Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='ana666']dzwonila do mnie Pani chetne zaadoptowac dyzia, bo jest podobny do jej popredniego kotka, tak mysle ze moze zaproponowac jej kotkę ktora jest u Ciebie Dora? Jest podobna do Dyzia. Pani sie wydawala ok. Jest z Warszawy, niestety wiecej nie dopytywalam bo Dyzio ma dom a dopiero po telefonie pomyslalam o koteczce... Moze dam ci Dora numer i zadzwonisz do niej?[/QUOTE]
tak,prosze wyslij mi ten numer
ta kotka jest bardzo podobna do Dyzia,wlasciwie to chyba nie do odroznienia
i dzisiaj ma byc wysterylizowana,wiec prawie tak jak kocurek

Link to comment
Share on other sites

We wsi Bodaczow /3km od Szczebrzeszyna/ jest 5 wyrzuconych psow,trzy przy domu jakies kobiety /znam nazwisko,chociaz nie znam osoby/ piszcza z glodu.
[B]Urzad Gminy w Szczebrzeszynie nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci za bezdomne zwierzeta,jesli dzwonia w tej sprawie mieszkancy Bodaczowa do gminy,pracownik gminy odpowiada,ze nie ma pieniedzy.
Pytam sie skad wzieli ogromne pieniadze na remont wielkiego gmachu budynku Gminy,przeciez to ogromne kwoty,a na pomoc bezdomnym zwierzetom nie ma pieniedzy?????
Kiedy ktos rozliczy tych ludzi z tego co robia??????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bidulek:( gdyby moj rudy nie byl w domu,to pomyslabym,ze to on.
Napewno nikt go nie szuka,zdarza sie to bardzo rzadko,jak ktos szuka tak naprawde to znajdzie.
Mam taki przyklad ze Szczebrzeszyna,szukali /dlugo/ i znalezli.
A z obrozkami tez wyrzucaja,tak bylo z malym psiakiem wyrzuconym w lecie na dworzec w Szczebrzeszynie/zdjecia sa na watku/
wywalili na bruk z obroza,nie mozna bylo do niego podejsc,dwa miesiace potrzebowalam,zeby mu pomoc.
Ty$ka i co z nim bedzie? Taki ufny pysio.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Kto niby szuka? Ludzie podobną wiedzą czyj to pies i widzieli jak go porzuca. :( Pies jest na skrzyżowaniu. Pójdę do niego pewnie jutro, ale raczej zaprowadzę go do naszego przytuliska, nie mam gdzie go przechować.[/QUOTE]
Do przytuliska w Tomaszowie Lub.? Słyszałam dobrą opinię na temat tego miejsca,ale pewnie zdania są podzielone:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Tak, zgadza się, o tym samym mówimy przytulisku. Psy tam źle nie mają, ale największą bolączką jest to, że nie ma ocieplanych bud.[/QUOTE]

Ale może chociaż słomę mają w tych budach,pies może się zakopać w niej;zresztą lepsza buda taka, niż żadna:roll:. Pies już w przytulisku?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosze o pomoc,potrzebuje suchej karmy dla Flapera i psiaka ktory jest u rodziny H...........
z tej rodziny zostala zabrana Zabka i ostatnio mloda sunia,ktora adoptowali rodzice Maszy
jest tam jeszcze stara,bardzo kochana sunia i ten mlody psiak,ktory jest wiecznie glodny,ktory kiedys jedzenie zjadl razem z reklamowka,nie dalam rady mu tego wyciagnac.
Dla suni gotuje,bo ona nie zje suchej karmy/gotuje rowniez dla Brysia,bo on tez nie lubi suchej karmy/
a dla tego psiaka daje sucha karme,chociaz on i tak jest wiecznie glodny.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos pamieta p.Dabrowska?
To od niej zostaly zabrane: Ziomek,Figa /ktora jest u may ali123/ w poblizu: Zabka,Czika,Malwinka i wiele innych psiakow.
Teraz pani Dabrowska prosi o pomoc dla duzego,mlodego psiaka,ktory blaka sie tam od kilku miesiecy.
Zglaszala do radnego Gminy,ale przeciez wiadomo co odpowiedzial.
Prosi rowniez o pomoc w sterylizacji 2 kotek,ktore przygarnela/jedna pol roku temu,druga miesiac temu/
tylko p.Dabrowska jest biedna i chora osoba,o bardzo dobrym sercu
nie ma samochodu ,zeby kotki zawiezc na sterylke,nawet gdyby ktos chcial oplacic
to niedaleko do weta,2 km,jednak bez auta ani rusz

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu młody psiak, o którym było pisane już wczesniej
na ulicy w poszukiwaniu jedzenia

[IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1546251_1385183088409064_1124736490_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1536652_1385183498409023_292896670_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Dora , nie wiem czy probowalas rozmaczac sucha karme w dosc cieplej wodzie. Pozniej mozna dolac troche zimnej zeby ochlodzic. Karma moze chwile postac I wtedy robi sie calkiem miekka.[/QUOTE]
Tak,tylko ,ze ja sucha karme daje dla Flaperka i tego czarnego psiaka,ktory jest na zdjeciu,wiec nie wiem czy oni daja namoczona czy sucha.Brysiowi to nosze gotowane,bo on nie je suchej,taka dziadyga....
ale jak zawioze sucha do Kaweczyna,to mysle,ze p.Joanna tak zrobi,wiem,ze kiedys dodawala do zupy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']zrobię Brysiowi ogłoszenia, ile ma lat i czy jest wykastrowany?[/QUOTE]
Brys to mlody psiak,moze miec ok. 2 lat,nie jest wykastrowany,dobry i przyjazny,dla kotow chyba tez,bo widzialam tam kotka,to sie z nim bawil.Brys to nieduzy psiak,chociaz na zdjeciu wydaje sie duzy,ale on taki do polowy lydki.
Niedawno go odpchlilam i odrobaczylam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...