widziałam, ale coś takiego... I jeszcze KTO to robi - nie żadna patologia czy stary dziad na zapadłej wsi, młoda dziewczyna, bez żadnego zawahania czy zadrżenia ręki...[/QUOTE]
Nie to nie normalna dziewczyna, to jednak patologia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...