Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Mam wreszcie zdjęcia dzikiej Bezimiennej Suczki z Bodaczowa,która wreszcie po kilkunastu miesiącach została złapana;obecnie przebywa w dt w Szczebrzeszynie i jak widać zaufała już swojemu opiekunowi.
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/SAM_0182_zps51edd82a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/SAM_0180_zpse1f3395a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/SAM_0188_zps16fc4945.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/SAM_0181_zpsb29ce560.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/SAM_0187_zpsf5cf3ef2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Można wysłać pakę do 30 kg kurierem.Trzeba tylko znaleźć jak najtańszą. pokryję koszty przesyłki fantów do osoby, która zrobi bazarki.[/QUOTE]

Poker napisala,ze pokryje koszty wysylki rzeczy,ktore chce podarowac Cassi_
Nie wiem....chyba dobrze zrozumialam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Ależ proszę.


Mam pół mieszkania dość fajnych fantów do "opchnięcia" na bazarku. Niektóre droższe.
Pytanie więc moje brzmi: wolicie dostać z bazarku kasę do ręki np. na popłacenie długów, czy żebym zakupiła za to x karmy dla zwierzaków?

Bazarek wystawię w 2 tygodniu marca, bo wtedy wracam z urlopu.[/QUOTE]
to pytanie do do dory1020

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Można wysłać pakę do 30 kg kurierem.Trzeba tylko znaleźć jak najtańszą. pokryję koszty przesyłki fantów do osoby, która zrobi bazarki.[/QUOTE]
[quote name='DORA1020']Bardzo dziekuje Poker:)
moze Cassi_ tu zajrzy i napisze czy chcialaby wyslac.[/QUOTE]
[quote name='ala123']Poker napisała,że wyśle,tylko pyta do kogo. Czyli kogoś,kto zechciałby zrobić bazarek.[/QUOTE]
[quote name='DORA1020']Poker napisala,ze pokryje koszty wysylki rzeczy,ktore chce podarowac Cassi_
Nie wiem....chyba dobrze zrozumialam.[/QUOTE]
czyli poszukujemy osoby która mogłaby robić bazarki tak? :rolleyes: a potem zobaczymy czy uda się znaleźć transport czy też będziemy słać kurierem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Ależ proszę.


Mam pół mieszkania dość fajnych fantów do "opchnięcia" na bazarku. Niektóre droższe.
Pytanie więc moje brzmi: wolicie dostać z bazarku kasę do ręki np. na popłacenie długów, czy żebym zakupiła za to x karmy dla zwierzaków?

Bazarek wystawię w 2 tygodniu marca, bo wtedy wracam z urlopu.[/QUOTE]

Jesli mam wybor to wolalabym kase do reki na oplacenie dlugow
bo niestety wpadam w coraz wieksze,dzieki pomocy wielu osob zmniejszyly sie,ale teraz na tymczas przybylo 4 psiaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Dora, dziękuję. Czyli Dasza. :loveu:
Zobaczymy jeszcze, co inne Cioteczki napiszą. ;)

Długi... :sad: Będę o nich myślała...
A moja wpłata na Bezdomniaczki nie doszła?
W poniedziałek rano na poczcie wysłałam. Ile mogą iść pieniądze? :shake:[/QUOTE]
Elisabeta pewnie juz doszly,tylko ja nie mam czasu odebrac,mialam isc dzisiaj ale zapomnialam,pojde w poniedzialek

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]Człowieku! - panie mój, przyjacielu. Przyjacielu z sercem jak głaz. Przykre, że takich jak Ty Jest tylu wśród was. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]Twa fascynacja mną prysnęła jak czar Wywiozł[/FONT][/COLOR][COLOR=#808080][FONT=lucida grande]eś mnie daleko gdzieś Bo przeszkadzała Ci moja sierść. Na pożegnanie dostałem pięścią w nos.
Skazałeś mnie na okrutny los
Na głód i chłód
Na bezlitosne pcheł kąsanie
Nie na szybką śmierć
Lecz na powolne w mękach konanie.
Biegałem w amoku - łapy zdarłem do krwi. Nie odnalazłem powrotu - który mi się śni.
Mój przyjacielu - czym dla Ciebie jest pies? Odpowiedź jest prosta
Pies to nie istota - to zbędna, niepotrzebna rzecz. Pies - to tylko pies - bez serca, uczuć i łez.
Czy źle Ci służyłem? - wiedz, że wszystko znosiłem
- Pragnienie i głód.
- Ataki Twej złości.
- Przenikliwy ból.
- Rozpaczliwą samotność długich dni.
Nie byłem wcale głaskany
Teraz to wiem - byłem po prostu niechciany.
Człowieku! - obojętnie kim jesteś i jaki masz w życiu cel
Wiedz - los mści się, czy tego chcesz, czy nie.
l Ci których kochasz, poświęciłeś im tyle lat,
Wierni zasadom coś wpajał im od lat
Nie znając szacunku, pójdą w Twój ślad
Zabiorą Ci godność, wywiozą gdzieś w świat.
Wywiozą Cię do przytuliska dla ludzi, Ludzi niechcianych
Nie wiem czy będziesz tam dobrze traktowany Szacunek w świecie ludzi jest mało znany
Lecz wiem co czuł będziesz
To co ja teraz czuję - tęsknotę i niezapomniany zapach
Zapach, którym pachnie utracony dom.
l płakał będziesz, aż braknie Ci łez.
Uwierz! - mówi Ci to Twój pies.
Sam sobie kiedyś zadasz pytanie
Za co? - tak podłe traktowanie
Za miłość, wierność i oddanie
W zamian jest właśnie takie traktowanie.
Nagle - jak we mgle widzę, coś o twarzy człowieka Rozchyla trawę - patrzy, niedowierza - czy to jest pies? Mówi - piesku kto ci to zrobił serce ma z kamienia. Nie - to nie złudzenie z wycieńczenia, To przyszła śmierć z twarzą człowieka - stoi i czeka.
Wśród szumu drzew i wysokich traw, Wydaję moje ostatnie tchnienie. Człowieku! - przyjacielu ślę Ci przebaczenie
Twój pies.
l tak z braku szacunku i z ludzkiej głupoty W ponurym lesie, wśród wysokich traw To nie jedyne - ostatnie tchnienie Psów wyrzucanych od lat.

Teresa Janicka[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Funiu, Tekst , który wkleiłaś... :-(:-(:-(
Niestety prawdziwy.
Piękny, ale drugi raz nie dam rady przeczytac.
Dziękuję...

Funiu, wiesz, że wybrałam imię dla złapanej suni, która jest teraz w DT?
Zdjęcia w poście 5202, na tej stronie.
Dasza, Daszeńka...
Pamietamy. Ty na pewno na zawsze...
Tym razem będzie dobrze. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...