Jump to content
Dogomania

Gryfik i Dandi,ślepa Viktoria, Liszka, staruszek Dyzio z Krzyczek&Jacuś z Krzyczek


oktawia6

Recommended Posts

[quote name='Charly']rzeczywiście nie można tam pisać. pojawia się komunikat, że post pojawi się po sprawdzeniu przez moda:icon_roc:[/quote]
Myślę , że jesteście już tak długo na dogo , byście wiedziały , że POSTY na ADMINISTRACJI są w trybie MODEROWANYM , akceptuje je ADMINISTRACJA.
ADMINISTRACJA , a nie MODERATORZY

[quote name='hop!']Nie można tam pisać. Mało tego, nie można tam nawet założyć nowego wątku:"Czy przyczyna zbanowania jest tajemnicą?".
Margo i Vectra nie odpowiedziały na moje PW. Czuję się zlekceważona przez osoby, które pilnują przestrzegania regulaminu i netykiety.
Dogomania to moje pierwsze i jedyne forum, na którym się udzielam. Nie wiem jak jest na innych forach...[/quote]
Nie wszyscy są zawsze 24 godzinę na dobę , moja droga , wiec proszę bez spekulacji i podjudzania ....
Właśnie pilnuje tu przestrzegania , regulaminu ... a chciałam zauważyc , że tu są Fotoblogi , a nie dział administracja
[quote name='hop!']Oktawia została zbanowana "decyzją moderatorów" na okres 3 miesięcy za
"pisanie obraźliwych, atakujących postów do innych użytkowników dogomanii".


Jak Oktawia prześle mi nowe zdjęcia, to wstawię je na tym wątku.[/quote]
Więc ? po co piszesz , kolejne posty , podgrzewasz atmosferę ?

jeśli będziesz miała nowe zdjęcia , bardzo proszę wstaw :lol:


No , to chyba wszystko w tym temacie ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Julitko, może trzeba pozbierać podpisy tak jak w przypadku Camary. To skandal, że osoby ratujące psy z takim poświęceniem są tak traktowane. brak odpowiedzi na Twoje pw też świadczy o niekompetencji modów. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Julitko, może trzeba pozbierać podpisy tak jak w przypadku Camary. To skandal, że osoby ratujące psy z takim poświęceniem są tak traktowane. brak odpowiedzi na Twoje pw też świadczy o niekompetencji modów. :angryy:[/quote]
To napisz skargę , do administracji , że moderatorzy są niekompetentni i nie ujawniają prywatnych rozmów .....

Dlaczego nie pytacie u źródła ? czyli Oktawii ?
Ona jako zainteresowana , zna powód .... czas ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Więc ? po co piszesz , kolejne posty , podgrzewasz atmosferę ? No , to chyba wszystko w tym temacie ...[/quote]
Vectra, skoro pytasz - odpowiem. Nie mam zamiaru podgrzewać atmosfery.

Proszę Cię o odpowiedź na moje PW, a dokładnie na zadane w nim pytanie z podaniem konkretnych przyczyn oraz wskazaniem obraźliwych i atakujących postów Oktawii.

Szybko się denerwujesz. Nie ma powodu.

Owszem, jak dostanę zdjęcia, wstawię. Chyba, że dostanę bana za... Właściwie nie wiem za co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Dlaczego nie pytacie u źródła ? czyli Oktawii ?
Ona jako zainteresowana , zna powód .... czas ......[/quote]
Pytałam. Tylko, że ona też nie wie, bo powód podany przez moderatora jest bardzo ogólny.

Link to comment
Share on other sites

Hop , nie odpowiem Ci na PW , gdyż nie mam uprawnień , do ujawniania prywatnej korespondencji.
Moderatorzy też mają regulamin :)

Mylisz , się nie denerwuje się , nie mam powodu do tego.

Tyle w tym temacie.

Wszystkie obraźliwe posty , są w archiwum.

Miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]Zdjęcia Jacusia z dzisiejszego spaceru.[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:

[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/724/tnp7200939ub2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8384/tnp7200941he8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/489/tnp7200942dg5.jpg[/IMG]

Vectra, przyjęłam do wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

mnie szczeże mowiąc nie interesuje kto jaki ma język. Ale jeśli juz banowanie- to sprawiedliwie. Są co najmniej 3 osoby, które w sumie "od zawsze" (czytam stare wątki i włosy mi dęba stawają) zasługują na bana. I to mnie wkurza.

Link to comment
Share on other sites

Smacznego wszystkim!
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem... Oktawia pewnie wiecej teraz czyta... Ale co do zasad banowania też uważam, że coś z nimi nie tak...
Oktawio, przyszły już te adresówki, pięknie w nich stadko wygląda, ale fot jeszcze nie zrobiłam... a jutro Figgi jedzie do Mikołowa...
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od Oktawii! :)

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4629/tnpa070896cd1.jpg[/IMG]


[I]Dziękuję za miłe słowa.[/I]

Do halbiny:

[I]Jak tam palenie:) i plasterki z aukcji?[/I] [I]Cyknij zdjęcia adresówek na szeleczkach to zerknę jak się prezentują:)[/I] [I]Widzę Twoje nowe tymczasy: koty zaś Figa-niepozorna szaraczka jest najsłodsza.[/I]

Do brązowej:

[I]Nadal nie wstawiłaś tej fotki co usunęłaś cichcem i myślisz, że ja zapomniałam!


Zerknijcie - "pani Jacusiowa"
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116508[/URL]

Był podobny do Dyziunia, tylko czarny...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116690[/URL]

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Oktawio mam do Ciebie prośbe wielką:lol::cool3:... Chcemy dla naszych dogomaniackich i nie tylko niewidomych psiakow czekających na domki zrobić osobny wątek oraz zrobić osobno stronę,(dzięki Selenga) tłumaczoną na kilka języków w nadziei,że tak znajdą szybciej domki lub sponsorów.

Chciałabym ta stronke jakos artystycznie wzmocnic i potrzebuję materiałów w stylu tego psiaka na dwóch łapkach ze sTanów itd. Na razie nie znalazłam nic. Wiec sobie pomyślalam, ze może Ty masz filmik Twojej Victori jak sobie radzi itd.? Myślałam tez o myszy, czy ma filmik Zuzetki i czy Twoje podwładne;):cool3: artystki może mogłyby cos z tego ukręcić tak, żeby się nadawało na stronę...Hm...albo zwyczajny filmik po prostu.

Jak będziesz miala czas i ochotę to pomyśl proszę nad tym;) Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Akucha, poniżej masz odpowiedź. :cool3:
[quote name='hop!']Oktawia została zbanowana "decyzją moderatorów" [B]na okres 3 miesięcy[/B] za "pisanie obraźliwych, atakujących postów do innych użytkowników dogomanii".[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...