Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Topi']Słów mi brak.
Nie wiem od czego zacząć.

Co stało na przeszkodzie żeby ta ( nie chciałam tego pisać wcześniej) stara wariatka się ze mną umówiła ?
Przecież po to do niej dzwoniłam i namawiałam ją przez 47 minut.
Już po pierwszych słowach na moją propozycję wizyty zareagowała oburzeniem, że skoro „ten pies”
jest na łańcuchu (co kilka razy podkreśliła) to jak ja śmiem poddawać pod wątpliwość warunki do jakich ona go zabiera. Oburzała się tak dobre dziesięć minut więc jej w końcu wyjaśniłam po co ta wizyta.
Potem pół godziny truła mi (nie wiem po co) o tym, że zna w Krakowie wszystkich weterynarzy i że oni też ją znają (nie umiała podać ani jednego nazwiska), próbowała opowiadać o jakiejś Pani Magdzie i jakichś aferach , powtarzała jakieś chore ploty nie mające nic wspólnego z adopcją.

Nie jestem tu po to żeby odstraszać ludzi od adopcji.
Owszem, zapytałam czy miała wcześniej psa bo zawsze o to pytam.
Zawsze pytam o inne zwierzęta w domu, o dzieci, o sposób w jaki rodzina spędza wakacje a w przypadku osób samotnych też o to kto będzie opiekował się psem w przypadku choroby.
Pytam zresztą o wiele jeszcze innych rzeczy bo na tym to polega.
Nie mam zwyczaju oddawać zwierzaków w ciemno tylko po to żeby pozbyć się kłopotu.
Pogląd, że lepszy byle jaki dom niż schronisko jest mi obcy.

Baba miała do mnie zadzwonić i podać termin wizyty ...
tymczasem robi zamieszanie ...
Co to znaczy że powiedziałam "o dwa zdania za dużo" ?

Zrobicie jak chcecie ale ja tej babie nie oddała bym Pupila bo jestem prawie pewna, że będą z tym kłopoty.[/QUOTE]

Nie mogę się powstrzymać od komentarza:
[B]A nie mówiłam ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

teraz to chyba juz szalenstwo przedswiateczne; psy nigdy nie sa w glowie, a jeszcze teraz...
Topi - z intuicja to bardzo roznie jest. Ja nie przezylam az tak wiele lat, ale jednak wiem ze nic w zyciu nie jest oczywiste. Aczkolwiek jak zaznaczalam od samego poczatku juz niepowazne bylo dla mnie aby kobieta unikala jak ognia tematu transportu. No ale nie ma co dalej dobijac dziewczyn.. Co z Pupilkiem? Kto go finansuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']teraz to chyba juz szalenstwo przedswiateczne; psy nigdy nie sa w glowie, a jeszcze teraz...
Topi - z intuicja to bardzo roznie jest. Ja nie przezylam az tak wiele lat, ale jednak wiem ze nic w zyciu nie jest oczywiste. Aczkolwiek jak zaznaczalam od samego poczatku juz niepowazne bylo dla mnie aby kobieta unikala jak ognia tematu transportu. No ale nie ma co dalej dobijac dziewczyn.. Co z Pupilkiem? Kto go finansuje?[/QUOTE]
Nie chcę dobijać dziewczyn.
Wiem, że robią co mogą dla dobra psiaków.
Nikt nie jest cudotwórcą.

Watek Pupila:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197501-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Pupil-straci%C5%82-szanse-na-dom-w-ostatniej-chwili-Prosimy-o-ogloszenia!?p=15854202#post15854202"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1975...2#post15854202[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Poszło 30 zł z funduszy Azy..prosze o potwierdzenia na wątku jak dojda
dzięki
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193589-Zag%C5%82odzona-onka-Aza-ju%C5%BC-w-nowym-domku!!!/page39[/URL][/QUOTE]
Dziękujemy serdecznie w imieniu psiaków:lol:
Dora albo ja potwierdzimy na pewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']niestety,ludzie myślą teraz o sobie i swoich świętach, a psy zeszły na dalszy plan...[/QUOTE]

ja też tak myślę :( i tego się nie przeskoczy...w tej chwili najważniejsze że chociaż niektóre psiule są jako tako chronione przed mrozem ...
mizianko dla Kasiulki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...