Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Koresponduję z DORĄ, bo okazało się ,że Bryś to spory chłopak,a ja nie mogę brać psów większych niż ok.36 cm w kłębie i do 12 -13 kg wagi ze względu na Dolarka, który bardzo źle znosi obecność większych psów od siebie.Jest spacyfikowany , smutny i wycofuje się z życia. Nie możemy tego mu robić.Stąd nasza decyzja o braniu małych suczek, dla Brysia chciałam zrobić wyjątek , ale nie dopytałam o wielkość, bo wyglądał na malucha.
Serce mi pęka ,ale muszę dbać o psychikę Dolarka. Zobowiązuję się do wsparcia Brysia finansowo na karmę i kastrację ,żeby nie nawiewał w długą.
Przykro mi ,że tak się stało ,ale mam nadzieję ,że mi wybaczycie .
Transport kotka będę załatwiać jak będzie sygnał kiedy i dokąd.

Za chwilę jedziemy odwieźć Dziunię do DS.Będę po 17.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Szkoda,wielka szkoda:( moze uda mi sie zwazyc Brysia,ale 12-13kg to napewno wazy.
Na zdjeciu wydaje sie duzy,ale taki duzy nie jest,ale malutki tez nie.
Strasznie mi go szkoda,ze tez nie ma szczescia,moze za malo mial ogloszen,kiedys odpowiedziala pani z PP,ale zrezygnowala.
Co do kastracji to raczej nie wyjdzie,ja sie tym nie zajme,z powodu braku czasu.
Ale moze jak sie znajdzie ds to porozmawiamy co do oplacenia kastracji.
Tak tez bylo z adopcja Dyzia,pani go adoptowala,a Monika zaplacila wetowi za kastracje.
Tak,masz racje Lucynko,tylko ogloszenia nadzieja na ds

Link to comment
Share on other sites

Poker,o ktorej Twoj znajomy wyjezdza z Tarnobrzega?
Prosilam kudlata,zeby zawiozla kotka,ale ona ma juz swoje plany,chyba ze udaloby sie jej przelozyc,ma mi dac znac wieczorem.
Nie wiem co bedzie jak on nie pojedzie,on jest chory,ma jakas narosl na nosku,w dodatku to kot domowy,trzesie sie z zimna,pocieszajace jest tylko to,ze duzo je,wiec jakos moze wytrzyma,ale musi w koncu pojechac na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Na tymczas trafily trzy sunie,myslalam,ze troche odpoczne,ale nie bedzie mi to dane:(
W koncu zostala zlapana sunia z Bodaczowa,od roku bylo mnostwo podejsc,niestety nikomu sie to nie udalo,byl rowniez kierownik schronu i rowniez sobie nie poradzil.Wiosna zabralam szczeniaki,udalo sie znalezc im domy,teraz sunia rowniez miala szczeniaki,nie wiadomo co sie z nim stalo:( zostal tylko jeden -sunia.Chyba teraz udalo sie zlapac sunia,bo jest chora,nie wychodzila z budy,nie chciala jesc.Teraz tez siedzi w budzie,jest bardzo przerazona i nie chce jesc:(
Czego nie mozna powiedziec o trzeciej suni,zostala zabrana w stanie skrajnego wyczerpania z powodu glodu:(
To byla ostania chwila na pomoc suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Na tymczas trafily trzy sunie,myslalam,ze troche odpoczne,ale nie bedzie mi to dane:(
W koncu zostala zlapana sunia z Bodaczowa,od roku bylo mnostwo podejsc,niestety nikomu sie to nie udalo,byl rowniez kierownik schronu i rowniez sobie nie poradzil.Wiosna zabralam szczeniaki,udalo sie znalezc im domy,teraz sunia rowniez miala szczeniaki,nie wiadomo co sie z nim stalo:( zostal tylko jeden -sunia.Chyba teraz udalo sie zlapac sunia,bo jest chora,nie wychodzila z budy,nie chciala jesc.Teraz tez siedzi w budzie,jest bardzo przerazona i nie chce jesc:(
Czego nie mozna powiedziec o trzeciej suni,zostala zabrana w stanie skrajnego wyczerpania z powodu glodu:(
To byla ostania chwila na pomoc suni.[/QUOTE]

Chwała Bogu,że udało się ją wreszcie złapać,żeby tylko nie było za późno. Miejmy nadzieję,że nic wielkiego jej nie dolega,może tylko głód i zimno,no i stres. Biedna suczka,jutro koniecznie musi jechać do weta.I malucha też trzeba zawieźć. Nie wiesz Dora, ile człowiek za ich odłowienie policzy? Wcześniej była mowa o 100zł. Skąd na to wszystko brać. Jeden pies pójdzie do domu,na jego miejsce są dwa kolejne. A gminy coraz bardziej aroganckie i mające wszystko w d...e. Pewnie dlatego,że wiedzą dobrze,że można im naskoczyć.

Link to comment
Share on other sites

Potrzebujecie na pewno teraz kasę.
Lucyna zrobiła u mnie pozabazarkowe zakupy, więc mogę podesłać teraz 100 zł.Dajcie numer konta.
Znajomy wyjeżdża z Tarnobrzegu raczej w piątek po południu.
Jak będzie klarowna sytuacja co do kota, to uściślę.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Potrzebujecie na pewno teraz kasę.
Lucyna zrobiła u mnie pozabazarkowe zakupy, więc mogę podesłać teraz 100 zł.Dajcie numer konta.
Znajomy wyjeżdża z Tarnobrzegu raczej w piątek po południu.
Jak będzie klarowna sytuacja co do kota, to uściślę.[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo!!! Dora1020 ciągle jedzie na długach,a zwierzęta ciągle są albo na tymczasie,albo na ulicy.Tak,że pieniądze na pewno jej się przydadzą. Dzisiaj rozmawiałam z dt,ta druga suczka złapana przedwczoraj podobno wygląda jak szkielet. Zdjęć na razie nie mamy,bo obie suczynki przerażone,a aparat pogorszył by tylko sprawę. Jedna z nich nigdy nie była chyba nigdy głaskana,nie zna dotyku człowieka,wczoraj pierwszy raz facet pogładził jej grzbiet,to zamarła ze strachu,nie wiedziała ,co się dzieje.Dt mówi,że za kilka dni będzie już na tyle dobrze,aby zrobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']O matko.... kolejne psy :([/QUOTE]
[QUOTE]
Jak duże to psiska są? [/QUOTE]
Te na zdjęciach to na szczęście nie są nowe psy ; to jest Tyczka i Bryś,które mieszkają u patologii,a Dora je dokarmia,Brysiowi to praktycznie systematycznie nosi jedzenie,jego właścicielce alkoholiczce też zresztą. Brysia nie znam osobiście,ale podobno jest średniej wielkości pieskiem, Tyczka nie wiem,Dora jak wejdzie,to pewnie nam przypomni.

Te nowe psy,o których piszę jeszcze nie mają zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...