Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 27.01.2024 o 12:37, Madie napisał:

On w ogóle nie nadaje się chyba do innych kotów. Kolega u którego jest teraz powiedzial, że przegonił jego kocice z kanapy i nalał w to miejsce natychmiast...😕 Wcześniej 3 dni bez kontaktu z nia wszystko lądowało w kuwecie. 

 

Jutro kociak ma transfer do Murki. 

Steve już u mnie. Miał trafić do kennela, ale dzięki temu, że wybył Bursztynek mogłam przenieść Węgielka z izolatki do starszego psiaka (Dżekiego), a Stevego na jego miejsce do izolatki. Miałam najpierw plan, żeby Steve zamieszkał z Dżekim, ale kolega Madie powiedział, że zaatakował jego owczarka niemieckiego, więc wolałam nie ryzykować spięć i stresu dla zwierzaków. Jest sam, ma spokój i zobaczymy jak będzie z sikaniem. Może w piątek uda się go wykastrować.

A Węgielek zadowolony z psiego towarzystwa, w ogóle się nie boi, ma teraz większe okno na świat :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za styczeń:

 

BIANKA, JASIEK, GRYŹKA, BELLA, NITKA, SZPULKA, WĘGIELEK, BURSZTYNEK:

Stan konta na 31 grudzień wynosił -9436 zł

-620 zł hotelowanie Bianki i Jaśka 1-31.01 (zniżka ze względu na karmę)

-324 zł hotelowanie Bursztynka 1-27.01

-1860 zł hotelowanie Gryźki, Belli, Nitki, Szpulki i Węgielka 1-31.01

-10 zł transport Bursztynka do Przędzela (spotkanie z kierowcą blablacar)

-50 zł dla kierowcy (blablacar)

+30 zł ŚWIAT

+250 zł Dora (bazarek)

+100 zł Jowita P.

+155 zł plastelina (bazarek)

+380 zł Dora (bazarek)

+100 zł Dora (anonimowy darczyńca)

Stan konta na 31 styczeń wynosi -11285 zł

Link to comment
Share on other sites

Steve, którego nazywam Stefan nie ma żadnego problemu z sikaniem, wszystko ładnie w kuwecie. Czyli potrzebny dom bez innych zwierząt. Niesamowity i słodki z niego miziak, do tego sprężynka i mrumkacz :) bardzo żywy z niego zwierz. Jutro kastracja, potem postaram się jakieś zdjęcia zrobić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC
Dnia 10.01.2024 o 08:07, DORA1020 napisał:

A tutaj kolejny dzikusek:(

Od ok  2 miesięcy na ulicy:(

Jego siostrze udało się pomóc,znalazła dom. A ten kotek został:(

Karmię codziennie,ale teraz takie mrozy,a on siedział na śniegu:( Bliżej nie mogłam podejść,bo uciekał:(

 

bezdomniak.JPG

Ten kotek został awaryjnie zabezpieczony. Były mrozy,snieg. Ktos się zlitował.

Ale teraz ludzie proszą o zabranie go. Kotek jest nieoswojony,ale duże szanse na miziaczka.

Teraz siedzi w kotłowni. Sam. Praktycznie nie ma kontaktu z ludzmi.

Osoba,która dała mu awaryjny tymczas opiekuje się sparaliżowana babcią i w dodatku pracuje. Nie ma czasu na bycie z kotkiem. A on tego potrzbuje. 

Nie wiem co z nim zrobić:(  Dokąd go zabrać:(

Link to comment
Share on other sites

Stefan od Madie już po kastracji. Czy to nie jest przypadkiem synek Szpulki? Uderzające podobieństwo. Jest bardzo fajnym kotkiem dla kogoś kto szuka kontaktowego i miziastego towarzystwa. Stefan lubi towarzyszyć człowiekowi we wszystkich czynnościach, do tego jest bardzo żywy, energiczny i wszędobylski. Ciągle mruczy, ociera, pręży i pracuje łapkami :)

 

stefan.jpg

stefan1.jpg

stefan2.jpg

stefan3.jpg

stefan4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 15:33, elmas napisał:

Wczoraj wpłaciłam na konto Murki 200 zł z ostatniego bazarku 🙂

Jeśli pieniądze dotarły, proszę o potwierdzenie tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/361321-zakończony-kosmetyki-książki-i-inne-dla-szczebrzeszyniaków-oraz-podopiecznych-alvenki-do-29-stycznia-do-godz-2200/page/5/

 

Bardzo Ci elmas dziekuję❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 10:54, Murka napisał:

Stefan od Madie już po kastracji. Czy to nie jest przypadkiem synek Szpulki? Uderzające podobieństwo. Jest bardzo fajnym kotkiem dla kogoś kto szuka kontaktowego i miziastego towarzystwa. Stefan lubi towarzyszyć człowiekowi we wszystkich czynnościach, do tego jest bardzo żywy, energiczny i wszędobylski. Ciągle mruczy, ociera, pręży i pracuje łapkami 🙂

 

stefan.jpg

stefan1.jpg

stefan2.jpg

stefan3.jpg

stefan4.jpg

Tak Murko, to jest syn Szpulki. Ciesze się że odżył...Bardzo bym chciałam dobrego domu dla niego. A jego brat, także już przestał sikać, jest miziakiem wiekszym i jego pani odetchnęła z ulgą 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z Mrozikiem w lecznicy, żeby zrobić mu testy i zaszczepić. Niestety tak walczył, że trzeba było mu dać coś  na uspokojenie i potem drugi raz mocniejszy środek. Jak już spał to wetki stwierdziły, że nie ma co drugi raz go męczyć i od razu zrobiły kastrację + usunęły śruta z tylnej łapki. Wzięłam też tabletkę na odrobaczenie, bo mimo podania w poniedziałek Advocate zwymiotował glistami :/

Mrozik ma ok. 6 lat. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...