Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Zobaczcie na jaki widok się natknęłam,szukając kotki,która została sama po śmierci właściciela;kotki nie znalazłam,za to proszę:

Tutaj mieszkam od zawsze...
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010834_zpse047855f.jpg[/IMG]

Zabierz mnie proszę ze sobą...

Ja tak uwielbiam głaskanie i bliskość człowieka...
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010842_zps1468473b.jpg[/IMG]

Może tym razem się uda opuścić to miejsce....
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010846_zps52cd108b.jpg[/IMG]

Znowu odchodzą...
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010847_zpsbf52f116.jpg[/IMG]

A ja zostaję sama w najdalszym zakątku podwórka, na łańcuchu....
Tracę nadzieję...
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010856_zps4487f0c9.jpg[/IMG]


[SIZE=3]Mała ,ok.2 letnia suczka,od zawsze na łańcuchu chociaż waży może 6-7kg...
Sunia ma na imię CZIKA i jest do oddania;do tej pory nigdy nie była w ciąży,chociaż nie jest wysterylizowana[/SIZE]

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a moja wpłata doszła?[/QUOTE]
[QUOTE]Dora1020
Tak,doszla,napisalam na bazarku ewy gonzales.
15zl obiecany grosik:smile:
dziekuje bardzo:iloveyou:[/QUOTE]
Pozwolę sobie zacytować z bazarku:
Sa wplaty od cioteczek:
teresaa118---20zl
rodzice----7zl
bela51----5zl
Ala Chrzanowska---10zl
free---15zl
MDK8----10zl /i obiecany wczesniej grosik 15zl:smile:/
Gusiaczek---10zl
Lenka---3zl
Arim---10zl
bardzo dziekuje:smile::iloveyou::smile:
i dziekuje ewci za bazarek:calus::smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Dora, chyba?! :p
Ala, napisz... Czika ma Dom? Można się cieszyć? Kto jest tym Złotym Sercem? :loveu:
A jak Muszka się czuje? I co z nią będzie? :roll:[/QUOTE]
Czika ma dom. Boję się nawet o tym pisać,aby nie zapeszyć.To jakiś cud jest!.Wczoraj wieczorem dałam ogłoszenie,a dzisiaj rano zadzwoniła kobieta z okolic Lublina i powiedziała,że chce pomóc suni. Po południu Czika została tam zawieziona,dostałam już zdjecia z nowego domu,ale na komórkę i nie wiem,czy dam radę przerzucić je na komputer. Mam nadzieję,że sunia nie wywinie jakiegoś nieprzewidywalnego numeru.
Nie znam jej przecież,ale kobieta,która zdecydowała się jej pomóc stwierdziła,że i tak decyduje się.

Link to comment
Share on other sites

DORA mam bezpłatny domowy DT w Krakowie ( sprawdzony, znam tę osobę i polecam) dla Muszki. Podałabym Ci numer do Dogo07 to byś opowiedziała więcej o Muszce. Trzeba by zorganizować transport, zaszczepić Muszkę i kupić worek karmy, zdjęciami i ogłoszeniami mogę się zająć. Myślę że to wielka szansa dla Muszki, co powiecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']DORA mam bezpłatny domowy DT w Krakowie ( sprawdzony, znam tę osobę i polecam) dla Muszki. Podałabym Ci numer do Dogo07 to byś opowiedziała więcej o Muszce. Trzeba by zorganizować transport, zaszczepić Muszkę i kupić worek karmy, zdjęciami i ogłoszeniami mogę się zająć. Myślę że to wielka szansa dla Muszki, co powiecie?[/QUOTE]
To byloby suuuper:)
pozniej jeszcze raz zadzwonie do Dogo,bo na razie sie nie zglasza
i napisze co i jak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Czekamy na wiesci. Jesli jest potrzebna karma to prosze dac znac na jaki adres wysylka.[/QUOTE]

Ingrid wysłałam adres na pw, w imieniu swoim i Dogo07 dziękuję bardzo!
Wszystko już dograne, jutro koło 10 rano odbieram Muszkę na stacji benzynowej, spędzi dzień z moimi gadami u teściów gdzie teraz chwilowo mieszkamy, ja jestem na chorobowym to będę cały dzień się nią zajmować a na 19 zawozimy ją do DT. Na pierwsze dni dostanie trochę suchej karmy i kilka puszek ode mnie.
Jestem bardzo podekscytowana i tylko mam nadzieję że się dogada z pieskiem Dogo7.

Link to comment
Share on other sites

Muszkę zabrałam już z lecznicy,jest lekko zdezorientowana,ale cieszy się i ogonek jej się urywa :)
O trzeciej w nocy przekazuję ją kierowcy i jedzie po nowe życie do Krakowa. Niestety dzisiaj położy się spać głodna,bo lepiej żeby miała pusty brzuszek przed podróżą. Też jestem podekscytowana tym wyjazdem i mam nadzieję,że wszystko przebiegnie sprawnie.Trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Musia już od 3 godzin u mnie, pojadła, popiła, apetycik dopisuje:), je bardzo łapczywie. Pospacerowała po ogrodzie, pozałatwiała się, próbuje zaczepiać mnie do zabawy.Z psami ok, troszkę kłapie jak ją próbują zachęcić do zabawy, lub obwąchać, jakby na zapas się broniła, ale nie jest źle, przekona się że psiaki są też fajne.
Teraz zwiedza cały dom, wszystko ją interesuje, towarzyszy teściowej w kuchni, chyba pierwszy raz w domu jest.
Boi się schodów, wejścia do domu, wyjścia samochodu, ale szybko się przełamuje. Wyjdzie jeszcze na psa ;)
Jest taka fajna, że jakby nie pewna sytuacja rodzinna to teściowa by ją sobie zostawiła, ale niestety nie ma szans przez pewien czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Musia już od 3 godzin u mnie, pojadła, popiła, apetycik dopisuje:), je bardzo łapczywie. Pospacerowała po ogrodzie, pozałatwiała się, próbuje zaczepiać mnie do zabawy.Z psami ok, troszkę kłapie jak ją próbują zachęcić do zabawy, lub obwąchać, jakby na zapas się broniła, ale nie jest źle, przekona się że psiaki są też fajne.
Teraz zwiedza cały dom, wszystko ją interesuje, towarzyszy teściowej w kuchni, chyba pierwszy raz w domu jest.
Boi się schodów, wejścia do domu, wyjścia samochodu, ale szybko się przełamuje. Wyjdzie jeszcze na psa ;)
Jest taka fajna, że jakby nie pewna sytuacja rodzinna to teściowa by ją sobie zostawiła, ale niestety nie ma szans przez pewien czas.[/QUOTE]

Dziękuję Ci bardzo za zorganizowanie dt i pomoc w przekazaniu Muszki:loveu:.Oczywiście dziekujemy również Dogo07,która zgodziła się przyjąć sunię:loveu:.
Muszka rzeczywiście nie miała chyba do czynienia z domem,bo u mnie wczoraj było to samo. Schody to dla niej całkowita nowość,targałam ją na górę na rękach,bo moje psy obskoczyłyby ją natychmiast, bo są strasznie namolne i uparte,a dla niej to dodatkowy stres. Tak,że Muszka dzisiaj była drugi raz w domu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Musia już od 3 godzin u mnie, pojadła, popiła, apetycik dopisuje:), je bardzo łapczywie. Pospacerowała po ogrodzie, pozałatwiała się, próbuje zaczepiać mnie do zabawy.Z psami ok, troszkę kłapie jak ją próbują zachęcić do zabawy, lub obwąchać, jakby na zapas się broniła, ale nie jest źle, przekona się że psiaki są też fajne.
Teraz zwiedza cały dom, wszystko ją interesuje, towarzyszy teściowej w kuchni, chyba pierwszy raz w domu jest.
Boi się schodów, wejścia do domu, wyjścia samochodu, ale szybko się przełamuje. Wyjdzie jeszcze na psa ;)
Jest taka fajna, że jakby nie pewna sytuacja rodzinna to teściowa by ją sobie zostawiła, ale niestety nie ma szans przez pewien czas.[/QUOTE]
Wielkie dzieki Masza:Rose:,bez Twojej pomocy sunia pewnie by nie pojechala.
Zglosila sie dziewczyna z Oglaszam24 do zrobienia ogloszen,takze ja beda nowe zdjecia to ona porobi
Muszka wie co to glod,pewnie jej juz to zostanie tak jak Filipci
teraz juz bedzie tylko lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...