Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Rodzice,na tymczasie jest jeszcze mloda 7-mies. sunia zabrana z rodziny patologicznej,Miska i malutki 6,5kg.psiak Strazak,zabrany od Strazy Pozarnej,przyblakal sie do nich,a podczas jednej akcji,malo nie przejechal go woz strazacki.Zdjecia wyslalm Ci mailem,doszly? Kilka Miski i niestety tylko jedno udalo mi sie zrobic Strazakowi.I kilka fotek ma Zahirek,wspanialy chlopak,jednak ma sklonnosc do ucieczki,Zahir to taki rudy huski,uciec lubi,wyje,nie szczeka,ale to strasznie dobre i kochane psisko.I jest jeszcze szczeniak,synek Janki,ma 2 m-ce.

Link to comment
Share on other sites

Dora - porobilam troche na poczatku, jesli mozesz to podaj info na temat wagi i wieku psiakow, to potrzebne do ogloszen.. Tych ktore wiesz oczywiscie i oczywiscie w przyblizeniu :)

Nie wiem co to za Kruszynek, o którym byla mowa w I poscie - na DT u aLI - czy chodiz o Korka? Czy to jeszcze jakis inny?

Odswiezylam allegro Kasi/Kruszynce.. Trzymam kciuki by ktos zadzwonil...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Ingrid - a moze Ty umiesz na FB zalozyc konto psiakom? Bo ja jeszcze nawet nie bylam tam i kompletnie nic nie umiem robic. Oczywiscie moge sie nauczyc, ale troszke czasu minie - moze Ty lub kto inny ma juz doswiadczenie i móglby cos takiego zrobic?[/QUOTE]

Nie mam pojecia o FB, nigdy tam nie zagladalam. Ja troche jestem uposledzona komputerowo:oops:

Link to comment
Share on other sites

UWAGA! Jutro, w srode, wystawianie aukcji na allegro jest o polowe tansze!!
Czyli niepotrzebnie sie pospieszylam z Kasia, wystawilam jej allegro wczoraj. Ale za to jutro wystawie jeszcze jakiemus psiakowi, a moze pomyslec o 2 za to wszystkim psiakom i je pogrupowac razem? Allegro bedzie kosztowac 6 zl zamiast 12! Czy beda jacys sponsorzy? Ja oprocz wczorajszego Kasi zasponsoruje jutrzejsze Zahirowi i Strazakowi (wystawie w jednym). Czy mozecie dziewczyny do jutra jeszcze ladniejsze foty Strazaka zalatwic?

Link to comment
Share on other sites

Kruszynek to tymczasowicz u Krystyny,piesek nieduzy stary i bardzo chory,choruje na serce,ciagle kasze,ma reumatyzm,jest to tymczas bezplatny,bo Krystyna ma dobre serce,chociaz finanse u niej kruchutkie.Karme dla Kruszynka sponsoruje Ingrid.Zdjecia byly,ale nie wiem gdzie sa,moze komus wyslalam,nie wiem.Jak uda mi sie zrobic,to beda,wszystkiego na raz nie dam rady zrobic.Dzisiaj zrobilam fotki Majce,Rodzice wysle Ci mailem,to wstaw prosze na watek i dodaj do allegro,jak jutro taniej,to moze trzeba zrobic allegro Majce,ma juz sporo zdjec.Majka to mloda sunia,ma ok.1,5roku. Janka i Zoja to tez mlode sunie,maja moze ok.roku,moze ciut wiecej, Zahir to rowniez mlodzieniec w podobnym wieku,mlodziutki jest Strazak,ma ok.1 roku, ok.7-8 miesiecy ma Miska,Dora tez jest mloda,ale na razie nie nadaje sie do adopcji.Nie wiem jak Kasia,Ala byla z nia u weta to moze napisze.O Korku tez napisze Ala.Nie wiem kiedy uda mi sie porobic nowe zdjecia,nowych zdjec Strazakowi nie uda mi sie zrobic do jutra,a jest ich naprawde malo,chyba ze dwa.Zamowie tez na bazarku plakat/20zl./ plakat grupowy,moze uda sie zamiescic na nim ze 4 psiaki,Marinka rozwiesi w Lublinie,a moze jeszcze w innym miescie.Jak bedzie plakat odbijemy na xero i mozna rozwieszac,moze w taku sposob psiaki znajda dom.Mam tez smutna wiadomosc,bardzo smutna:-(Sajmon uciekl z ds.wykopal dziure pod siatka i uciekl:placz:Krystyna/ktora ma na tymczasie Kruszyne/dzwonila do faceta kilka razy i pytala czy wrocil,jednak nie wrocil,a mnie ciezko na sercu,nie do opisania ciezko,dokarmialam tego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

czekaj czekaj Dora z tym plakatem! Po co placic 20 zl? Mi jakas dziewczyna na dogo robila za nic, bardzo piékne zrobila te plakaty. Ja spróbujé odnalezc já i poproszé. Zresztá poproszé tez inne osoby, które kiedys mi robily takowe plakaty.

Kurczé, niechze ten Sajmonisko sié znajdzie :( A to DS to jakis nowy dom, czy tez ten rozwalajacy sié co jest na focie w nim?

Link to comment
Share on other sites

Niestety pospieszylam sie i juz zamowilam ten plakat na bazarku,teraz glupio odwolywac. A Sajmona nie ma juz tydzien,facet mial oddzwonic jak wroci,ale nie wrocil,a na zdjeciu jest w starym domu,jego opiekunka ciezko zachorowala i musiala wyjechac do Lublina do corki,a Sajmonem nie mial sie kto opiekowac,ale gdybym wiedziala,ze sie tak stanie,to wolalabym dojezdzac go karmic,mam okropne wyrzuty sumienia.Pies,ktory ucieka nie powinien do ds. isc daleko od tego miejsca,w ktorym jest,bo jak ucieknie to wiadomo,ze wroci do starego miejsca,a jak pojedzie gdzies daleko,to nie ma takiej szansy.Dlatego sa klopoty z Nero,Zahirem no i Nevill daje noge,ale wraca,bo pies,jak mu dobrze to wraca.Dzisaj p.Marysia,ktora ma na tymczasie Majke znalazla w polu chora,mloda sarenke,a wlasciwie koziolka,od rana siedze na telefonie szukam pomocy, a na tymczas wczoraj trafily te szczeniaczki znalezione na przystanku autobusowym,same problemy.

Link to comment
Share on other sites

Rodzice,wpisz w 1 poscie,ze Kruszynek jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny,nie u Ali, popraw kwote z bazarku,ktora zle wpisalam,nie 244.50zl. a 264.50zl. I kwoty z nowego bazarku z 09.11.2010----216.70zl. z 28.11.2010---180.50zl. Razem:397.20zl. Rozliczenie: 160zl.dlug za budy,25zl.zakup kaganca dla Dory,50zl.tymczas Miski/od stycznia 150zl./ 15zl.smycz,147.20zl. karma. I jerszcze dodaj Miske na tymczasie jest,mloda,duza,czarna suczka zabrana z rodziny patologicznej.No i jeszcze jest jeden szczeniaczek,synek Jaknki,a teraz dolaczyly jeszcze dwa.

Link to comment
Share on other sites

Niestety na zakonczenie roku mam kolejna smutna wiadomosc:-(uciekl rowniez Czako:-(psiaki byly w miejscowosciach lezacych blisko siebie.Opiekunowie szukali ich,ale chyba nie do konca tak jak potrzeba.Ala dzwonila na policje,do weta,soltysa i innych osob,troche boje sie tego,ze Sajmon mogl rozpoczac wedrowke do swojego bylego domu,a to przeciez bardzo daleko i zima mu sie nie uda:-(.Policja przyjela zgloszenie,wiec mimo.ze jestem z natury pesymistka,mam nadzieje,ze sie znajda.

Link to comment
Share on other sites

policjant nie oddzwonił jeszcze - pewnie nic nie udało mu się ustalić:shake:,miał rozmawiać z ludźmi,do których psy były oddane i rozejrzeć się w terenie.A dzwoniłam do firm i na stacje paliw w tej gminie - jest to gm.Niedrzwica Duża koło Lublina. Facet na jednej ze stacji mówi ,że widział jakiegoś husky'ego kilka dni temu,mam nadzieję,że to nasz Czako.Wysłałam mu zdjęcia obu psow i sam zaproponował,że wywiesi na stacji ogłoszenia o zaginięciu.
Kobieta z jednej z firm z kolei twierdzi,że widziała bialego w rude łaty czyli może Sajmona.
Wszędzie zostawiłam swój nr telefonu,ale na razie nikt nie dzwoni:shake:
Mam nadzieję,że psy jeszcze żyją...
Nie znam nikogo z tamtych okolic niestety,aby poprosić o sprawdzenie okolicy.
I mam jeszcze jedną wiadomość - o Korku ,który dzisiaj miał być zawieziony do kobiety (nie pamiętam czy Dora już pisala o tym?),czekającej na niego od kilkunastu dni. Niestety ,dojechaliśmy prawie na miejsce ale nie udało się przebrnąć przez ostatnie 4km,tak było zawiane śniegiem. Próbowałam nawet targać Korka na rękach pieszo ale i to okazało się niemożliwe,bo zaspy sięgały mi miejscami powyżej kolan i wróciłam po przejściu kilkuset metrów.Tak więc Koruś spędzi sylwka w Zamościu z moimi,niezbyt przyjaźnie nastawionymi dziadami.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że tak mieszam, ale jednak napiszę jeszcze raz do modki, żeby pierwszy post oddała z powrotem Dorze - ten rozliczeniowy, finansowy. Pozostałe, z fotkami psiaków pozostaną moje, ale Wy jesteście na bieżąco z finansami i będziemy się dublować wpisując je raz jedna raz druga.. Poza tym musiałabym ciągle się dopytywać co i jak. Dora - co Ty na to? Czy też wolisz mi podawać na wątku a ja mam nanosić?

Mam nadzieję, że psiaki się znajdą, a czy były wykastrowane??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/199343-Na-karnawa%C5%82-i-na-codzien-ubrania-dla-wszystkich-na-bezdomn******-bazarek-do-11.01.?p=16036676#post16036676[/URL]
Zapraszamy na nowy bazarek dla szczebrzeszynskich psiakow.[/QUOTE]

Tradycyjnie bede podnosic :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...