Jump to content
Dogomania

Basia Z.

Members
 • Posts

  1224
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Sieradz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Basia Z.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Gosiapk']Przestało go boleć to teraz będzie weselszy.[/QUOTE] właśnie :) - lepsza jakość życia :)
 2. I dużo estetyczniej teraz wygląda - jak młody piesek a wyglądał jak starzec ...
 3. Bardzo dobrze, że Kermit ma oczy usunięte, bo ktoś gdzieś chyba sugerował, żeby je zachować i tylko obniżać ciśnienie ale moim zdaniem to byłoby bez sensu, bo widział i tak nie będzie a jeszcze mógłby sobie takie niewidzące oczy o coś kaleczyć, ukłuć gdyby się na coś nadział a tak, to źródło bólu i problemów zostało usunięte raz na zawsze. On i tak pewnie nie widział od dawna i przystosował się do tego a teraz na pewno czuje się dużo lepiej. Trzymaj się Kermit.
 4. acha, to przepraszam nie doczytałam ale wygląda bidulek strasznie z tymi oczami, pewnie sporo wycierpiał :(
 5. jejku dajcie mu natychmiast jakieś krople na obniżenie ciśnienia do oczu, bo już mu prawie te oczy rozsadziło, zaraz mu pękną , to chyba jest potworny ból. Chociaż Furosemid, żeby się ogólnie trochę odwodnił to i w oczach ciśnienie spadnie :(
 6. Po odejściu Tigry zapanował taki smutek, że nikt tu już nic nie pisze...? No żal ale nic się nie poradzi i życie toczy się dalej. Chciałam się przywitać i spytać co słychać ...?
 7. [quote name='gryf80']kochane podrzuciłybyście zdjęcie takiego w stylu japońskim?jakies przkładowe.[/QUOTE] Przyłączam się do prośby :)
 8. Przepięknie, starannie, naturalnie bez głupich i niepraktycznych udziwnień, i z szacunkiem dla psa jak i dla właściciela powiedziałabym :)
 9. [quote name='lyzewka24']Ja mam dwa Toye ! Są cudowne naprawdę polecam. Mają cudowny temperament, są bardzo skocznie, takie małe przytulaki.[/QUOTE] A może wstawisz fotki ? :) że cudowne to na pewno, bo to po prostu taka rasa, powinno to być napisane we wzorcu :))
 10. Letaa super :). Tobie powierzyłabym swojego pieska. Sznaucerek z tymi ostrzyżonymi krótko łapkami też fajny, przynajmniej będzie mu wygodnie.
 11. ja bym ją chciała ostrzyc ale ktoś musiałby mi ją przywieżć bo nie dam rady ruszyć się z domu
 12. [quote name='eria']A PONom, bearded collie, czarnym terierom rosyjskim, bouvierom , jużakom , briardom włosy nie wchodzą do pyska/oczu ? idąc tym tropem te wszystkie rasy mają bardzo ciężkie życie ;) nie widzę nic złego w takiej fryzurce, podoba mi się.[/QUOTE] Tak, dokładnie tak jest właśnie i nie na żarty to piszę tylko jak najbardziej serio. Zapomniałaś dopisać shi-tzu z wypadajacymi, ropiejącymi oczami pełnymi przyklejonych kłaków i z kupą wklejoną w kłaki pod ogonem. Te psy mają ciężkie życie. Tworzenie takich ras to tylko jeden z przejawów okrucieństwa ludzi wobec zwierząt. Gdybym mogła zdecydowanie zakazałabym takich praktyk, bo priorytetem powinno byc zdrowie zwierzaka i komfort jego życia. Dla bezdusznych snobów zwierzak, który nie jest kaleką , nie cierpi, nie można sie nad nim znęcać albo z niego pośmiać nie jest wystarczająco atrakcyjny. Szkoda, że zwierzęta muszą płacić taką cenę za to żeby mieć dom.
×
×
 • Create New...