Jump to content
Dogomania

rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.


pinkmoon

Recommended Posts

[quote name='Cajus JB']No to mamy kolejny. Będzie tego więcej. Tak czułem.

UWAGA ZDJĘCIA DRASTYCZNE.

[url]http://www.liveleak.com/view?i=4da_1258562069[/url][/QUOTE]

ten piesek jest podobny do mojego niezyjacego Filipka z avataru. Nie umiem wam opisac swoich emocji...
brzydze sie gat. ludzkim....
wyc mi sie chce, nie krzyczec ale wyc z bólu jaki odczul ten biedak...
q******************a

Link to comment
Share on other sites

Cajus B - mam takie same odczucia...
Jak taki "inteligentny" człowiek może tak robić?! Ufna psina tylko przeczuwała,że coś jest nie tak. Skąd mogła wiedzieć,że człowiek szykuje mu taki los?! Dlaczego tacy ludzie nie trafią na jakiegoś ostrego psa - tak żeby ich poszarpał!
Tylko debile nagrywają takie filmy! Co im to dało? Sławę?!

Dziewczyna z poprzedniego filmu mogła być po prostu nie doinformowana- ale oni?! Dowartościowują się kosztem pieska nie stawiającego oporu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Proszę, nie nazywajcie tej kreatury suką, bo żadna suka nie postąpiłaby tak ze swoimi szczeniętami...[/QUOTE]
No właśnie,święte słowa. . . . . .a ja ją tak nazwałam bezmyślnie,w nerwach.Nie powinnam,masz rację.Wszystkie suki przepraszam.

To tak samo,jak nie raz mówi się "ty bydlaku".Takie przekleństwa sa zupełnie nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam tylko początek tego drugiego filmu i wyłączyłam:(Bałam się oglądać dalej.A nie wiadomo czy tych kretynów,zwyrodnialców spotkała jakaś kara?Moim zdaniem dane takich mend wraz z opisem i wielkim zdjęciem oraz adresem powinny być podawane do publicznej wiadomości.Sama osobiście bardzo chętnie "zajęłabym się" ich uświadamianiem.Po takim spotkaniu ze mną widząc nawet mrówkę uciekaliby w popłochu.Może ktoś wie czy spotkała ich jakaś kara?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']trzeba przyznać, że mam ciarki :shake: Jak byłam mała to mi babcia historie opowiadała jak to na wsi jacyś znajomi znajomych mieli kotkę i jak się okociła to potopili te kociaki. A po jakimś czasie ta kotka wydrapała dziecku właścicieli oczy jak zostawili dziecko na dworzu bez opieki.

Moim zdaniem w przyrodzie nic nie ginie. Zło wyrządzone drugiej istocie wróci prędzej czy później.[/QUOTE]

I tu w 100 % zgadzam się z Tobą. Takie historie tez znam, Człowiek płaci za swoje błędy i złe czyny. Czy w ten czy w inny sposób. Tylko lepiej wczesniej niż pózniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']znalazłam informacje o tej dziewczynie,wygląda na to że zapłaci za to co zrobiła,nie wiem czy już ktoś o tym nie informował [URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8331900,Policja_zidentyfikowala_nastolatke__ktora_topila_szczenieta.html[/URL][/QUOTE]

To Bosniacka dziewczyna, nie wiem jakie kary w Bosni za takie czyny....mam nadzieje, ze moze bardziej surowsze nicz w Polsce...

Link to comment
Share on other sites

niestety niektórzy ludzie traktują zwierzęta jak "Zło konieczne i niekonieczne" - ciąża? No problem, nadprogramowych piesków/kotków można się szybko pozbyć. Koń może paść pod zbyt ciężkim wozem, no bo "koń tak musi pracować". Świnie mogą być trzymane w zbyt ciasnych, zimnych, ciemnych chlewach, no "bo to świnia, i tak pójdzie na boczek i kiełbasy".
Oglądaliście "Planetę Małp"? Czasem chciałabym takich zwyrodnialców wysłać w kosmos, na taką planetę, gdzie byliby niewolnikami zwierząt. Ciekawe, jakby się poczuli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi'](..)
Znam osobiście kobietę,która jako dziewczynka wydłubywała oczy gołębiom,które mieszkały za płotem.Mówiła,że nie beda widziały,to nie będą przylatywać na jej podwórko.Po latach jest baaaaardzo porządną matką,której wszyscy współczują,bo ma niewidome dziecko z autyzmem.Ja wierzę,że palec boży istnieje (..).[/QUOTE]

a jednak palec Boży istnieje ukarał ją niewidomym dzieckiem

Link to comment
Share on other sites

To nie fair. Całkiem niewinne dziewczyny dostały po dupie, a to szmacisko siedzi sobie niewinnie w ukryciu i co? Nie poniesie żadnej kary, no to już paranoja. Powinni jej zrytą gębę właśnie pokazać na cały świat. Nie dość że zabiła z zimną krwią małe istotki które zasługiwały na godne życie, to jeszcze przyczyniła się do tego że nękane są inne dziewczyny które nie mają wogóle z tym nic wspólnego! Grrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...