Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Ingrid44']Kasia to przesliczna sunieczka . A jakie slodkie pysio !:loveu::lol::loveu:[/QUOTE]
Śliczna panieneczka tylko niestety ma jakieś niepokojące obajwy,właśnie za chwilę jadę po nia i do weta zawiozę;może babeszjoza:shake: po tych kleszczach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']no to trzymam kciuki za transport; na mój wątek na transportowym też nie było odzewu..[/QUOTE]
tak niestety często bywa...
kiedyś szukałyśmy osoby do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w okolicach bodajże Bełachatowa - centrum Polski!, napisałam do wielu osób i nikt tej wizyty nie zrobił:shake:

Link to comment
Share on other sites

Bedzie dobrze,musi byc,ale troche sie boje.Napisze Wam piekny wiersz jaki napisal zmarly niedawno L.J.Kern " Jesli jest niebo psie,skierujcie do niego mnie.Znajde tam jakies drzewko z cieniem.I otoczony anielskim skomleniem,odpoczne sobie we snie" Piekny---prawda? Od odczytania jego wiersza rozpoczela sie ceremonia pogrzebowa.Nie wiedzialam,ze tak bardzo kochal psy,zawsze mial bokserki.

Link to comment
Share on other sites

miejmy nadzieję,że wyjdzie z tego. Pobrano jej krew i ewidentnie wyszła babeszjoz. Na szczęście w miarę szybko została zdiagnozowana i otrzymała odpowiednie leki (7 zastrzyków i kroplówkę). Przez najbliższe kilka dni musimy ją zawozić na kroplówkę.Biedna sunia,już zaczynała poznawać smak lepszego życia a tu choróbsko się przyplątało :-(

Link to comment
Share on other sites

Kasia-trzymaj się kruszynko ,będzie dobrze bo przecież po to zaopiekowała się tobą Ala żeby właśnie było tylko lepiej :)

DORA-piękny wiersz ,proszę nie gniewaj się ale pozwolę sobie go troszkę wyszczególnić bo jest godny zapamiętania :)
[B][SIZE="2"]L.J.Kern [/SIZE][/B]
[B][SIZE="3"][COLOR="#4b0082"][I]" Jesli jest niebo psie,
skierujcie do niego mnie.
Znajde tam jakies drzewko z cieniem.
I otoczony anielskim skomleniem,odpoczne sobie we snie"[/I][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']miejmy nadzieję,że wyjdzie z tego. Pobrano jej krew i ewidentnie wyszła babeszjoz. Na szczęście w miarę szybko została zdiagnozowana i otrzymała odpowiednie leki (7 zastrzyków i kroplówkę). Przez najbliższe kilka dni musimy ją zawozić na kroplówkę.Biedna sunia,już zaczynała poznawać smak lepszego życia a tu choróbsko się przyplątało :-([/QUOTE]
Trzymam kciuki mocno za Kasię,
Ważne jest płukanie organizmu czyli kroplówki, jak tam Kasia dzisiaj, jak sie czuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Trzymam kciuki mocno za Kasię,
Ważne jest płukanie organizmu czyli kroplówki, jak tam Kasia dzisiaj, jak sie czuje.[/QUOTE]
Dora mówiła,że dzisiaj Kasia już w zdecydowanie lepszym stanie (ona się dzisiaj nią zajęła). Nawet apetyt jej wrócił,podskakiwała tez już radośnie. Aby tylko nie zapeszyć! Jutro jadę z nią na kontrolę i kolejne kroplówki do naszego weta.
Zastanawiałam się dlaczego kroplówki są tak ważne i już wiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kasia dzisiaj znowu dostała kroplówkę i zastrzyki,od jutra ma dostawać moczopędny furosemid zamiast kroplówek - jej stan jest już dobry (odpukać!),apetyt dopisuje i wszystko jest na dobrej drodze.
Może uda się bez przywożenia do lekarza - odległość w jedną stronę do Zamościa to 20km, a trzeba najpierw po nią pojechać, a potem odwieźć (czyli 80km nie licząc odległości w mieście).

Link to comment
Share on other sites

To Kochani info o Babeszji które Agnieszka24 dała na watku z mojego podpisu, w poście 306 i 307,
tak wazna jest diagnoza i szybkie podjęcie leczenia przy podejrzeniu tej choroby:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193615-POMOCY-BABESZJA!-Ostatnia-sunia-czeka-na-dom.-PROSIMU-O-POMOC-W-OGŁASZANIU!!!/page31[/URL]

Ciesze się że Kasia juz lepiej sie czuje- to wskazuje ze niedługo będzie zdrowa:):)

Pozdrowienia dla Was i Wszystkich wątkowych Psiaków:):)

Link to comment
Share on other sites

Jest nastepna psinka,ktora potrzebuje pomocy,koczuje na ulicy Partyzantow przy Strazy Pozarnej,ale tam nie chca go karmic,zeby przypadkiem sie nie "zadomowil",nie wiem czy to psiak czy suczka.Jutro pojde i moze uda mi sie go nakarmic.Slyszalam wczesniej o tym psiaku,ale myslalam,ze moze ktos sie zlituje i zaadoptuje go,ale nic z tego.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...