Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 15.02.2024 o 18:58, Murka napisał:

Byłam dziś z Mrozikiem w lecznicy, żeby zrobić mu testy i zaszczepić. Niestety tak walczył, że trzeba było mu dać coś  na uspokojenie i potem drugi raz mocniejszy środek. Jak już spał to wetki stwierdziły, że nie ma co drugi raz go męczyć i od razu zrobiły kastrację + usunęły śruta z tylnej łapki. Wzięłam też tabletkę na odrobaczenie, bo mimo podania w poniedziałek Advocate zwymiotował glistami 😕

Mrozik ma ok. 6 lat. 

Dziekuję Murko😊

W takim razie to nie brat Stelli,bo ona miała ok roku /jest juz w ds/

Dlatego właśnie wcześniejszy dt  prosił o zabranie go,z tego powodu,ze nie dał się oswoić,siedział sam w tej kotłowni,bez kontaktu z człowiekiem. Za chwilę wiosna,więc nie siedział by w kotłowni,tylko uciekł gdzieś na wieś,i dalej bezdomność:(

żeby go zawiezć do Murki musieli łapać go w łapak

Dobrze,że juz wykastowany. Może troszeczkę się uspokoi. Ciężko będzie mu znalezc dom,jak śliczne,oswojone kotki czekają. W dodatku ten wiek.

Srut  w łapce,więc ktos strzelał do niego:(. Nic dziwnego,że nie ufa  człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś coś😥 Dostaliśmy wczoraj zgłoszenie o suczce przebywającej w okolicach Biłgoraja; kobieta, która ją dokarmia twierdzi, że  z powodu sporej niechęci mieszkańców i ich agresji  jak i agresji psów właścicielskich to nie jest bezpieczne miejsce. Sama kobieta też nie chce przyjąć suczki na teren swojej posesji,  bo mieszka u teściowej , a ta nie lubi zwierząt😥 U Murki nie ma na razie miejsca, ale sunia mogłaby jechać do Jagny i tu zaczynają się kolejne schody, bo nam kończą się już fundusze i nie jesteśmy w stanie po raz kolejny opłacić transportu jednego zwierzaka, to koszt 1000 zł😥. Jeśli ktoś z forum domaniaków planuje w najbliższym czasie przewóz zwierzaka w kierunku Katowic to bardzo proszę o kontakt, będzie taniej...  A to sunia wczoraj, na jednej z posesji w tej wsi, tez tam jej nie chcą😥

received_6588306961269350.jpeg

IMG_20240221_193417.jpg

IMG_20240221_193450.jpg

IMG_20240221_193509.jpg

IMG_20240221_193709.jpg

Link to comment
Share on other sites

No niestety mnie też poproszono o pomoc,ale nie jestem w stanie

psiak w typie amstafa,łagodny,ale ucieka kobiecie i gania po wsi

są tam jeszcze dwa psiaki,chyba nałańcuchu

kobieta 4 dzieci,mąż w więzieniu,prosi o zabranie go

jeszcze jednemu nie pomogłam,a juz proszą o pomoc dla drugiego:(

ale mimo wszystko poprosiłam koordynatorkę o zdjęcia

 

Link to comment
Share on other sites

To ja z innej beczki: dacie wiarę, że to już SZEŚĆ lat, jak przyjechały do nas dwie koteczki (Sue, dzięki stokrotne) - Szara Kota i Łaciatka - takie imiona się u nas utarły... To było 23 lutego 2018 roku.

Trzecia koteczka adoptowana spod Radomska, w strasznym stanie, bezzębna, a okazało się że ma nie więcej niż 8 lat i teraz zachowuje się jak kociak! 

Pozdrawiamy! Zdjęcie z drzemki poobiedniej, ja już zdążyłam wstać, zwierzyna ani myśli...

kotki trzy 22.02.2024.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2024 o 08:15, DORA1020 napisał:

No niestety mnie też poproszono o pomoc,ale nie jestem w stanie

psiak w typie amstafa,łagodny,ale ucieka kobiecie i gania po wsi

są tam jeszcze dwa psiaki,chyba nałańcuchu

kobieta 4 dzieci,mąż w więzieniu,prosi o zabranie go

jeszcze jednemu nie pomogłam,a juz proszą o pomoc dla drugiego:(

ale mimo wszystko poprosiłam koordynatorkę o zdjęcia

 

Na Facebooku można zobaczyć tego psiaka. W typie boksera,nie amstafa.Został odebrany interwencyjnie.

Przez Kudłatego Przyjaciela. Komentarza nie napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2024 o 17:06, Tola napisał:

Może ktoś coś😥 Dostaliśmy wczoraj zgłoszenie o suczce przebywającej w okolicach Biłgoraja; kobieta, która ją dokarmia twierdzi, że  z powodu sporej niechęci mieszkańców i ich agresji  jak i agresji psów właścicielskich to nie jest bezpieczne miejsce. Sama kobieta też nie chce przyjąć suczki na teren swojej posesji,  bo mieszka u teściowej , a ta nie lubi zwierząt😥 U Murki nie ma na razie miejsca, ale sunia mogłaby jechać do Jagny i tu zaczynają się kolejne schody, bo nam kończą się już fundusze i nie jesteśmy w stanie po raz kolejny opłacić transportu jednego zwierzaka, to koszt 1000 zł😥. Jeśli ktoś z forum domaniaków planuje w najbliższym czasie przewóz zwierzaka w kierunku Katowic to bardzo proszę o kontakt, będzie taniej...  A to sunia wczoraj, na jednej z posesji w tej wsi, tez tam jej nie chcą😥

 

Coś się udało pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2024 o 23:25, Madie napisał:

Jak się miewaa Stefan?

Bardzo fajnie i wszystko ok. Pozwalam mu na trochę wychodzić z izolatki na dom (kiedy sprzątam w jego królestwie), bo najbardziej się bałam, że będzie atakował moje koty, ale nic się takiego nie dzieje. To bardziej one są obruszone jego obecnością, a on podchodzi do nich i obwąchuje, ale unika konfliktów. Być może nie czuje się jeszcze zbyt pewnie, ale jak na razie ani razu się nie zdarzyła się żadna niefajna akcja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za luty;

 

Zgodnie z prośbą sue od lutego Gryźka i Bella (Chmurka) przechodzą na osobne rozliczenie do wątku:

 

Na potrzeby zrzutki wystawiłam fakturę na sue za hotelowanie Chmurki, Gryźki i Węgielka za miesiąc styczeń na kwotę 1116 zł. Jako, że faktury od razu liczą się jako dochód muszę pilnować, aby została ona faktycznie zapłacona, żeby nie dublować dochodu. Dotychczas otrzymałam wpłaty na łączną sumę 500 zł, więc pozostaje do zapłaty 616 zł. Wpłaty te są ujęte w ogólnym rozliczeniu z oznaczeniem "zrzutka"

 

BIANKA, JASIEK, NITKA, SZPULKA, WĘGIELEK, MROZIK:

Stan konta na 31 styczeń wynosił -11285 zł

-580 zł hotelowanie Bianki i Jaśka 1-29.02 (zniżka ze względu na karmę)

-180 zł hotelowawanie Mrozika 12-29.02 (zniżka ze względu na karmę)

-1044 zł hotelowanie Nitki, Szpulki i Węgielka 1-29.02

-10 zł Advocate dla Mrozika

-20 zł przejazdy do lecznicy z Mrozikiem (szczepienie, testy, kastracja)

+200 zł sue (zrzutka)

+100 zł Dora (bazarek)

+200 zł elmas (bazarek)

+1400 zł córka Figuni

+100 zł Isabel

+100 zł Poker

+150 zł sue (zrzutka)

+100 zł plastelina (bazarek)

+150 zł sue (zrzutka)

Stan konta na 29 luty wynosi -10619 zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2024 o 08:51, Olena84 napisał:

Wow ale pomoc!

Tak,to bardzo duża pomoc❤️ wielkie  serducho dla zwierzaków❤️ wszystkie byłysmy w szoku

jak Figunia napisała o tej pomocy byłam bardzo szczęśliwa

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś się rozliczałam z lecznicą. Do długu dojdą koszty Bursztynka i Mrozika czyli w sumie 450 zł.

Faktura zawiera:

Bursztynek - testy 60 zł, szczepienie 60 zł, kastracja 100 zł

Mrozik - testy 60 zł, szczepienie 60 zł, kastracja 100 zł, Milprazon 10 zł

Stefan - kastracja 100 zł

Sami - szczepienie p. wściekliźnie 50 zł 

 

img20240314_13551773.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od bakusiowej    150zł na wyróżnienie ogłoszeń. Czekam na promocję. Serdecznie dziekuję❤️

Z tych ogłoszeń dt  znalazł Bratek i Rumianek, a teraz czeka jeszcze ds  dla Serduszka. W Warszawie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...