Jump to content
Dogomania

Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']


mag.da

Recommended Posts

[quote name='zachary']Wetka, miała jakieś nowe sugestie odnośnie tego krwawienia z siusiaka w świetle wyników?.[/QUOTE]

Raczej nie, choć dodała, że oprócz zapalenia pęcherza też może to być spowodowane cieczkami w okolicy, bo Zahir się wtedy intensywnie wylizuje.
W każdym razie po zatamowaniu krawienia już się ono nie powtórzyło. Oby tak dalej. Zahir jest mi szalenie bliski.Ten pies to ideał. Od 2006 roku, gdy go mam kilka psiach dziadeczków adoptowaliśmy i on zawsze je akceptował.
a córeczka traktuje go jak swojego misia, co Zahira tylko cieszy. :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, on już 8 lat u Was jest...szmat czasu... Misio córci, całe szczęście,że taki idealny ten przytulak. Pamiętam, jak prosiłaś kieleckie dusze, aby się zmobilizowały i go złapały w końcu...Walczyłaś o niego niesamowicie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No właśnie, on już 8 lat u Was jest...szmat czasu... Misio córci, całe szczęście,że taki idealny ten przytulak. Pamiętam, jak prosiłaś kieleckie dusze, aby się zmobilizowały i go złapały w końcu...Walczyłaś o niego niesamowicie![/QUOTE]
oj silne to były przeżycia, nie zapomnę nigdy, jak czarnego olbrzyma wzięłyśmy na ręce z tej kieleckiej ulicy, a on zamiast capnąć z nerwów, był bardzo bardzo zadowolony. Nawet do moich wetek się tuli, choć mu zastrzyki robią przecież bolesne,
i pieron nienażarty wyłudza od nich chrupki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Tak to czasem bywa, że olbrzym przeraża wyglądem a w środku malutki misiaczek...[/QUOTE]

Olbrzymo-Miś już po kuracji antybiotykowej. wysłałam do wellington jego słodką fotkę z wczoraj, jak śpi przytulony no nie wiem on do Fenomenka czy Fenomenio do niego, ale bardzo się lubią. Dywanik grubiutki czasem wolą niż swoje łózia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Wzruszające...kochane staruszki...[/QUOTE]

Tak:) do zacałowania po tych nochalkach cudnych i uszkach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Udało mi się kilka dni temu poznać Zahirka osobiście. Bardzo dobrze pasuje do niego określenie Misiaczek. Jest kochany, lagodny i wielki "żebraczek" na łakocie:-)
Dziś wstawiam na prośbę AgiG zdjęcia Zahirka

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MkvDHX-ZLdE/U6AU-igz5vI/AAAAAAAAFow/1KvzGRJydYg/w640-h480-no/nuria_wybieg_czerwcowe+4+082.jpg[/IMG]

A może by tak na kolanka??

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6riAEx25TF8/U6AVALNGQ1I/AAAAAAAAFpA/0MjncekJoXE/w640-h480-no/nuria_wybieg_czerwcowe+4+105.jpg[/IMG]

Może się jakoś przepchnę :-)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qxVgqUi903M/U6AU_cHvePI/AAAAAAAAFos/XI2QnH3QXo0/w640-h480-no/nuria_wybieg_czerwcowe+4+083.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

AMIGA dziękuję za wstawienie. :) Zahirek jest stanowczo za gruby, zwłaszcza odkąd moja córeczka go dokarmia:roll:, no bo to wielka atrakcja dla małego brzdąca mieć wielkiego Misia, który w locie łapie na przykład biszkopty.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AgaG, fotki cudne a ten uśmiechnięty Zahircio...rewelacja! Z tymi biszkoptami to ma rozpustę, hi,hi...[/QUOTE]

Trochę się skończy ta rozpusta, no chyba że coś ucieknie mojemu spojrzeniu:roll: bo Zahirek od jutra przechodzi na karmę specjalistyczną dla wątrobowców ze względu na podwyższone parametry wątroby.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A oto zdjęcie Zahira tulącego się do mamusi :) (musiałam wkleić z wątku Fenomenka, bo całą naturę Zahirka tu widać :loveu:




[IMG]http://i61.tinypic.com/6jpr7t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]black-sheep, zachary[/B] dziekuję za miłe słowa.
Hmm gdybym miała domek z oródkiem, a nie niewielkie m, pewnie geriatryczna banda byłaby nieco większa.. np. liczyłaby 6 sztuk i może jakiś tymczasowicz by jeszcze był.. ale prawdę mówiąc i tak przy czterech psach jest huk roboty.. i czasem padam z nóg :)
Zaraz idę ich kocyki prać :) Lubią je mieć w łózeczkach i wtulać w nie noski. albo łapkami sobie wić kokoniki w nich:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

hmm ta informacja mnie intryguje, że jedna osoba "śledzi temat":) nie jestem to ja, bo nawet nie wiem, jak cos takiego ustawić.. Więc kto? wellington czy zachary?

 

hmm szkoda,,, że dziewczyny z Kielc, skąd Zahirek pochodzi i skąd to cudo przywiozłam, o nim zapomniały.. :(

ale trudno niezrażona tym, wysłałam do AMIGA dwa zdjęcia Zahirka razem z Fenusiem, :) Może ktoś się nim zachwyci jeszcze, tak ja codziennie się zachwycam :)

Link to comment
Share on other sites

hmm ta informacja mnie intryguje, że jedna osoba "śledzi temat":) nie jestem to ja, bo nawet nie wiem, jak cos takiego ustawić.. Więc kto? wellington czy zachary?

 

 

Nie zgadłaś Aga :) to ja jestem ta śledząca :)
witam :) i przyznaję się ,że śledzę również inne wątki Twoich cudnych psiaków ,tylko tak po cichutku :)

a co do ustawień , to u góry,po prawej stronie każdego wątku jest opcja "śledź ten temat"
i tam trzeba kliknąć, wyświetli się jeszcze raz-potwierdzić i gotowe!
i wtedy wątek jest dodany do "Lubiana zawartość "

pozdrawiam i głaski dla całej gromadki przesyłam :)
 

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi miło Toska1 :) i Zahirkowi na pewno też. Mam nadzieję, że już wkrótce pojawią się jego zdjęcia. odwiedzaj nas koniecznie ! buziaki :kiss_2: :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja się melduję jako trzecia śledząca:-)

Sory, że dopiero dziś się zgłaszam ze zdjęciami, które AgaG mi już kilka dni temu przysłała do wstawienia. Ale bylam zawalona robotą. Nie wiem, chyba się starzeję już tak na amen, bo coraz mniej wydajnie pracuję :lookarou:

A oto zdjęcia Zahirka

 

Lepiej mieć oko na wszystko :smile:

nuria_wybieg_015.JPG

 

I z ukochaną dostarczycielką biszkopcików :-) No i Kosmitek się jeszcze załapał na planie :-)

 

nuria_wybieg_016.JPG

Link to comment
Share on other sites

hi hi masz rację, Zahirek pilnuje Zuzi chyba najbardziej z miłości do pyszności, którymi go karmi.

dziękuję Ci za wstawienie :kiss_2:

 ps. w jesieni wszystkich nas niemoc ogarnia, nie ma na to rady :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...